Rival de Loop

Ár:   219 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: lengyelnicci, Módosítva: 2018. február 12.

Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Aloe vera és kamillakivonattal tisztítja a pólusokat, a sima és rugalmas bőrért.

riborzli

2016. november 30.

Ez volt az első peel-off maszk, amit kipróbáltam. Megfelelően hidratálta a bőröm, és vicces volt leszedni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

paluspanka

2016. április 6.

rajongok az arcmaszkokért főleg a peel off változatokért ez a kis tasak pedig egy csoda!! Bőven veri a drágább-márkásabb termékeket és azonnal egyenletesebb puhább lesz az arcom tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

sttpcsillag

2015. október 25.

Életem első lehúzhatós maszkja, és nagyon fura élmény volt. :D Amikor kibontottam igencsak meglepődtem, hogy mi ez a ragasztós állag, elég nehezen is tudtam felmázolni, több jutott a kezemre, mint az arcomra. Csípte a bőröm néhány helyen és elég alkoholos illata volt, használat után simább lett a bőröm - egészen az első arcmosásig. Élménynek jó volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

redakkrisztinaa

2015. október 9.

Szerintem legalább 3-4 használatra elég . Sajnos nekem annyira nem jött be , semmit sem tisztított , csak puhább lett tőle a bőröm. Valamint nemtudom ,hogy valamit én nem csinálok jól , de egyben sem lehet lehúzni csak darabokban . Eléggé ragadós , ennek ellenére elég jól eloszlatható a termék, és nagyon erős , alkoholos az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

nagyerika28

2015. június 20.

Sima, egyenletes lesz az arcbőr a használata után.1 adagban nagyon sok van,Anyuval még kettőnknek is sok volt az arcára.Könnyű eloszlatni,kicsit folyékony,gyorsan szárad.Lehúzáskor biztos jól eltávolítja az elhalt hámsejteket,mert kb felér egy arcgyantázással :) Más maszkoktól mindig zsíros volt a bőröm,ettől nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

zsofbar77

2015. május 22.

Nagyon jó! Finom, egyenletes felszínű lesz tőle a bőröm. :) Este felkenem, másnap pedig lehúzom, a maradék szinte alig marad.

Rendszeres, kb. heti-kétheti használattal úgy vettem észre, hogy az aránylag tiszta, kombinált arcbőrömet egy picit zsírosította. Nem volt rossz, de van ennél jobb is, főleg, ha Rival de Loopról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 22.

Queen

2015. május 15.

Nekem nagyon bevált.puha,selymes tőle a bőröm.a fekete mitesszerek eltüntek, kisebbek.Az illata jo,és az is,h könnyen lehuzható.szeretem,ezt veszem a legtöbbször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

HontiAgi

2015. május 13.

Amikor felkentem az első ami szemet(orrot)szúrt, az az hogy szerintem eléggé férfias illata van, ami mondjuk nem zavart, csak csodálkoztam. Aztán amikor eloszlattam mindenhol az arcomon, valami eszméletlen alkoholszag lengte körül a fejem és nem is illant el olyan gyorsan. Féltem, hogy tönkre fogja vágni az arcomat, de azért megvártam amíg megszárad. Ennek elég sok idő kellett, ami nekem külön jó is mert lusta vagyok az órát figyelni ha maszkok vannak rajtam. Száradás után nem húzta úgy a bőröm, mint a többi eddig próbált lehúzható arcmaszkom, ez kifejezetten tetszett. A lehúzás sem fájt, kifejezetten kellemes volt, ez egy újabb pozitívum. Viszont én különösebben nem tapasztaltam változást az arcomon. Kicsit talán puhább lett.
Szóval így összeségében nem volt rossz, de nem is nyűgözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Szóval így összeségében nem volt rossz, de nem is nyűgözött le.

Brony

2015. március 21.

Dermarollerezés utánra kerestem valamit, és a vélemények miatt döntöttem e mellett. ÉS MILYEN JÓL DÖNTÖTTEM! Tetszik az állaga, nem csípte a bőröm és tényleg megnyugtatta valamennyire. És tök jól le lehet szedni :D ( a pihe nyomok nekem is tetszettek :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 21.

Shayono

2015. január 7.

Nagyon szerettem egy időszakban rég nem vettem ilyet.Amikor használtam sajna a szemöldökömbe is jutott és jaj de fájt ( XD mindig jót röhögtem a végén mert a szemöldök meg pár arc pihe nyoma rajta maradt a levett maszkarcon:D)
A bőröm ami zsíros kissé de inkább vegyes elég kellemesen ápolta.Kicsit fénylett a bőröm tőle de a mitesszerekből nem lett kevesebb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol