Roger & Gallet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. március 20.

Lelőhely:   külföld, online

Illatjegyek: mandarin, grapefruit, kömény, fügelevél, füge, cédrus, pézsma

egyedszilvi

2018. november 30.

Az egyike a legfinibb illatnak.amihez van szerencsém.
Édes,fügés illat.Sajnos többször fújós.mert tartóssága pocsék.de megéri.
Nagyon-nagyon ajanlom Nektek megillatolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 30.

Az egyike a legfinibb illatnak.amihez van szerencsém.
Édes,fügés illat.Sajnos többször fújós.mert tartóssága pocsék.de megéri.
Nagyon-nagyon ajanlom Nektek megillatolni.

karaibrahimgil

2018. szeptember 28.

Imádom! Közel 4 éve találkoztam az edt verzióval egy francia újság oldalán. Szerencsére megtaláltam egy magyar webshopban, és azonnal megrendeltem. Intenzív, édes, különleges, több órán át érezhető illata van. Elhasználtam a nagy részét, aztán eltettem a szekrénybe. Már el is feledkeztem róla, amikor tegnap megtaláltam. Ugyanaz a szerelem! Abszolút 5*-os illat még mindig, nem kell úgy update-elni, mint a korábban szeretett parfümöket.

Mégis update-elem. Nem tudtam, hogy Francis Kurkdijian volt a parfüm orra. A Fleur de Figuier már-már niche kategória; leginkább Nicolai Fig Teajához áll közel, és elképesztően jó áron beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)