Rude Cosmetics

Ár:   8960 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   23,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Alsace, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 25.

Kiszerelés:   23,1 g

A 21 csillámos árnyalatot úgy kombinálhatod, ahogyan Neked éppen tetszik.

• intenzív pigmentáltság
  • tartós fedés
  • vegán összetétel
  • nem szükséges glitter ragasztó, ujjbeggyel vgay szivaccsal is felvihető

Rude Cosmetics - Au Naturel
Ár: 3500huf + posta előre utalással , Eladó: BodaczBrigi
Állapot: 1x próbált., Helyszín: Csongrád, fizetés: Posta előre utalás után.

Szju

2021. május 21.

Világcsoda ez a paletta, ha valaki szeretne csillámpalettát, csakis ezt ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Blackey

2021. február 17.

Már jó ideje meg van és egyszerűen imádom!
Glitter ragasztó nélkül is jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Már jó ideje meg van és egyszerűen imádom!
Glitter ragasztó nélkül is jól bírja.

njusziful

2021. február 4.

Csillámfun-oknak kötelező darab. Nagyon megéri az árát. Glitter primer nélkül is fent marad egész nap, úgy, hogy olajos, krémes arckrémmel kentem be az olajosodó szemhéjamat. Krémes állagú. Önmagában is szépen mutat, én úgy használtam, de majd festékre is ráteszem, szerintem úgy meg jobb lesz. Gyönyörűek a színei.
Használtam szemfesték fölé is, nagyon szép lett az eredmény. Iszonyatosan csillog. Én annyira szeretem, hogy a munkahelyemre is felteszem, így amikor bementem a munkahelyre, a kolléganőnek azt mondtam, hogy megérkezett a csillámpónitok. 🤣

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 4.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.