RIVAL loves me

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Formidable, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann

Szemhéjpúder paletta 18 színnel. Kreatív nappali- és esti sminkek egyaránt elkészíthetőek vele. A csillogó és matt színek különféle árnyalatai számtalan lehetséges kombinációt rejtenek magukban.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csutak

2022. március 16.

Csodálatos színei vannak, főleg az alsó sorban a két szélső. Még nem szemhélyra kentem, hanem szemceruzával húzott vonalat erősítettem meg, de már azzal a pici ecsettel felvéve is porzott. Ezért a két szép színért pedig, őszinte leszek, nem éri meg megvenni ezt a palettát. Akkor inkább keresek két mono-t, azok kevesebb helyet foglalnak. Kár érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 16.

nagyklau

2022. február 15.

Rengeteg paletta megfordult már a kezeim között ezalatt a néhány év alatt mióta komolyabban foglalkozok a sminkeléssel, volt köztük olcsó pár száz forintos kínaiban vásárolt, és több tízezer forintos Huda Beauty is. De ilyen rossz minőségű palettával most találkoztam először. A színek nagyon szépek, ezért is vettem meg (és csak ezért kap 1*-ot), a pigmentáltságra sem lehet rosszat mondani nagyjából az első másfél óráig. Utána eltűnik a szemhéjról, pedig egyáltalán nem zsíros/izzadós a szemhéjam és ilyen problémám soha nem is volt. Amit felvittem az órákig (12-16 órán keresztül is akár) fent maradt anélkül hogy bele ült volna a ráncokba, vagy bármi probléma lett volna. Itt konkrétan azt látom hogy az egész arcom csillog, a szemhéjam a felső részét leszámítva teljesen csupasz mintha semmit nem vittem volna fel. Eddig egy paletta sem landolt a kukában, de neki az lesz a sorsa. Ennél még az ezer évvel ezelőtt elsőnek vásárolt palettám is jobban bírja pedig az már több mint 5 éves.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 15.

Mitsuhide

2021. december 1.

Ezt vettem először, aztán a dzsungeles palettát is ugyanebből a sorozatból. Gyönyörű színek, főleg a lilás/indigó csoport, néhány egész különleges árnyalat, a világosak meg highlighternek is jól beválnak. Egyetlen bánatom, hogy kék/lila matt szín nincs benne, csak a ciklámen meg a fehér.

Fogalmam sincs, hogy tud ilyen olcsó lenni (ráadásul mindig, nem csak leárazás volt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

emeseskin2021

2021. április 2.

Ez az első nagyobb palettám, így mindenképp valami olcsót szerettem volna venni. Nagyon meggyőzött már az első használat után. Lehetne benne több matt szín, de ettől eltekintve nagyon jó termék. Be fogom szerezni a márka többi palettáját is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Lovaslany

2021. január 21.

Gyönyörű és igazán különleges színeket tartalmaz. Az áráért mindenképp megéri. Sajnos 1-2 szín nem annyira pigmentált, viszont a legtöbb elég jó. Néhány szín formulája kicsit porzik vagy darabos, de ez csak szintén 1-2 színre igaz. Mindenképp csak olyan embereknek ajánlom, akik a csillogós színeket is kedvelik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

katagi

2020. december 5.

Valami színesebb palettát kerestem, aztán megláttam ezt és gondoltam teszek vele egy próbát, annyira nem vészes az ára ahhoz képest, hogy mennyi szín van benne. A nevek hangzatosak, az árnyalatok nagyon szépek, csak néhány rettenetesen porzik. Erősen pigmentált, könnyű túltolni, de kísérletezéshez kiváló. :) Még a dzsungeles palettával szemezek, ha ez bejön és tudok vele dolgozni, akkor azt is alkalomadtán beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 5.

Eria

2020. szeptember 26.

Impulzusvásárlás volt. Az arany szín miatt figyeltem fel a termékcsaládra, mert régóta keresek megfelelőt. Megláttam a szépen kivitelezett grafikus munkát, majd kipróbáltam a tesztert, és az árát látva úgy döntöttem elhozom ezt is, másodiknak. A teszterek a teljes palettát sorrendhelyesen mutatják be, ami nagy segítség a paletta választásban.

A csomagolás igényes, játékos karton, vékonysága ellenére én nem bízom abban hogy táskabarát lenne és nincs tapasztalatom azzal, hogy meddig áll el benne jól a termék ( a műanyag jobban zárható, de nem szellőzik át), mivel ez a két elhozott csomag az első kartonos paletta tapasztalatom. Eddig nem kerestem ilyen terméket és az olcsó műanyagra is háklis voltam, de rájöttem, hogy ha jók a színek, ezt is szeretem.
Tükör nincs benne, bár azt nem hiányolom, mert fast fashion palettáknál, amik gyorsan cserélődnek, pazarlásnak tűnik a használata, amikor remek kis tükrök szerezhetőek be és egy különálló tükör mindenképp hasznos a táskában.

A festékek állaga nekem pont jó, kissé krémesnek tűnik, leporzás nekem nem volt aplikátorral.
Matt, szaténos csillogású aprócsillámos és kicsit nagyobb csillámokkal is ellátott színek vannak benne, hármas harmóniákba rendezve.
A mattok erősen pigmentált, tartós színek, a nap végén is látszódnak még a világos bőrömön, bár illan el az erejükből és a mennyiségükből, de még így is adnak egy látható pluszt a megjelenésnek.
A csillámosok, attól függően, hogy mennyire sötét az alap színük, bár pigmentáltak, de változó fedőképességűek, de ez a világos színekkel általában így van, bármilyen médiumot használunk.
Nagyon szépen lehet aplikátorral a bőrre dolgozni, füstösíteni és összedolgozni őket, de könnyen lehet túldolgozni és elszublimálni a színeket, rétegzésnél óvatosnaknkell lenni és ki kell tapasztalni mi működik. A csillámosokat én mint az alap megkoronázását és kifuttatását, bőrbe simítását vagy visszavilágosítását használom.
Bázis nélkül is fednek és maradnak.
Mióta megvan, naponta használok pár színt, irritaciót nem tapasztaltam.
Micellás vízzel néhányszor át kell menni rajta a teljes tisztításhoz, de megbízhatóan leszedi.

Ebben a palettában a lilás, rózsaszínes, kékes árnyalatok dominálnak, de néhány meglepő árnyalat is helyet kapott, mint a csillámos zöld more stars vagy az egészen sötét, rózsaszín és kék csillámokkal kevert darkest night.
Kimondottan jó, izgalmas színhatású, sokféle árnyalatot rejtő, nem mindennapi válogatás, pont mint a testvére, de az Oriental flameshez képest több a csillámos és világos szín, ezért úgy gondolom, hogy ezek a színek inkább az elsatírozásban és a tündérporos utolsó varázslatként lesznek alkalmassak, még úgy is hogy minden színsor kapott stabil, mély árnyalatot.
Hozzám jól illenek a színei, szeretek ilyen árnyalatokat használni (kék szem, világos bőr, szőke haj), van ami hétköznapra is jó, de különlegessége miatt szerintem többségében inkább kötetlenebb eseményekre lesz megfelelő.
A my universe és a supernova a két 'biztonsági játékosom', az explore árnyalata pedig nagyon szép. Érdemes próbát tenni vele és kísérletezni.

A színek fantázianevei (egymás alatt):
fly with me, explore, sky's the limit
polaris, celestial, zodiac
stardust, my universe, discover
twinkle twinkle, orbit, supernova
wish upon a star, more stars, let'a go to mars
milky way, moon child, darkest night

Teljesen elégedett vagyok vele. Újra vevős, az Oriental flames paletta mellett hoztam el, mert ezt a kettőt tudom legjobban kihasználni, de gondolkozom más paletták beszerzésén is a különleges színek, az ár és a minőség miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Bázis nélkül is fednek és maradnak.
Mióta megvan, naponta használok pár színt, irritaciót nem tapasztaltam.

A színek fantázianevei (egymás alatt):
wish upon a star, more stars, let'a go to mars
milky way, moon child, darkest night

mumini

2020. szeptember 22.

Nemrég vettem meg impulzus vásárlás keretein belül, de nem bántam meg egy cseppet sem, kellemes csalódás volt. Ezt és dzsungel témájút vettem meg, a színes paletták mindig is a gyengéim voltak, de vaciláltam, hogy hozzájuk csapjam e a pasztell palettát is :)
Ár-érték arányban nagyszerű. Pigmentáltak a színek, textúrájuk krémes, mattok, szaténfényű és csillámos színek is vannak benne. A csillámosak közt van amelyik picit porzik, de nem vészesen, ugyan ilyen mértékű porzás a drágább paletták közt is előfordul, maguk az árnyalatok pedig gyönyörűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Erika50

2020. szeptember 9.

Tegnap a drogériában jártam és nem bírtam magammal, hiába nagy rajongója vagyok a palettáknak. Szóval ezt a színkombinációt választottam és meg kell mondjam, nem bántam meg. Ár-érték arányban nagyon is jó. Szerintem még egyet fogok választani, mert különleges színeket tartalmaz, valamint azt is észrevettem, ha nem tudok dönteni, hogy milyen sminket készítsek, ez a paletta abban is segít. Hiszen úgy rakták egymás alá a színeket, hogy ránézésre jól variálható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Saranhuone

2020. szeptember 2.

Ár-érték arányban teljesen jó kis paletta. A csillogósok kicsit porolnak, de nálam ez drágább palettáknál is előfordul. Különösen tetszik a sok világos árnyalat, ezek ránézésre hasonlóak de fényben különböző színű (kék, rózsaszín, zöld) csillámok vannak bennük. Nekem azért hasznosak, mert több élénk színű palettám van, amik színeit nincs mivel elsatíroznom felül, na ezek arra pont jók, van hideg fényű, meleg fényű. Az aktuális kedvencem belőle az Orbit nevű és az alatta lévő árnyalat. Egyébként ezt a palettát marha jól lehet kombinálni a Smokey változat színeivel, akinek az is megvan, próbálja ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.