Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo5, Módosítva: 2010. november 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

Kendralinx

2018. február 23.

Röhögni fogtok de én azt hittem, hogy kézkrém tetszett a kicsit rózsás illat megvettem. Mondom atya ég mi ez a zsír.. aztán a lányomnak semmi nem hatott a szájára semmi szájfény stb és ha nagyon száraz a kezem arra is nagyon kicsit teszek. A lányom szája egy nap után helyrejött tőle .. ÉN erre használom hajra soha nem tenném szerintem disznózsír kb egy kis rózsával mivel nem rendeltetésszerűen használom csak ezekre tudom ajánlani mert nekem amúgy is zsíros a hajam de szerintem vétek hajra tenni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Móni@nya

2013. július 5.

Tényleg csak borsónyit szabad belőle használni! A két tenyerem között összedörzsölve felmelegszik, így könnyen felvihető. Megszünteti a gubancokat, a hajam szép fényt kap. Hogy ad-e bármilyen védelmet nem tudom, mindenesetre a látványt megdicsérték.
Ha picit eltúlzom a használatát igénytelen, zsírosan összetapadt és elnehezült gusztustalanság lesz az eredmény. Óvatosan a mennyiségekkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 5.

matine91

2013. április 8.

Mamámtól kaptam, de rájöttem, hogy a rózsás termékeket nem nekem találták ki. Nekem ez túl zsíros. Sajnos a kukában végezte, mert még Édesanyám se tudta használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

trudee

2012. november 11.

a tubusos változatát vettem meg, és lehet, hogy nem megfelelően használom, de szerintem akkor is nagyon rossz, iszonyatosan zsíros, elnehezíti a hajat... viszont nem dobtam a kukába, mert bőrcipő ápolónak nem rossz :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

habaza

2011. március 19.

jaj, ez nagyon tetszett nekem is :) mondjuk nekem elég hamar nagyon zsírosnak nézett ki a hajam tőle (lehet, hogy egyszerre túl sokat használtam...) de tényleg nagyon jó, és elég olcsó is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 19.

zitavigh83

2011. március 9.

Szerintem nagyon jó kis cucc. Sokáig az volt a problémám, hogy hajvágás után már néhány nappal is szálkás lett a hajam vége (nem eltöredezett, hanem inkább száraz, fénytelen, "pókhálós", összeakadós az amúgy egyenes hajam), pedig nem szoktam beszáríttatni sem más finish-terméket nem használok, próbálok a lehető legjobban vigyázni rá. Viszont a problémámat csak ez oldotta meg. Ezzel krémmel szárítás után "bekenem" a hajvégeket, és nagyon szép fényes, puha lesz tőle, nem lesz ragacsos (vigyázat, csak picit kell belőle használni).
Igaz még csak néhány alkalommal használtam, remélem hosszú távon is beválik.
Nincs benne szilikon, sem alkohol, ami szárítaná a hajat hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 9.

Igaz még csak néhány alkalommal használtam, remélem hosszú távon is beválik.
Nincs benne szilikon, sem alkohol, ami szárítaná a hajat hosszú távon.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Paraffin, Cetyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceresin 0 0