Rival de Loop

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ellesmere77, Módosítva: 2019. február 15.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez a fehér színű bázis kiváló alapot nyújt kedvenc szempillaspirálodnak. Az eredmény: hosszabb és dúsabb pillák, E-vitaminnal és panthenollal.

doudou

2020. június 21.

Megszakad a szívem, hogy ezt a terméket már tényleg nem gyártják?:(
2 hete még láttam párat az egyik Rossmann bolt polcán. Azt hiszem lesz egy utam oda, hogy beszerezzem :).
Próbáltam már más szempillaspirál alapozót, de a formulája és az eredménye ennek tetszett a legjobban. Én egy tubust kb. fél évig használok, tehát nagyon pénztárcabarát. Az ember nem is hinné, hogy ilyen kis pénzért egy kincset érő termékhez juthat. Persze csak akkor, ha ráérez a megfelelő használatra.
Brutális, hogy mit tud művelni a szempilláimmal! Ezzel a termékkel tényleg műszempilla kinézetű szempilláim lesznek! Nem csak hosszabbít, de nekem a szempilláim sűrűbbnek is tűnnek vele. Annyiszor kaptam már dícséretet emiatt, hogy megszámolni sem tudom, pedig a szempilláim hosszúságát átlagosnak mondanám. Eleinte ott rontottam el, hogy nem hagytam elég ideig rászáradni a szempilláimra. Rájöttem, hogy kell neki 2-3 perc mire teljesen megszárad és utána mehet is a fekete spirál. Ez a kis csoda simán lekörözi a drágább társait :). Nem tudom elhinni, hogy nincs többé forgalomba:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Megszakad a szívem, hogy ezt a terméket már tényleg nem gyártják?:(

tonic

2019. december 31.

2019.09.06.
Ezt már tényleg nem gyártják?? Nem is tudtam,azt hittem kapható...
Először félve használtam,de nem irritálja a szememet,és szép alapot ad,nagyobbnak tűnik,mikor ezt is használom. Tényleg szétválasztja,ezáltal szebben kifesthető a szempilla. Nincs utódja esetleg?
Up
Nem értem,miért van kiírva,hogy nem gyártják,épp tegnap is láttam a Rossmannban és pár hete is. Egyébként vettem is,mert tényleg jó,kár,hogy nem ragasztják le a termékeket,mint egy német drogériában láttam,hogy ne bonthassa már ki mindenki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 31.

2019.09.06.
Ezt már tényleg nem gyártják?? Nem is tudtam,azt hittem kapható...
Up

HNReni

2019. december 31.

szomorúan olvasom, hogy már nem gyártják. nagyon jól működik minden szempillaspirálommal ( eddig egy Oriflame-es és egy vízálló Catrice szempillaspirál alá használtam), műszempilla hatás érhető el vele. Nekem egyáltalán nem látszik ki a fekete réteg alól. Vízálló szempillaspirál alá azért nagyon jó, mert így elkerülhető hogy károsodjanak a szempillák a festék alatt. Ápoló hatása is van. Újra fogom venni, ha még találok belőle valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Leander

2019. október 10.

Nagyon jó kis cucc. Egy igazán jó spirál alá használva nem feltűnő a hatása, azonban nagyon jó arra, hogy feljavítsa egy gyengébb spirál teljesítményét és szép, dús szétválasztott pillákat eredményezzen póklábak helyett. Tapasztalatom szerint javítja a szemfestés tartósságát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

p.cseresznye

2019. szeptember 5.

Kb 2 éve akadtam rá, azóta használom. Nagyon jó cucc, bármelyik szempilla spirál alá tökéletes, sokkal szebb lesz tőle a pilla, hosszabbít, formáz, és nem ragadnak annyira össze a szempillák mint enélkül némely spirállal. Nagyon jó áron van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

anetta.filip

2019. március 6.

A szimpatikus összetevők, és a jó vélemények miatt vettem meg. Eleinte tartottam tőle, hogy a ritkás sörték miatt majd nagyon összetapadnak a szempilláim, de megkedveltem, mert bizonyos spirál jobban tartja az ívet vele, illetve könnyebb lemosni a festéket, és tényleg olyan, mintha ápolna is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

nandy.25

2019. február 9.

Az ára, és az itteni vélemények miatt vettem meg. Őszintén szólva picit többet vártam tőle :( A keféjétől féltem nagyon, hogy hogyan viszi fel az anyagot a pillákra, de azzal semmi gond nincsen :) Én nem vettem észre sem hosszabbító, de dústíó hatást a termék használatakor. Előtte az Alverde éjszakai koffeines szempillanövesztőjével oldottam meg ezt a folyamatot ( az is fehérrel vonja be a szempillavégeket, és ráfestve hosszít) , de gondoltam "rendes" primerrel biztos még szebb az eredmény. Rosszul gondoltam :/

Update: kitapasztaltam a használatát, megszerettem, imádom ....erre kivonják a forgalomból :( no komment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

nikyptk

2019. február 4.

Nem hittem benne de annyira piszkálta a fantáziám, hogy végül csak haza jött velem és milyen jó döntés volt. :) Lovely Curling Pump Up Spirállal nagyszerűen működik együtt. Mindig hosszú ívelt pillákra vágytam, na most megkaptam VÉGRE! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Vichy

2018. december 24.

Véletlenül botlottam bele, itt a Krémmánián, másnap pedig landolt is a kosaramban. :) Valóban remek kis termék, szépen megdúsítja a szempilláimat és egy picit meg is hosszabítja őket, jelenleg az Oriflame The One 5 az 1-ben szempillaspiráljával használom, és nagyon sokat dob rajta, mivel részemről nem igazán tartom sajnos "csodaszempillaspirálnak" az utóbbit. Az ára pedig nagyon baráti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Dancyy

2018. december 4.

Pár napja vettem egy barátnőm ajánlása miatt, szerinte csodákat művel, kíváncsian várom az eredményt!

Update: ma próbáltam ki először: tényleg csodákat művel! A keféjével picit nehezebb bánni, de meg kell szokni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate