Rival de Loop

Ár:   279 Ft és 499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   10 db és 25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. december 23.

Ár:   279 Ft és 499 Ft
Kiszerelés:   10 db és 25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Limitált kiadás

A Rival de Loop milde Reinigungstücher mandulaillattal tisztítja, frissíti az arcbőrt és egy lépésben eltávolítja még a vízálló make-up-ot is. Véd a kiszáradástól és bársonyosan puha bőrérzetet kölcsönöz.

Dermatológiailag és szemorvosok által tesztelt.

Mundow

2018. február 7.

Viszonylag jól leszedi a sminket, elég nedves és nem irritálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Viszonylag jól leszedi a sminket, elég nedves és nem irritálja a bőrömet.

mse02

2017. január 12.

A VITAL 3in1 lotion verzió volt meg ami szintén limitált volt.
Nem szedte le jól a sminket, borzasztó zavaró volt az illata, vékony és durva az anyag.
Szerintem arctisztító kendőből ez az egyik legborzalmasabb.
Általánosságban szeretem a márka termékeit, de ez nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

A VITAL 3in1 lotion verzió volt meg ami szintén limitált volt.
Szerintem arctisztító kendőből ez az egyik legborzalmasabb.
Általánosságban szeretem a márka termékeit, de ez nagyon nem jött be.

juhaszregina

2016. október 15.

Vékonyka, alig nedves, a smink nagy részét azért lehozza. Utána mindig használtam más lemosót. Olcsó, de ennyi pénzért van jobb is. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

CsacskaMacskaMara

2016. augusztus 22.

Nekem csípte az arcomat, és nem is nagyon hozta le rendesen a sminket. :( Visszatérek a kézműves-szappanos sminklemosásra. Bár lehet, hogy csak ez a kendő ilyen. De nem merek már kísérletezni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

zdoreebaba

2016. február 28.

Nem nyerte el a tetszésemet. Szöszölődik, nincs rendesen átitatva, egyszerűen használhatatlan. Nem is mondanám nedves törlőkendőnek. Talán ez a leggyengébb, amit eddig használtam. Érdekességképpen leírnám, hogy ennek elvileg mandula illata van, de teljes mértékben a Fa Vanília és Méz tusfürdőjének illatát érzem rajta. Aki már használta biztosan feltűnt neki, hogy ennek nincs mandula illata. A szemsminket nagyon nehezen távolítja el.
Szó szerint gyilkolom vele a bőrömet... erősen kell dörzsölni vele a szem környékét és az arcomat, hogy rendesen lejöjjön a sminkem és a szennyeződés. Soha többet nem veszem!!
Remélem gyorsan el fog fogyni, mert gyengus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

Remélem gyorsan el fog fogyni, mert gyengus.

manitia

2016. január 19.

A boltban azt hittem ez alterrás csak más illattal. Azt nagyon szeretem, mert nagyon jól leszedi a sminket, megfelelően nedves is, csak az illatát nem csípem, de ez nálam nem jelent azonnal kukát. Ennek viszont isteni illata van, de nem elég nedves ennélfogva a sminket sem szedi le szépen. Jobban kell dörzsölni, az pedig nem éppen tesz jót a finom bőrnek. Kicsit csalódtam. :( A szememet egyébként nem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

kismadár

2015. szeptember 25.

Nem kimondottan sminkeltávolítónak vettem, inkább azért, h bedobjam a táskámba, és elővegyem, ha kezet vagy arcot akarok törölni, vagy csak fel akarom magam frissíteni, esetleg olyan helyen megyek mosdóba, ahol nincs toalettpapír. Nagyon olcsó, és az illata is mennyei, a csomagolása pedig cuki. Ezek voltak a jó tulajdonságai, más nem nagyon van sajnos.. Nem elég nedves, szóval még kéztörlőnek sem túl jó. És bár nem azért vettem, egyszer mégis úgy alakult, h neki kellett volna lemosnia a sminkemet, de sajnos még az alapozóval sem tudott maradéktalanul elbánni, a szemhéjtusról és a szempillaspirálról inkább nem is mondok semmit.. Szóval igazából nem sok mindenre jó szegényke, pedig én szeretném..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

redheadvrouw

2015. szeptember 20.

Elhasználtam egy ilyet a nyáron, de különösebben nem jött be.Nem volt elég nedves és az illata sem volt annyira fincsi.Nem is spóroltam vele, gyorsan elfogyott. Előtte a mangósat használtam és az jobban bejött. Azóta babapopsitörlőt veszek sminkletörléshez. Kellően nedves, alaposabban lehozza a sminket és ár-érték arányban jobban megéri. Valamint kevesebbszer rügyezik ki a homlokom, bár az nem biztos, hogy emiatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Vichy

2015. augusztus 8.

Egyetértek az előttem szólókkal, ez inkább frissítő kendő, mint sminklemosókendő. Illata tetszik, szép a csomagolása és ennyi. Szempillaspirált nem szedi le rendesen, a szemhéjpúderrel valahogy megbirkózott, de a maradékkal - bb krém, bronzosító - is hadilábon állt nálam. Én inkább reggel használom sminkelés előtt, remekül felfrissíti az arcom, másra nem is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Ygritte

2015. augusztus 4.

A nyaralásra vettem mert nem akartam sminklemosó tejet vinni a nagy meleg meg úgy voltam vele,hogy úgyis csak szempillaspirál+bronzosító kombó lesz rajtam már ha lesz arra jó lesz.HA alapozót használnék arra jó lenne hogy az arcomról leszedjem már ha elég nedves lenne de nem.Be kellett vizeznem,hogy nagy nehezen lehozza a spirált és most kettesével hullik a szempillám.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin