s-he stylezone

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. július 24.

Egy multifunkciós ceruza a tökéletes formájú szemöldök kialakításához. A szemöldökre felvitt szín a kefe segítségével könnyedén eldolgozható. Ezenkívül a vízálló ceruza szemceruzaként és szemhéjtusként is használható, tartós textúrája révén ugyanis akár 16 órán keresztül fent marad.

hatizsakosfrodo

2020. április 26.

Egy gyerekkori seb miatt hiányosan nő a szemöldököm, ezért nagyon jó fedésű, és az egész napot túlélő terméket kerestem, amit végre sikerült megtalálni! Arról nem is beszélve, hogy az ára is rendben van. Újravevős, ajánlós!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 26.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate, Octyldodecanol
Szilikonok: Methyl Trimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: CI 77499, CI 77491, CI 77492

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.