Roberto Verino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sz.Andrea, Módosítva: 2012. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Virágos-zöld illat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Freesia

2019. október 10.

Csodálkozom az illat alul-értékeltségén. A csodálatos külső szerintem egy nagyon finom illatot takar. Komfortos, hétköznapokra való illat, olyan, ami szerintem senkit sem fog zavarni a buszon vagy az irodában. Ettől függetlenül nem könyvelném el egy unalmas kis biztonsági illatnak, azért van benne csavar és egyediség is. Valamire nagyon emlékeztet kb. 10 évvel ezelőttről, de nem jövök rá, mire. A fragin a Gucci Envy-hez hasonlítják, amihez nem volt szerencsém, de tudom, hogy nagy népszerűségnek örvendett, amíg ki nem vonták a forgalomból-talán ezért ismerős az orromnak :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 10.

njusziful

2018. január 2.

Annak idején én is megvettem, de nekem nem tetszett az illata. Valahogy hideg és számomra kellemetlen illata volt. Az üvege szép volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

Sz.Andrea

2012. január 9.

nagyot csalódtam..sokba került,sokat vártam rá,sokkal többet vártam tőle.ilyet nem veszek többet:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

tölgyfazuzmó kivonata. Drogja (Lichen quercus) lichenol everniasav-metilészter tartalmú illóolajat, orcint és szénhidrátot tartalmaz. Klorofillmentes kivonatát szappankészítéshez, illatanyagként, illatrögzítéshez használják. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.