Rosacea Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2012. március 18.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Lágy konzisztenciájú, gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatóanyagokban nagyon gazdag arcápoló. Bársonyossá teszi az arcbőrt. Nyugtatja és hidratálja, miközben segíti a pattanások és a gyulladt csomók gyógyulását. Csökkenti a bőrvörösséget és halványítja a látható hajszálereket. Fő hatóanyagain kívül tartalmaz szőlőmag és zöld tea kivonatot is, maelyek a leghatásosabb antioxidánsok közé tartoznak.

Alkalmazása: a legjobb hatás érdekében reggel és este is alkalmazza. A Hidratáló előtt vigyük fel a megtisztított bőrfelszínre. Különösen hatékony azokon a területeken, ahol megjelentek a pattanások és a gyulladt csomók. Használat előtt gyengén felrázandó!
Kiszerelés: 30 ml

Milka

2012. december 16.

könnyen felszívódik, nem irritál, bár néhány napos a tapasztalatom, de az pozitív, az ára miatt meggondolom, hogy megvegyem-e, mert eddig csak a próbacsomag részeként volt szerencsém hozzá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 16.

Morzsa

2012. november 28.

Megrendeltem a próbacsomagot, de sajnos csak hármat (a szérumot, a nyugtatót és a hidratáló arckrémet tudtam kipróbálni). Igaz, ez csak simán nem használt, de a szérum és a krém, nem, hogy a tüneteket nem csökkentette, de 5 percen belül a fejem ötször olyan vörös lett, mint ahogy a normál rozaceától szokott. Magyarán, vmlyen allergén anyag lehet benne. (az már hab a tortán, hogy EZT a vörösséget aztán csak órák alatt, késő estére tudtam csak megszelidíteni -a normál rosaceáshoz képes sokszoros idő-, és csak folyamatos jeges borogatással, mert semmi más nem hatott rá)
Magyarán, biztos van, aki nem allergiás rá, akár még hatásos is neki, de mivel már a PRÓBAcsomag is egy vagyon, ez csak akkor derül ki, ha kidobta az ember azt a zsák pénzt. Jó lenne, ha legalább 1-2 kenésnyi mintát lehetne rendelni (olyan kis tasakban, amiben a magazinokban szoktak lenni a krémminták), így könnyen kiderülne legalább az, hogy nem RONT-e az ember állapotán) Így viszont csak olyanoknak ajánlom a kipróbálását, akik nagyon kísérletező kedvűek, és még a pénz sem számít nekik...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 28.

Trixi

2012. július 2.

A minta elhasználása után (kb. 2 hét) tulajdonképpen pozitív a véleményem. Csökkenti a pirosságot, halványítja a vörös ereket, a viszketés is megszűnik. Viszont mihelyt egy napot kihagysz, ugyanúgy visszajön a probléma, tehát hosszabb, de még rövidebb távon sem oldja meg, csak a tüneteket enyhíti. Mindenesetre még mindig a legjobb az általam eddig kipróbált termékek közül (Bioderma Sensibio, LRP, Avene, Pharmaceris-N).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 2.

bandita

2012. június 3.

Az eddig használt szérumjaimmal kapcsolatos elvárásaimat itt félre kellett tennem. Azok selymesítették, optikailag szebbé tették az arcbőröm felületét, ami után azonnal alapozhattam is akár. No, ez nem ezt nyújtja!!
A megtisztított bőrre apránként pici cseppekben kell felvinni, azonnal beszívja, nyomtalanul. Semmiféle réteget nem hagyva maga után, ami az ápoltság illúzióját keltené, ezért napokig nem láttam értelmét a rendszeres használatnak. Egy hét kétségek után, azonban szemmel látható, pozitív változást tapasztalok. Az irritációk szinte észrevétlenül, de ritkábban jelentkeznek, a hajszálerek sem olyan feltűnőek már, több napja ki tudtam hagyni a szteroidos krémet is (ami tudom, hogy mennyi kárt okozott az évek alatt az arcbőrömön)
Őt biztosan meg fogom rendelni teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 3.

Őt biztosan meg fogom rendelni teljes kiszerelésben.

manyicili

2012. április 16.

Minden reményem ebben a termékcsaládban volt, mert nekem eddig semmi sem vált be, de azt hiszem végképp le kell számolnom azzal a reménnyel, hogy találok egy csodaszert. Nagyon tetszettek az összetevők és, hogy ez a márka kifejezetten rosacea-ra specializálódott. Próbáltam nagyon tudományos lenni, és a tesztelés idejére félre tettem minden egyéb kencét és csak ezt használtam. Három hét használat után azt tudom mondani, hogy nagyon kellemes termékek amúgy, de sajna az én bőrömre nem volt számottevő hatásuk. Ideig-óráig halványult a pír, de a kis gyulladt ragyák meg sem moccantak. Persze az is valami, hogy nem lett rosszabb..
Persze mindenkinek különbözően reagál a bőre, úgyhogy attól még másnak beválhat.

Azért azt még hozzátenném, hogy nálam a terhesség és szoptatás okozta hormonális változás vitte ki a biztosítékot. Az addig is kipirulásra hajlamos bőrömön akkor állandósultak ezek a tünetek. Szóval lehet, hogy azért sem használ semmi...

Újabb kiegészítést tennék, remélem nem leszek ettől hiteltelen, csak hát mindennap tapasztal és okosodik az ember...
Az elmúlt hetekben folymatosan használtam a Rosacea Care mintákat, és bár bizonyos tünetek - főleg a bőr egyenetlenségek, kis csomók - megmaradtak, legalább már nem voltak bíborvörösek! Ráadásul a rosaceás területek is mintha csökkentek volna. Tegnap sajnos elfogytak a mintáim és este felkentem valami más kencét. Reggel azt hittem, hogy rosszul leszek amikor benéztem a tükörbe: újra ott éktelenkedtek a vörös gyulladt pöttyök! A szérumból és az arcápolóból még maradt, úgyhogy azonnal nyúltam utánuk. 2-3 óra múlva teljesen megnyugodott a bőröm, teljesen lehúzták a gyulladást. Sajna a ragyákon, csomókon, hajszálértágulaton eddig nem változtatott sokat, de lehet, hogy nem is ez a dolga hanem, hogy irritáció nélkül finoman ápoljon, nyugtasson. Aki igazi rosaceától szenved, és nem csak egy halvány kis bőrpírtől, az tudja, hogy milyen nehéz olyan kozmetikumot találni ami ezt teljesíti. Ez teljesíti, csak időt kell neki adni, úgyhogy ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 16.

bozokine

2012. március 29.

Sziasztok!
Én már több éve használom ezeket a termékeket és ezek az egyedüli termékek, amelyek beváltak! Nagyon-nagyon jó az is, hogy ezek természetes alapanyagúak, sajnos igaz elég drágák de megéri! Főleg ez a szérum akkor nagyon jó, ha egy két pattanásszerű is megjelenik az ember arcán, egyszer-kétszer bekenitek vele és elmúlik! Egyszerűen szuper! Próbáljátok ki, bátran ajánlom és a többi Rosacea care készítményt is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

Sziasztok!

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Resveratrol, Zinc, Glutathione, Superoxide Dismutase
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Extract, Cassia Betaglycan, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Resveratrol
Hidratálók: Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid

Kiváló gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású alkotóelem. A füzike (Willowherb) a Yukon folyó környékéről származó gyógynövény. Csökkenti a bőr vörösségét és nyugtató hatású. (forrás)

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.