Rosacea Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2012. március 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Ez a pumpás hidratáló gél két fontos összetevőt tartalmaz. Lágy anyaga nagyon kellemes a bőr számára a forró nyári hónapokban. Alkotórészeinek köszönhetően kiválóan használható zsíros bőr esetén is.
A rosacea-barát összetevők között megtalálható az érfalvédő K-vitamin, a Willowherb (füzike), a Green Tea (zöld tea), a Grapeseed (szőlőmag) és a Horsechestnut (vadgesztenye) kivonat, valamint a dimethicone (metil szilikon). Kiváló kiegészítője a Rosacea Care szérumnak és más vényköteles gyógyszereknek (pl. Rosex-nek).
Használat: Reggel és este vigye fel a bőrére. Csökkenti a vörösséget, miközben nyugtatja és hidratálja a bőrt.
Figyelem: lágy konzisztenciája miatt számos rosaceás a meleg nyári hónapokban a Hidratáló krémet (Moisturizer) felcseréli az Arcápoló gélre (Facial gel), majd újra visszatér hozzá a hidegebb hónapokban.
Kiszerelés: 60 ml

Trixi

2012. július 2.

Zsíros bőrre jobb, mint a hidratáló krém verzió. Viszont ezután is fehér réteg marad, amit ha elkezdesz bedolgozni, csomós fehér maradványokat képez a bőrön. Amúgy szépen megnyugtatja a kritikus részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 2.

bandita

2012. június 3.

Hittem Manycili véleményének, így ezt a terméket csak azért próbáltam ki, mert az 5 db-os próbacsomag része volt. Az ő véleményét annyiban szeretném kiegészíteni, hogy zsíros bőrömön sem működött szebben a termék a felvitel során. Az állaga se volt szimpatikus, mintha külön életet éltek volna az alkotó elemek a termékben. Sminkelni lehetetlen rá, nem győztem sepregetni a kezemmel az apró "kukacokat"
Nem rendelem meg a teljes kiszerelést. A használat engem nagyon bosszússá tett, ezért nem értékelem jónak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 3.

manyicili

2012. április 14.

Furcsa a konzisztenciája, ilyet még sosem tapasztaltam, de nyúlós, nyálkás. Felkenve ezt nem érezni, azonnal beszívódik, szinte rekord idő alatt, és az égvilágon semmi zsíros érzés nem marad utána. Az én bőrömnek ez még nyáron is kevés lenne, de el tudom képzelni, hogy zsíros bőrre megváltás. Sajnos azonban, amíg a gél nedvesség tartalma eltűnt a bőrbömen, egy fura, fehéres szárazanyag tartalom elkenhetetlenül ott marad a bőröm felszínén. Ha bármit rákentem (alapozót, fényvédőt, vagy akár másik hidratálót) kis kukacokba rendeződve összetúrósodott, úgyhogy mindent le kellett mosnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Folic Acid

Kiváló gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású alkotóelem. A füzike (Willowherb) a Yukon folyó környékéről származó gyógynövény. Csökkenti a bőr vörösségét és nyugtató hatású. (forrás)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!