Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: parahetfo, Módosítva: 2016. május 10.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mundow

2016. július 21.

Jó volt kipróbálni, de egyszer elég is volt. Olyan átlagos teljesítményű maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Jó volt kipróbálni, de egyszer elég is volt. Olyan átlagos teljesítményű maszk.

lionshare

2016. június 2.

Nekem nagyon bejött, ez a lehúzhatós maszk tuti, én úgy éreztem mintha húznám le vele a felesleges dolgokat az arcomról. (nyilván csodát nem tesz, de nem is várom tőle, ugyanakkor szerintem sok drágább terméknél többet tud, jobb). A felvitelekor tömör az anyag, ahogy szárad viszont teljesen kellemes, nem zavar az illata, nem kezdi ki a bőrömet, nem irritál, olyan érzetet kelt, hogy dolgozik a bőrömmel. Utána a bőrképem mintha frissebb, tisztább lenne. (nyilván a mély makacs mitesszereket az ilyesmi nem tudja kiszedni). Elégedett vagyok vele és az ára is jó. Újravevős. Szeretem nagyon a Rival de Loop maszkokat, mindig meglepem magam velük (is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

paluspanka

2016. április 10.

Abszolút kedvenc a lehúzható maszkok közül!!! gyorsan szárad, nem nehéz leszedni egyben és nem tépi le a fél arcom sem és rögtön kisebbek lesznek a pórusaim és puha az arcom! a tasakos kiszerelés miatt -1* mert nehéz kiszedni belőle és minden ragacsos lesz közben és kárba megy sok a termékből

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

SimonO

2016. április 5.

Valahogy az a nap sem volt az enyém, mikor ezt kipróbáltam. Nem olvastam el figyelmesen, konkrétan már az egész arcomra rápakoltam. 10 perc se telt el, érzem a húzódást a bőrömön, de felismertem a lehúzható maszkok hatását.
Nagyon puhává, hidratált érzést adott a maszk, tisztító hatást nem láttam rajta, de későbbiekre vettem még 1 darabot, próbálom jobban beleásni magam ebbe a maszkba.
A legtöbb időt a szemöldökömre rárakott pakolás leszedése vett el. :D Végül feldobta a napom, hogy mennyire figyelmetlen voltam, viszont most már egyre jobban érdekelnek a lehúzható maszkok.
Az illata is kellemes, nem volt negatív érzetű számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Az illata is kellemes, nem volt negatív érzetű számomra.

nagyerika28

2016. január 17.

Nekem nagyon bejött!Egész hamar megszárad és ezt legalább egyben le lehet húzni.Szinte érzem, hogy tényleg letépi az elhalt hámsejteket.Utána kicsit száraz a bőröm,de gyorsan rákenek egy másik Rival de Loop maszkot és csodás a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Heloise

2015. augusztus 21.

Ez volt az első Rival de Loop-os maszk amit kis gyűjteményemből kipróbáltam. Örültem, hogy a sok "rajtahagyós" maszk után kipróbálhatok egy lehúzhatósat is. Van még otthon egy kis maradék a nagy klasszikus Freeman uborkás lehúzósból amit évekig használtam, de a sok parabén miatt azt már nem szívesen kenem az arcomra. Sajnos avval összehasonlítani sem érdemes, mert amíg az kellemes és intenzív uborkás illatot áraszt, a kinyitáskor ennél erősen megcsap az alkohol fullasztó szaga. Nem is értem miért van benne ilyen mennyiségű, ha a másik márkánál meg tudták oldani erős szag nélkül (pedig abben is van jócskán). Hatásra nincs gond, ugyanúg megköt az arcon, klasszul le lehet húzni és szépen eltávoltja az elhalt hámsejteket is, egyedül emiatt a tényleg erős alkoholos buké miatt adok kevesebb csillagot. A többi maszk még tesztelés előtt áll. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Tunderviragos

2015. július 12.

nekem van egy csomó rivalos pakolásom, betartalékoltam belőlük nagyon szeretem őket és őt is. Rendszeres használattal van eredménye, hogy szép a bőröm és egészséges. Arcgözölés után használom, vagy fürdés után mikor megpuhult az arcom, a mitiket nem szedi ki, de csökkenti, de most ezeknél is egy jobbat találtam. őt azoknak ajánlom, akinek nincsen miteszer az orrán vagy kevés van, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol