RIVAL loves me

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Zsókus, Módosítva: 2023. július 18.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

2020-ban megújult változat!

Kihangsúlyozza az arcbőr frissességét. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

viki1016

2024. május 19.

Nekem ebből a /08 Glamouruos Rose árnyalat van meg és abszolút kedvenc. Nagyon pigmentált, tartós és ez az a pont megfelelő pirosas szín. Plusz pont, hogy ebben vannak csillámok is, szóval pirosító és highlighter is egyben. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 19.

drebeka

2024. április 16.

Nagyon szeretem, egy hétköznapi, egyszerű színhez tökéletes választás. Pigmentált, tartós, sokféle színben kapható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 16.

Vvn

2024. április 4.

Szerintem nagyon szép színei vannak. De, ha egyszer feltetted, nem igazán lehet eldolgozni, így kétszerre viszem fel kisebb adagban. Így tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 4.

Veronika111

2024. március 25.

Hétköznapi pirosítónak tökéletes, nem ígér olyat amit nem tud. Az ára is jó, nagyon pigmentált, tartós is és a színek is jók. Már negyedjére veszem újra. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 25.

Evelin0404

2024. március 24.

Szerintem egy nagyon jó kis púder, van kicsit barackosabb rózsaszín színben ami nálam nagy piros pont. Nagyon pigmentált, már 1x újravettem, az olcsóbb ára plusz pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 24.

NLizi

2024. február 22.

Nem túl pigemntált, illetve gyorsan lepereg .
Én meg bántam a vásárlást

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

Nem túl pigemntált, illetve gyorsan lepereg .
Én meg bántam a vásárlást

lucus999

2024. február 15.

nagyon pigmentált, szép színek kaphatóak, könnyű eldolgozni, tartós és olcsó. imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 15.

sztinke

2023. november 23.

A kedvenc pirosítóm egy high-end termék, de már annyira elszálltak az árával, hogy nem vagyok hajlandó újra venni. Azóta keresem, olcsóbb kategóriában, az utódját, eddig nem sok sikerrel. Nem a minőséggel szokott bajom lenni, hanem inkább a színválasztékkal. De ennél a terméknél találtam végre megfelelő, halvány, hideg-rózsaszín árnyalatot.
Van egy enyhe (számomra) kókuszos illata, amihez ugyan nem ragaszkodnék, de egyébként kellemes. A minőségével sincs bajom, szépen felvihető, szükség esetén építhető, és a tartóssága is rendben van. Egyébként a bőröm vízhiányos, tágpórusú, érzékeny és öregedő, mégsem okozott gondot ez a termék.
Ár-érték arányban mindenképp jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 23.

Ár-érték arányban mindenképp jó választás.

Lilla9307

2023. augusztus 5.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Szép színe van, nem "tolakodó", tartós. Féltem először a színtől, picit "öregesnek", fakónak hatott az árnyalat (02-világos barack), de felvíve szép, természetes színt kölcsönöz a bőrnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 5.

BellaCsenge13

2023. július 13.

Természetes hatást nyújt, szép a színe is, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 13.

Természetes hatást nyújt, szép a színe is, könnyű vele dolgozni.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.