Roccobarocco

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.monika0126, Módosítva: 2015. február 5.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: pézsma, gyöngyvirág, ibolya, őszibarack, fekete mazsola, carribbean magnolia, passionfruit és ciklámen

Roccobarocco Tre fújós eladó
Ár: 1500 Ft/2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 1300 , Eladó: emitaylor23
Állapot: 10 ml/ennyi, Helyszín: Sopron , fizetés: megbeszélés szerint

nyuszo

2020. január 24.

Sampon illat.
Talán ciklámen és barack.
Nosztalgiából rendeltem...
Teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 24.

Sampon illat.
Talán ciklámen és barack.
Nosztalgiából rendeltem...
Teljes pénzkidobás volt.

Dottir

2019. augusztus 11.

Mintha egy doboz Sió baracklevet placcsantottam volna magamra. Feltűnésmentes, de nagyon kellemes és friss tisztaságillat, tartós is. Ártatlan és ártalmatlan, ha lenne tinédzser lányom, inkább neki venném mint magamnak. Attól függetlenül hogy nem az én világom, nagyon örülök neki hogy szert tehettem rá (köszönet érte egy itteni kedves sivatagi eladónak), mert a nővérem használta mikor főiskolás volt, és emiatt kellemes emlék fűz hozzá. Egyszer kértem belőle, mikor diszkóba (sic!) mentünk.:D Alig várom hogy hazajöjjön (külföldön él) és megmutassam neki, már biztosan elfeledkezett róla, úgyhogy nosztalgiázhatunk egy jót.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

6vilag

2019. július 6.

Finom, zamatos barack illat. Egy 30 ml-est használtam el, és nagyon megszerettem, majd mikor újra akartam venni, sok helyet felkutattam érte, de már addigra kivonták a forgalomból.
Nagyon megörültem, hogy most újrakapható az internetes parfümériákban és még teszterrel is találkoztam a Müllerben.
Hibátlan, tökéletesen eltalált, igazán minőségi illat. Ahogy valaki nagyon találóan megfogalmazta: "tisztaság" illat.
Ha az "M" betűs parfümériában jártam, nem mulasztottam el, hogy újra beleszippantsak, míg felébredt az emlékek miatt a vágy és megrendeltem.
Igazi boldogság! Izgatottan próbáltam ki újra annyi sok év után és nem csalódtam. Változatlanul tetszik és boldog vagyok, hogy újra találkoztunk. Meleg, finom, kicsit játékos tisztaság illat. De nem abból a steril fajtából, amit nem szeretek, hanem ez egy vibráló, üde tisztaság illat.
Mikor hűvösre fordult az idő, akkor is örömet okozott, ha ezzel indíthattam a napot. Melegséget, bájt varázsolt a borús, szürke hétköznaphoz.
Tehát nem csak melegben, hanem hűvösebb időben is teszi a dolgát: igazi olasz Dolce Vita érzés. Nincs túl cicomázva, nem dáma illat (és én sem vagyok az) egyszerűségében nagyszerű. Talán régebbről mintha erősebb illatra emlékeztem volna, de az biztos, hogy most is nagyon tetszik. Egy száz miliset vettem, hangulattól függően,és évszaktól függetlenül használom most már.
Nem okoz csalódást soha sem!
Upd. : mostanábn valahogy kezd kikopni a napi használatomból, már nem annyira szeretem, vagy ő változott meg, vagy én...kellemesnek érzem továbbra is, de már kifulladt a kapcsolatunk. Lehet sok volt a 100 ml, vagy sokat állt és változott? Nem tudom, de az 5 marad, mert kezdetek kezdetén nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 6.

Nem okoz csalódást soha sem!

Erina

2019. február 19.

Nagyon gyümölcsös, enyhén virágos. Talán a ciklámen és a gyöngyvirág vehető ki igazán. Érdekes, ahogy változik a bőrön. De sajnos rám nincs jó hatással, (pedig többször próbáltam már) megfájdul tőle a fejem 😥 Kellemes, finom illat, brutális hatósugárral és tartóssággal. JLo Live Luxe parfümjéhez tudnám hasonlítani a legjobban, csak a Tre talán kicsit édesebb de nagyon halványan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

nygigi

2018. november 21.

Baracközön! Nagyon tetszik, kellemes nyári illat, amit jó így hidegebb időben is viselni. Felidézi a nyár ízeit. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

isabelle007

2018. február 10.

Én is nosztalgia miatt vettem újra és azt kell mondjam, még ma is megállja a helyét a parfümök között. Tartós gyümölcsös illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

musztafa

2017. december 12.

Nagyon finom, tartós, nőies illat. Általában a bőr-közeli illatokkal vagyok kibékülve, és ez nem az. Legalábbis rajtam. Máson érezve nagyon tetszett, a párom odavan érte, de sajnos nem passzolunk. Fent van egy eladó 100ml-em, ha valaki szeretné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Lin

2017. november 3.

Könnyű, barackos illat, amolyan "tisztaság illat", ha mindenképpen be akarom kategorizálni. Én sajnos nem tudtam elviselni magamon, mint parfüm, ezért négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 3.

Cintia04

2017. október 17.

Gondolkodtam, gondolkodtam mihez is tudnám hasonlítani jellegben, megjelenésben vagy akármiben mert nekem nagyon hasonlított valamire! Hát nekem nagyon nagyon Dior J'adore! Illatban természetesen nem de jellegben igen és utánaolvasva nem megalapozatlan bennem, hogy ezt a hasonlóságot érzem mivel igen sok közös jegy van bennük. Rajtam mindkettő barackos gyöngyvirágos mégis abban különböznek, hogy a J'adore-ban a gyöngyvirág dominál addig a Tre-ben a barack de nagyon finoman, üdén, selymesen. Nekem teljesen olyan mintha egy Chanel illat fiatalabb kiadásban lett volna kiadva a sok aldehid nélkül de a virágos ridegség benne van amit szépen ellensúlyoznak a gyümölcsös akkordok ezért üdébb amolyan angolos formában mintha csaptak volna hozzá egy kis Burberry ballonkabát feeling-et. Tavasz-nyár-ősz nekem ezekhez az évszakokhoz passzol. Egyszerű de nagyszerű és az árához képest még igen különleges is. Azért aki csavarosabb illatokat keres természetesen nem ebben fogja megtalálni. Azért érezni benne a letisztult olasz eleganciát.Frissen vasalt ropogós ing és egy gyönyörű barackszínű kardigán egy világoskék nadrággal és ez az illat! Gyönyörűen egyszerű! A tartósságával is megvagyok elégedve szépen körbeleng egész nap!.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

mariann33

2017. augusztus 9.

Ez aztán a nyári illat!
Tusfürdő illata van.Nem tudom milyen tusfürdő,egyszerűen csak "most zuhanyoztam"illat.A barackot lehet leginkább kiérezni,és nagyon èrdekes,hogy úgy nyàri ez az illat,hogy nem "kék"vagy "zöld" mégis nagyon friss,üdítő,fiatalos!A tartóssága szuper,az áráról nem is beszèlve!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Ez aztán a nyári illat!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Lyral, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200

Színező anyag. (Piros)