s-he stylezone

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoirPlum, Módosítva: 2015. december 28.

babszem81

2020. július 8.

Nemrégen vettem 445ft-ért. 167/402 árnyalat. Nekem könnyen barnuló sárgás/barnás bőröm van, ezért kevés termék jó, mert mind sokkal világosabb a bőrszínemnél. Ez viszont jónak tűnik ilyen szempontból. Vékonyan lehet felvinni. Nincs poros hatása. Természetes, szinte észrevétlen a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 8.

Panka86

2018. november 5.

Ár érték arányban nem annyira rossz, bár zsíros bőrre nem a legmegfelelőbb, mert még alapozóra felvíve is átfényesedik. Másik negatívum, hogy nagyon poros fedést ad, kis fényben nagyon csúnya felületet biztosít. Fedése megfelelő. Legközelebb inkább befektetek egy drágább termékre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Leander

2018. április 9.

402-es színben használtam és szerintem egy korrekt púder - különösen figyelembe véve az árát. Messze nem a legjobb púder, amit használtam, de vállalható, szépen, egységesen, közepesen erősen fed. Lehetne tartósabb, könnyen átfényesedik, különösen ha alapozó nélkül használja az ember. Egy jó ár-érték arányú púder, a jobbak általában már drágábbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Diaaa

2018. február 6.

nem fed és túl kemény az egész....:( nem veszem újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

nem fed és túl kemény az egész....:( nem veszem újra

RarityRose

2018. január 4.

Nekem ebből a fehér van meg, kicsit jacko fejet csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Nekem ebből a fehér van meg, kicsit jacko fejet csinál.

edi01

2017. november 1.

Nem vagyok vele elegedett. Teny hogy mattit meg minden de neha a szarazabb reszeken elkezd hamlani es olyan furcsa az hogy a fekete(!) ecsetemen mikor felveszek belole akkor alig van rajt valami tehat olyan nehez felvenni hogy nem is tudom.. tul kememy a termek?! Nem tudom mi a baj vele... vagy mi a baj velem nem valt be.. :/a sminken nem dob tul sokat nem nagyon mertem hasznalni mert inkabb hasznalom ami mar bevalt... nem szeretnek ugy kinezni mint aki leegett a napon es levedlett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 1.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2017. október 5.

Az árához képest remek púder. Alapozó nélkül is fed, de alapozóval még jobb. Sokáig tart, mivel nem kell belőle 2 kilót használni, hogy szépen fedjen. Nekm a tartósságával bajom, mert csak 2 órát bír. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 5.

lovecreams

2017. szeptember 28.

Az árához képest jó kis púder ez. Jó a színválaszték, szépen fed, csak nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Boo12

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 23.

Árához képes jó púder. Nem használtam alá alapozót, így nem volt olyan jó fedése. Felvétele előtt és leszedése után lekezeltem és hidratáltam az arcomat, így nem tömítette el a pórusokat. Összességében ez egy jó púder, természetes hatást ad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

mandelandi

2017. szeptember 11.

Nem tart 2 óránál többet, de egyébként jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Nem tart 2 óránál többet, de egyébként jó.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin