rms beauty

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,82 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: alidak, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Ár:   $38
Kiszerelés:   4,82 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

• gyönyörű, tiszta fényt ad a bőrnek
  • nem ragad, nem hagy zsíros érzetet a bőrön

bbkriszta

2017. július 25.

diszkrét fényt ad a bőrnek, szuperek az összetevők
sokszor szájfényként is használom
nagyon tartós, sokáig elég
szerintem jó vétel volt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

diszkrét fényt ad a bőrnek, szuperek az összetevők
sokszor szájfényként is használom
nagyon tartós, sokáig elég
szerintem jó vétel volt :)

Cirné

2017. július 24.

Nagyon klassz, hogy nem csillámlik, csak fénylik, mondhatni, természetes fényt ad. De pár órán belül lekopik. Ettől függetlenül, még nem találtam finomabb szerkezetű highlightert. Van egy recept az interneten, ami segít otthon elkészíteni ugyanazokból az összetevőkből, még nem próbáltam, de lehet, hogy érdemes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

bobekecske

2017. május 30.

Nagyon természetes, szolid és szép fényt ad a bőrnek, kimondottan tetszik a hűvös gyöngyházfénye. Egy picit ragacsosabb, ami nem meglepő az összetételéből kifolyóloag, de alapozón-krémen jól működik. Port aért igyekszem nem rátenni, az az érzésem, hogy összecsomósodhatna rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract