Rival de Loop

Ár:   700 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyümölcsasavas bőrradír speciálisan vegyes és zsíros bőrre lett kifejlesztve, hogy aktiválja a bőr megújulását és regenerálódását. A bőrradír szemcsék finoman eltávolítják az elhalt hámsejteket. Hidratál és rugalmasabbá varázsol, ezáltal simábbá és puhábbá válik a bőr. Tartósítószer mentes.

zsofia93

2015. december 5.

Húú hát olyan puha lett a bőröm a használata után, mint még semmi mástól! :) Szerelem első "használatra"! :D :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 5.

narancsfavirág

2015. április 13.

Kerestem egy gyengéd arcradírt, és erre esett a választásom. Nem bántam meg, nem irritálta a bőrömet, és puhának, tisztának éreztem a használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Móni@nya

2015. április 4.

Először anyunak vettem meg, abból loptam egy kicsit. Aztán én is beszereztem egyet. Érzékeny a bőröm, nem merem túl gyakran használni. Viszont szépen tisztít, egyenletes és puha lesz az arcom. Tisztának, hidratáltnak érzem.
Eddig ő használt a leginkább és nem okozott károkat. Az első hámlasztó, amivel tényleg elégedett vagyok.

1,5 év után a 4 csillagot 5-re emelem, és bevallom hogy szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 4.

1,5 év után a 4 csillagot 5-re emelem, és bevallom hogy szeretem. :)

Helia

2015. január 10.

Amikor az Akneroxidot nem tudtam többé használni irritáció miatt, más megoldást kellett keresnem a mitesszerproblémákra. Ez a bőrradír nekem nem okozott irritációt, pirosságot sem. Vizes bőrre viszem fel, picit belemasszírozom, hagyom pár percig hatni, majd alaposan lemosom. Heti kétszer használom, mellette pedig dörzsis radírt is, szintén heti egy-kétszer, kiegészítésképpen. Egészen hamar, kb. két hét után sokat javított a mély mitesszeres bőrömön. Amikor megvettem, nem gondoltam, hogy ilyen hatékony lesz, de árához képest tudja, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

tara95

2014. október 15.

Sokkal jobb mint egy fizikai, de az apotheker radíromhoz képest drága, több kell belőle és kicsi a mennyisége a hatásuk pedig szinte ugyanaz illetve a használat is. Felken, szárad, ledörzsöl, lemos. Pórusok sokkal szűkebbek, tiszták, bababőr puhaság. Szeretem és arra jó, h első hámlasztóként megszeressem a többit is :D. Erős négyes mert nem csodaszer, nem hasonlítható egy Paula-féle hámlasztóhoz de szűkebb egyetemista pénztárcából nem tudnék magamnak paulás cuccokat venni. Szóval ajánlom és szeretem :).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Októberi Lány

2014. március 14.

Itteni vélemények hatására vettem, kicsit megilletődtem a boltban, mikor kiderült, hogy létezik belőle 30+-os változat is... Egy darabig tanakodtam, melyik legyen, de végül is ennek már "utánanéztem", (az összetevők sokban eltértek), és még csak 9 hónapja vagyok "30 pluszos", szóval maradtam ennél.:) Valaki majd írja meg, milyen a másik ;).
Amúgy felemás érzéseim vannak, az eddigi 2 használat után. A mechanikus hámlasztás - tehát a "sima" bőrradírokkal való kísérletezés - után ez valami új. Először is, szerintem nem kell belőle túl sokat felkenni, már csak azért sem, mert 30 ml - s az egész, (ami nem túl sok, de legalább nem romlik rám, és egyszerre nem kell annyi pénzt kiadni érte), így nekem kb. 10 perc alatt száradt meg. Először vizes vattakoronggal estem neki, de vérvörös lett a dörzsitől a fejem. Másodszor jó vizes kézzel körbemasszíroztam, és úgy mostam bő vízzel le, ez a nyerő megoldás. Utána egyenletesebb lett a bőröm, elsőre még az orrom is hámlásnak indult, mondjuk ez kicsit ijesztő volt.:) Krémezésnél kicsit égett a bőröm, szóval az tuti, hogy működnek benne a savak, bár ez a csípés nem tudom, jó vagy rossz jel-e. (Sérült területre ne jusson, az tud fájni.) Most 3 naponta tervezem használni, kíváncsi vagyok, pár hét után lesz-e látványos eredmény. Közben azért néha a hagyományos bőrradíromat is bevetem majd, de nem 1 napon a kettőt, az azt hiszem kikészítené az arcomat. Alapos hidratálás mindenképp jó ötlet utána. Egyelőre 4 csillag, később még írok.
Update: Eltelt 2 hét, és azt kell mondanom, elégedett vagyok. Sokkal tisztább és problémamentesebb a bőröm. Persze, nem csak ezt használom, de ez után mindig egységesebb, kevésbé gyulladt, üdébb az arcom másnap reggelre. Csak arra kell figyelni - az enyhe égés elkerülése érdekében - hogy mivel lehet és mivel nem érdemes utána lemosni/bekenni. (pl. erősen alkoholos cuccal semmi esetre!) És a hialuronsav tartalmú krémeket is tanácsos kerülni! Szóval plusz egy csillag, az már 5. :)
Utolsó megjegyzés:
Elkezdtem szappant használni az arcomra, és ezért az utolsó 3 használat után reggelre 1-1 "hámhiány" lépett fel, ami alatt azt értem, hogy konkrétan leváltak kisebb-nagyobb darabok a bőrömről, magyarul, durván lemarta, és nagyon nehezen gyógyuló, ronda, varas sebek keletkeztek a nyomában. Mint kiderült, a hámlasztózás előtt nem szabad szappant használni, mert a lúgos PH -val nem jön ki jól a savas...:) És hosszú távon az is bebizonyosodott, hogy a zsíros bőrnek amúgy sem tesz jót a szappanozás, mert tönkrevágja a savköpenyt, és így végképp elszaporodnak rajta a kis rondaságok. Nehezen akartam én is elfogadni.
Próbáltam azóta az Anacondás 24%-os AHA hámlasztót is, az valamivel jobb, bár eléggé csípett. Most a Paulásat (10%-os) készülök kipróbálni, a BHA-som mellé. Ugyanis most azt használom rendszeresen, az én bőröm inkább azt szereti, elvégre zsíros... Azzal messzemenőkig jobb eredményt értem el, mint ezzel, de az AHA talán jobban hat a pici kis gyűrődéseimre, amit én ráncoknak nevezek. :) Úgyhogy csak kiegészítésképp fogom bevetni. Ezt itt meg kikukáztam végül. Van jobb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

Utolsó megjegyzés:

silver

2014. január 6.

2013. 09. 13.: Szörnyen hámlik a bőröm mostanában, úgyhogy azért vettem ezt a terméket, hogy kitapasztaljam, mit kezdhetek a problémámmal (és ez lehetőleg ne kerüljön sokba). Így ma használtam először ezt a bőrradírt.
Nem mondom, hogy 100%-os eredményt értem el vele, de nem is mertem túl sokáig rajta hagyni, szóval ez annyira nem meglepő. Mindezek ellenére sokat javított a helyzeten, azóta egész este az arcomat simogatom. :)

Egyelőre 4 csillagot adok neki, mert ígéretes terméknek tűnik, de nem az az igazi nagy durranás. A napokban még kísérletezek vele.

2014. 01. 06.: Negatívumot nem tudnék felhozni vele kapcsolatban, igazán bevált. Viszont elég hamar elfogyott (már nem emlékszem pontosan, nem használtam heti 3-4 alkalomnál többször, de 2 hónapnál tovább tuti, hogy nem bírta. Ezért nem adom meg az 5 csillagot, mert lehetne nagyobb a kiszerelése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

csakegylany

2013. június 11.

Puha és tiszta lesz a bőröm a lemosása után (pár percig hagyom fent), én fizikai radír mellé használom "kiegészítőnek". Nem rossz, de nem annyira jó ahogy vártam volna, így nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

csipkeorsika

2013. február 7.

szerettem az illatát, de hamar elfogyott ,és csak a normál bőrt tartja karban.. ha már problémák vannak, meg bőrhiba, nálam akkor semmit sem segített :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Viki000

2012. december 17.

Nagyon tetszik ez a bőrradír, bár én inkább maszknak mondanám. Áttetsző zselé, benne pici és relatíve kevés radírozó szemcsével. A hatásáról annyit, hogy kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket, utána puha és legfőképpen tiszta lesz a bőröm. Erős hámlasztáshoz, illetve hegek halványításához ez kevés, de a fizikai bőrradírom mellé szívesen bevetem heti 1-2 alkalommal. Én kb.15-20percig hagyom a bőrömön, de ezt mindenkinek ki kell tapasztalnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Zinc PCA, Lactic Acid