RIVAL loves me

Ár:   850 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Destinyh, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. október 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Órákon át tartó hatás könnyű és csókálló liptint formulával. A felvitelt követően a szín összeolvad az ajkakkal és finom tattoo hatást hagy maga után.

3 árnyalatban kapható

nyiffi

2021. április 18.

2-3 alkalommal használtam megvétel után, gondoltam, hogy a maszkhordás miatt jó ötlet lesz, ha megszínezi az ajkam, de felemás tapasztalataim vannak. Elsőre nagyon tetszett, otthon kentem fel, de bizarr volt a körömlakkos ecset, rúzsos applikátorral jobban boldogultam volna. Egészen szépen megmarad a színe, de felkenni elég rémes, foltos, és elcsúszik. Őszintén nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e. Árnyalat: 02 your destiny

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

virumiru

2021. március 17.

nekem a legvilágosabb piros van meg. egy enyhe, "szörpöt ittam" árnyalatot akartam elérni vele, de nem sikerült. úgy erzem, hogy felkenésnél elcsúszik a számon, egyszerűen csak kenem, de nem látszik semmi😳 sajnálom, mert imádom az ajaktintákat, de sajnos ez amilyen olcsó olyan rossz is :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Zsedit

2021. február 19.

Ügyesen használva, nagyon jó kis termék. Száraz ajkakra nem működik, de normál esetben szép és hatásos. Könnyű használni, tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

viewxy

2021. január 7.

Nekem nem jött be, nem lehet szépen felkenni, mert foltos lesz. Alatta nem fogja meg a számat, ahogy a tintának kéne így nem igazán használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Mute311

2020. november 7.

A 02-es szín van meg. Nagyon szépen összeolvad az ajkammal, és szép színe is van, viszonylag tartós is. Aki szereti az ajaktintákat az imádni fogja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak