RIVAL loves me

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Zsókus, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

2020-ban megújult változat!

Kihangsúlyozza az arcbőr frissességét. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Gabcsi00

2022. május 9.

előnye, hogy olcsó és nem csillog. viszont nagyon foltos, nem lehet szépen, egyenletesen eldolgozni az arcon, nem ajánlom senkinek, vannak ennél jobb pirosítók:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 9.

esztifarkas

2022. május 9.

A rózsaszín grapefruit árnyalat van meg, hétköznapra szerintem tökéletes. Nem fényes, nincsenek benne csilàmok. Nem túl intenzív a színe, inkább olyan természetesen friss lesz tőle az arc. Kicsit kopik a nap során, de ár - értek arányban nekem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 9.

joskagyerek

2022. május 7.

Tejkaramella és világos barack árnyalatokban van meg.
A tejkaramella narancsosabb, matt árnyalat, hétköznapokra tökéletes. Ha 1-2-nél többször belenyomkodja az ember az ecsetet, akkor azért bőven meg fog látszani a bőrön.
A világos barackban arany csillámok vannak, amik főleg az arcon látszanak, az üzletben nekem fel sem tűnt. Így utólag nem zavar, az élénkebb színe miatt sem egy hétköznap használatra való pirosító számomra. Nyári sminkekhez viszont tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 7.

Tejkaramella és világos barack árnyalatokban van meg.

Heva86

2021. november 1.

Imádom ezt a pirosítót. Matt, pigmentált, olcsó. Bár a csomagolása lehetne egy kicsit jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

ildi95

2021. október 2.

Szeretem ezt a pirosítót. Nagyon finom a végeredmény, nem csap az ember arcába, de megadja azt, amit kell. Pláne ilyen olcsón :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

encicsipke

2021. szeptember 27.

Nekem a 01-szelíd rózsa árnyalatban van meg ez a pirosító. Ami igazán tetszik benne az az, hogy nincsenek benne csillámok hanem teljesen matt. A pigmentáltsága az árához képest megfelelő, viszont az én bőrömön nem túl tartós a végeredmény és eléggé porzik is a felvitelkor. A csomagolása nem strapabíró, vékony műanyagból készült. Nálam ez a termék a felejthető kategóriába tartozik, nem ájultam el tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

schnau.adelle

2021. szeptember 23.

Több színem is van belőle. (02,03 és 05 árnyalatok) Remek terméket kapunk 750Ft-ért. Többet használom ezeket, mint a Dior Backstage pirosítóimat. :D
Kellőképpen pigmentált, jól eldolgozható. Annyira nem is kopik meg a nap folyamán. Abszolút megéri kipróbálni őt a drogéria polcairól.
Ár-érték arányban a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Ár-érték arányban a legjobb!

vvvani05

Korcsoport: < 18
2021. május 6.

A 04-es rosewood árnyalat van meg, nagyon sok pirosítót próbáltam már és nekem ez lett az abszolút tökéletes. Ár-érték arányban is jó, többször újravettem már és fogom is, mert nekem ez a befutó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. május 6.

fatime

2021. április 9.

Nekem egy matt világos rózsaszín van meg. Szép természetes hatása van, felvitelkor egy kicsit porzik. A teszter alapján egy mályvásabb színt vettem volna de mellé nyúltam és ez jött velem haza. Nem bántam meg mert az lehet hogy a nagyon fehér bőrömhöz sötét lett volna. Kezdő sminkelőknek vagy nagyon világos bőrűeknek szerintem jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Skyline.r34

2021. március 5.

Kellet egy pirosító ,ezért ezt választottam .Nem tudom hogy csak én vagyok-e ilyen szerencsétlen de kiválasztottam egy mályvás árnyalatot,Kipróbáltam és nem látszott semmi...Pedig olyan világos a bőröm körülbelül mint egy hulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 5.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol