RIVAL loves me

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Formidable, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann

Szemhéjpúder paletta 18 színnel. Kreatív nappali- és esti sminkek egyaránt elkészíthetőek vele. A csillogó és matt színek különféle árnyalatai számtalan lehetséges kombinációt rejtenek magukban.

Eria

2020. szeptember 26.

Impulzusvásárlás volt. Az arany szín miatt figyeltem fel a termékcsaládra, mert régóta keresek megfelelőt. Megláttam a szépen kivitelezett grafikus munkát, majd kipróbáltam a tesztert, és az árát látva úgy döntöttem elhozom ezt is, másodiknak. A teszterek a teljes palettát sorrendhelyesen mutatják be, ami nagy segítség a paletta választásban.

A csomagolás igényes, játékos karton, vékonysága ellenére én nem bízom abban hogy táskabarát lenne és nincs tapasztalatom azzal, hogy meddig áll el benne jól a termék ( a műanyag jobban zárható, de nem szellőzik át), mivel ez a két elhozott csomag az első kartonos paletta tapasztalatom. Eddig nem kerestem ilyen terméket és az olcsó műanyagra is háklis voltam, de rájöttem, hogy ha jók a színek, ezt is szeretem.
Tükör nincs benne, bár azt nem hiányolom, mert fast fashion palettáknál, amik gyorsan cserélődnek, pazarlásnak tűnik a használata, amikor remek kis tükrök szerezhetőek be és egy különálló tükör mindenképp hasznos a táskában.

A festékek állaga nekem pont jó, kissé krémesnek tűnik, leporzás nekem nem volt aplikátorral.
Matt, szaténos csillogású aprócsillámos és kicsit nagyobb csillámokkal is ellátott színek vannak benne, hármas harmóniákba rendezve.
A mattok erősen pigmentált, tartós színek, a nap végén is látszódnak még a világos bőrömön, bár illan el az erejükből és a mennyiségükből, de még így is adnak egy látható pluszt a megjelenésnek.
A csillámosok, attól függően, hogy mennyire sötét az alap színük, bár pigmentáltak, de változó fedőképességűek, de ez a világos színekkel általában így van, bármilyen médiumot használunk.
Nagyon szépen lehet aplikátorral a bőrre dolgozni, füstösíteni és összedolgozni őket, de könnyen lehet túldolgozni és elszublimálni a színeket, rétegzésnél óvatosnaknkell lenni és ki kell tapasztalni mi működik. A csillámosokat én mint az alap megkoronázását és kifuttatását, bőrbe simítását vagy visszavilágosítását használom.
Bázis nélkül is fednek és maradnak.
Mióta megvan, naponta használok pár színt, irritaciót nem tapasztaltam.
Micellás vízzel néhányszor át kell menni rajta a teljes tisztításhoz, de megbízhatóan leszedi.

Ebben a palettában a lilás, rózsaszínes, kékes árnyalatok dominálnak, de néhány meglepő árnyalat is helyet kapott, mint a csillámos zöld more stars vagy az egészen sötét, rózsaszín és kék csillámokkal kevert darkest night.
Kimondottan jó, izgalmas színhatású, sokféle árnyalatot rejtő, nem mindennapi válogatás, pont mint a testvére, de az Oriental flameshez képest több a csillámos és világos szín, ezért úgy gondolom, hogy ezek a színek inkább az elsatírozásban és a tündérporos utolsó varázslatként lesznek alkalmassak, még úgy is hogy minden színsor kapott stabil, mély árnyalatot.
Hozzám jól illenek a színei, szeretek ilyen árnyalatokat használni (kék szem, világos bőr, szőke haj), van ami hétköznapra is jó, de különlegessége miatt szerintem többségében inkább kötetlenebb eseményekre lesz megfelelő.
A my universe és a supernova a két 'biztonsági játékosom', az explore árnyalata pedig nagyon szép. Érdemes próbát tenni vele és kísérletezni.

A színek fantázianevei (egymás alatt):
fly with me, explore, sky's the limit
polaris, celestial, zodiac
stardust, my universe, discover
twinkle twinkle, orbit, supernova
wish upon a star, more stars, let'a go to mars
milky way, moon child, darkest night

Teljesen elégedett vagyok vele. Újra vevős, az Oriental flames paletta mellett hoztam el, mert ezt a kettőt tudom legjobban kihasználni, de gondolkozom más paletták beszerzésén is a különleges színek, az ár és a minőség miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Bázis nélkül is fednek és maradnak.
Mióta megvan, naponta használok pár színt, irritaciót nem tapasztaltam.

A színek fantázianevei (egymás alatt):
wish upon a star, more stars, let'a go to mars
milky way, moon child, darkest night

mumini

2020. szeptember 22.

Nemrég vettem meg impulzus vásárlás keretein belül, de nem bántam meg egy cseppet sem, kellemes csalódás volt. Ezt és dzsungel témájút vettem meg, a színes paletták mindig is a gyengéim voltak, de vaciláltam, hogy hozzájuk csapjam e a pasztell palettát is :)
Ár-érték arányban nagyszerű. Pigmentáltak a színek, textúrájuk krémes, mattok, szaténfényű és csillámos színek is vannak benne. A csillámosak közt van amelyik picit porzik, de nem vészesen, ugyan ilyen mértékű porzás a drágább paletták közt is előfordul, maguk az árnyalatok pedig gyönyörűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Erika50

2020. szeptember 9.

Tegnap a drogériában jártam és nem bírtam magammal, hiába nagy rajongója vagyok a palettáknak. Szóval ezt a színkombinációt választottam és meg kell mondjam, nem bántam meg. Ár-érték arányban nagyon is jó. Szerintem még egyet fogok választani, mert különleges színeket tartalmaz, valamint azt is észrevettem, ha nem tudok dönteni, hogy milyen sminket készítsek, ez a paletta abban is segít. Hiszen úgy rakták egymás alá a színeket, hogy ránézésre jól variálható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Saranhuone

2020. szeptember 2.

Ár-érték arányban teljesen jó kis paletta. A csillogósok kicsit porolnak, de nálam ez drágább palettáknál is előfordul. Különösen tetszik a sok világos árnyalat, ezek ránézésre hasonlóak de fényben különböző színű (kék, rózsaszín, zöld) csillámok vannak bennük. Nekem azért hasznosak, mert több élénk színű palettám van, amik színeit nincs mivel elsatíroznom felül, na ezek arra pont jók, van hideg fényű, meleg fényű. Az aktuális kedvencem belőle az Orbit nevű és az alatta lévő árnyalat. Egyébként ezt a palettát marha jól lehet kombinálni a Smokey változat színeivel, akinek az is megvan, próbálja ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.