Rival de Loop

Ár:   1999   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LegallyBlonde, Módosítva: 2017. február 9.

Ár:   1999
Kiszerelés:   40ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A feszesebb bőrért +Skin Matrix Plus Komplex +SesaflashTM 40-60 éveseknek ajánlott. A Rival de Loop Triple Lift nappali krémmel kombináltan használva akár 36%-al feszesebb bőr. Ez az intenzív szérum innovatív hatóanyaggal érzékelhetően simítja a bőrt. A modern krémes gél textúra kellemes bőrérzetet eredményezve gyorsan a bőrbe szívódik. Érzékelhetően feszesíti és simítja a bőrt s finom bársonyos tónust kölcsönöz.

wk62

Korcsoport: >54
2017. november 4.

Akciós áron vettem, 1000 Ft-ért meggondolatlanul, mert nem találtam a megszokott szérumot a Rossmann-ban. ( Megszüntették állítólag, mint a legtöbb hasznos terméket.) Ez semmit nem ér, pedig nagyon sok szérumot kipróbáltam már eddig, de ez a legrosszabb idáig. Húzódik a bőröm amint beissza, érzem, hogy szárít. Egyébként midig használok szérumok fölé nappali krémet is, de eddig soha nem tapasztaltam egyiknél sem, hogy azonnal kellene rá még valami. Elhasználom, de legközelebb nem veszem meg. Ma bementem a DM-be és kipróbáltam egy új saját-márkás szérumjukat és azt tapasztaltam, hogy bár 30-as korosztály számára van kifejlesztve, de nagyon kellemesnek éreztem tőle a bőröm utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 4.

noavedon

2017. október 10.

Akciósan, 999 Ft-ért vettem, ennyiért megérte, mégha nem is lesz sok hatása...
Eddig egyszer használtam, kicsit sok benne az illatanyag, de majd update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Akciósan, 999 Ft-ért vettem, ennyiért megérte, mégha nem is lesz sok hatása...
Eddig egyszer használtam, kicsit sok benne az illatanyag, de majd update-elek.

Marietta1977

2017. október 2.

Nyaraláskor, hirtelen felindulásból vásároltam meg. Nem rossz, de ilyen árban külföldről is be tudunk szerezni ennél sokkal hatásosabb szérumot.
Az állaga jó, könnyen felvihető, beszívódik hamar, de hatását nem igazán éreztem.
Szerencsémre hidratáló krém alá használom, de ha elhasználom, többet nem venném újra.
Szerintem pont a 40 feletti korosztálynak kevés a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Szerintem pont a 40 feletti korosztálynak kevés a hatása.

LegallyBlonde

2017. február 15.

Akciósan vettem 1300 Ft-ért, és ez a nagy szerencséje. Ha a rendes 2000Ft-os árért veszem meg, akkor azt mondom teljes pénz kidobás, - csak úgy, mint a szemránc krém változata - mert 2000Ft-ért már azért akad néhány olyan termék ami ér is valamit. Könnyed, kissé folyékony krémes állaga van, felkenve van némi kellemes frissítő, hűsítő hatása is. Nyáron el tudom képzelni, hogy nagyon praktikus lesz sokaknak, mert tényleg lehelet vékony, gyorsan felszívódik. Nekem így télre hidratálás szempontjából nagyon kevés volt az alapvetően száraz-vízhiányos bőrömnek.Gondoltam nem baj, kenek alá hidratáló krémet, primerként majd még elhasználgatom - tekintve, hogy azt ígérte a tájékoztatója, hogy arra is megfelelő lesz - de nekem így hidratálókrémmel kombinálva kukacosodni kezdett ( önmagában az alá kent krémet használtam már sminkelés előtt, az sosem "veszett" össze az alapozómmal ). Ráadásul szerintem lett is tőle két kisebb pattanásom - abszolút nem vagyok ilyesmire hajlamos - persze lehet, hogy nem ő volt a ludas, csak egy véletlen, de végül is mindegy, mert a többi hiányossága miatt amúgy se használnám tovább. Nekem azon ritka termékek egyike, amit el fogok ajándékozni, mert egyszerűen nagyon nem passzol a bőrömhöz és nincs már ötletem mikén is tudnám elhasználgatni úgy, hogy érjen is valamit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Calcium Ascorbate, Retinol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Tripeptide-29
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinol, Biotin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Retinol a I v