Rival de Loop

Ár:   299 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dodoos, Módosítva: 2016. július 21.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Rival de Loop Hydro textil maszk a selymesen puha és sugárzó arcbőrért. Természetes avókádóolaj és cupuacuvaj tartalma optimalizálja bőre hydro-lipid egyensúlyát. Aloe vera és E-vitamin tartalma hidratálja a bőrt,amely így érezhetően friss és kellemesen puha lesz.

kiralykislany

2017. december 16.

Ez a régi változat nekem nem igazán vált be. Gyenge a hidratálása, és hagy egy fényes réteget az arcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 16.

Reva03HU

2017. december 7.

Nekem ez a kedvenc fátyolmaszkom. Nem tocsog az anyagtól, pont elég, mégis a bőrömnek maximálisan elég volt a kezelés. Leszedés után is maradt annyi, hogy tudtam masszírozni még. Puha volt utána az arcbőröm. Inkább két ilyet veszek a Garnieres árából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

danyadi77

2017. szeptember 14.

Az én vízhiányos, száraz bőrömnek kevés. Nem hagyott mély nyomokat bennem. Mintha a napi hidratálót kentem volna fel.A piros keresztes regeneráló maszkja a márkának jobban bevált. De attól még nem ez sem rossz, csak nem nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Demonshadow

2017. február 11.

Eddig csak celebek, sztárok arcán láttam ilyet, meg is lepődtem, hogy olcsó kiadásban is gyártják. Nem mondom, hogy mindenféleképp ki akartam próbálni, de, ha már ennyire akciós volt... Nagyon száraz bőrre vittem fel, elsőre be kell valljam, rettentő hideg volt, de aztán ahogy átmelegítette a bőröm, már csak nedves érzetet nyújtott. Könnyen fel tudtam helyezni, egyedül az orrom környékén kellett igazgatni, hogy levegőt kapjak. (Mintha speciális arcformám lenne, mindenhol passzolt, csak ott nem.) Kicsit tovább hagytam fent, mint az előírt tíz perc, utána kézzel átsimogattam az arcomat, hogy ami még rajta maradt, az beszívódjon. Utána rendkívül puha volt a bőröm, mint a bársony, nem is krémeztem este. Csodának tűnt, de reggelre sajnos ugyanolyan száraz volt az arcom, tehát csak átmenetileg nyújtott vigaszt. Tűzoltónak jó, de nem egy S.O.S. megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Valika96

2017. február 8.

sok-sok negatív véleményt látok.. szerencsére nem hallgattam rájuk és megvettem akciósan 233.- ft-ért! nekem nagyon bejött. főleg az árával, hiszen a garnieres textil maszkért nagyon sokallom meg az akciós 639.- ft-ot is..
tovább hagytam fent a maszkot, kb 20 percig és érezhetően puhább, hidratáltabb lett a bőröm + jól kicsavartam és a maradékot is bemaszíroztam a bőrömbe. először tényleg durván ragacsos volt a fejem, de aztán ez is felszívódott. a sok negatív vélemény ellenére én nagyon is ajánlom! biztos, hogy újra meg fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

v.szilvia789

2016. július 28.

Látom már nem gyártják, talán nem is baj. Az eddigi leggusztustalanabb szövetmaszk, amivel dolgom volt. Kinyitom, kiveszem, hát ez bizony nem jó illatú és kissé sárgás a folyadék,amivel át van itatva. Érzetre a vizes és olajos keveréke, ahogy kihajtom, előnye így viszont hogy nem csöpög. Kihajtogatás után látom, hogy ezt egy jetire tervezhették, mert hatalmas. Az orromra végre jó volt, azt lefedte, de oldalt és felül hajtogatnom kellett, hogy elférjen. Érzékeny bőröm van, amit pár másodperc után elkezdett csípni, főleg az orr és az alatti területet, de itt-ott máshol is. Kezdtem aggódni. Az első pár perc kellemetlen volt, nem érzetem, hogy relax élményben lenen részem, pedig ezekben a maszkokban pont ezt szeretem, hogy ledőlök és pihenek. A csípő érzés elmúlt, levétel után nem láttam pirosságot, aminek örültem. Kevés anyagot hagy a bőrön, azt be lehet masszírozni. Hidratált, de nem volt semmi extra. Összegezve: cipőt a cipőboltból, sheet maszkot Koreából.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

borntobe

2016. július 23.

A Hannibal Lecter/Bőrpofa/Jason vonalon mindenre hasonlítottam a maszkkal :D Miért nem mosolygós a szájvonal...? Na mindegy. Kicsit nekem is csípett, de hűsített is egyben, érdekes érzés. Nem érzek akkora különbséget hidratáltságban, viszont tényleg simább, frissebb lett a bőröm. Rengeteg az anyag benne, mármint a trutyi, kevesebbel talán nem ragadna ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

godori

2016. június 24.

Tök vörös lett tőle az arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Tök vörös lett tőle az arcom

Csirip74

2016. június 12.

Ezt jobban szeretem mint a dm-est. Bár a hidratáló hatását átlagosnak mondanám, mégis szívesebben használom, mert nem úszik az "anyagban". Jó ötlet a szövet formájú arcpakolás, nem szeretek bíbelődni a maszkok felkenésével, lemosásával vagy lehúzásával. Szóval ár- érték arányban egy jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 12.

Juuice

2016. május 16.

Hát érdekes volt... Az biztos, hogy nagy, meg hogy nagyon vizes, és hogy nagyon félelmetes. Mikor kijöttem a fürdőből, és a barátom meglátott, elkezdett üvölteni ijedtében szegény :D a hatásáról nem tudom, mit mondhatnék, valószínűleg azért, mert túl sok nem volt. Utána még vágyott a bőröm valami extrára, ennyi nem volt neki elég. Kettőt vettem ebből a cuccból, lehet a másikat elajándékozom, mert annyira nem jött ez be nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!