Rusk

Ár:   $18   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. július 20.

Ár:   $18
Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajformázók

A Heatshift különleges formulával rendelkező hajformázó krém egy igazi csoda termék a frizura készítéshez. Ha szeretnéd, akár minden nap könnyedén újra formázhatód tincseidet plusz termék felvitel nélkül is, így frizurád nem nehezedik el, és nem zsírosodik. A szuper hajformázó nedves hajra felkenve pedig akár 50%-kal is lerövidítheti a hajszárítási időt így fele annyi idő alatt elkészülhetsz a frizuráddal! A benne található RUSK Style+Strength Complex-nek köszönhetően  megvédi a hajszínt a kifakulástól, óvja a hajszálak szerkezetét a magas hő káros hatásaitól, miközben erősíti és ápolja a hajat!

dorinahezso

2017. december 8.

Nem rossz, nem rossz, én még csak pár hete használom. Gyorsabban szárad tőle a hajam, nem lesz tőle zsíros csomós ez igaz, de nem vagyok benne biztos, hogy újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Jennyfer1990

2017. október 12.

Nekem érezhetően felgyorsította a szárítás folyamatát, az illata fantasztikus, de különösebb ápoló hatást nem véltem felfedezni. Hajlamos zsírosítani a hajat, ha túl sok kerül a tövekre. Magic Hair csomagban jutottam hozzá, teljes áron kizárt hogy megvásárolnám, minden termékük roppantul túlárazott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Blondi

2017. május 31.

Nem művel csodát a hajjal. Nekem nem csökkent miatta a hajszárítás ideje, és hajszárítás után ugyanúgy töredezik fésüléskor a hajam, pedig használom az egész RUSK termékcsaládot lassan három hónapja a sampontól a kondicionálón át eddig a hővédőig, valamint a Magic hair hajvitamint is szedem. Én nem ajánlanám senkinek, szerintem a Syoss keratinos hővédő-spray sokkal hatásosabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

maripicsu

2017. február 15.

Én is és a kislányom is használjuk hajszárításhoz, a remek illata mellett tényleg gyorsabban és könnyebben szárad a hajam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

tejjelkifli

2017. február 14.

MagicHair-es csomagban vettem még tavaly, a kapszuláról a megfelelő helyen már leírtam a véleményemet. Sajnos ez a termék sem jobb, sőt, nekem kimondottan katasztrófa volt. Úgy nézett ki szárítás után a hajam, mint egy dróthálógombolyag, sosem volt még ilyen rettenetes állapotban. Lehet hogy rosszul használtam, nem tudom, de szörnyű volt. A hétvégén ki is dobtam a szanálásnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Pötty

2017. január 3.

Sajnos három használat után észrevettem, hogy gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, pedig mindig csak a hajvégekre vittem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Nancika

(!)
2016. július 15.

Kb egy hónappal ezelőtt kaptam egyet, amikor a három havi Magic Hair Kapszulát megrendeltem, és mellé adták ajándékba. Először nem kis bosszúságot okozott: a teteje leesett (valószínűleg) szállításkor, így minden mást összekent, és ráadásul járhattam utána egy új darabnak, de az illatába már akkor szerelmesek lettünk a kollégáimmal, ahogy két napig itt állt az irodában a csomag, amiből jött az a kellemes, nyárias, finom illat. :) Fiúk, lányok egyetértettek abban, hogy nagyon jó, ez azóta sem változott. Könnyíti a formázást, szebb a tartása és finom illata van tőle a hajamnak, viszont a hajszárítást alig gyorsítja valamennyire. Ennek ellenére, jó kis termék. Bár magamtól nem venném újra, de így ajándékként jó volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Silk Amino Acids
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak