s-he stylezone

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: isosisko, az összetevőket feltöltötte: repis, Módosítva: 2017. március 29.

fdori

2019. október 25.

Én nagyon szeretem, ár érték arányban tökéletes. Szép fekete színe van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Én nagyon szeretem, ár érték arányban tökéletes. Szép fekete színe van.

Alsace

2019. július 10.

Sajnos nagyon nem jött be. Az ecset merev, nem lehet szép vonalat húzni vele, sem egyenletesen felvinni. A színe sem szép, mélyfekete. Viszont a vízálló rendkívül tartós, alig bírtam leszedni, ezért kap 2 csillagot. Ha valaki csak a pillái tövét rajzolja ki vele akkor jó, de cicaszemet nem lehet vele szépen csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Fridus95

2018. február 21.

Nagyon szeretem! Tartós, bár kétszer kell felvinni hogy élénk fekete legyen. Első pár alkalommal az ecset elég kemény, de pár alkalom után már "betörik". Csak ezt használom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

nikiiabel

2017. november 30.

Szeretem. Tartós, nekem könnyű vele dolgozni de csak akkor ha az ecsetet kicserélem. Nem tudom használni az a duci ecsetet rajta.
A vízállót ebből nem szerettem, mert ahogy előttem is írták egyszerre átok és áldás mert tartani tart de le nem mosod, így én a nem vízállót használom belőle és szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

karenhorn93

2017. november 3.

Tartósnak tartós, nekem bevált.Tetszik, hogy nem túl vékony, kicsit ducibb a tus, szóval én ezt semmiképpen sem tartom hátránynak. Nehezen szedhető le, még másnap is ott van a nyoma a szemhéjamon, ami kicsit zavaró számomra, mivel elég szolidan szoktam sminkelni és nekem már a szemceruza is extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

nocika113

fu de nem szerettem!
nem volt eleg vekony, hogy precizen lshessen dolgozmi, vizes allagu volt, szoval a szine sem volt az igazi, es meg tartos sem nagyon volt. millio jobb termek van hadonlo, sot alacsonyabb arkategoriaban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

fu de nem szerettem!

Bradshaw

2017. november 2.

kb 1 éve vettem, még mindig tele van. nem használom. nekem nagyon rossz. Nem lehet vele szép vonalat húzni, a tus nagyon merev. A színe sem tetszik. Nem az az igazi élénk fekete amit én elvárok egy tustól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

AppleMaple

2017. november 2.

Könnyű használni, tartós a végeredmény és lemosásnál sincs vele gond, mégis van valami hiányérzetem vele kapcsolatban, ennek ellenére egyszer már újravettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Viru28

2017. augusztus 20.

Vízálló az oké, ez az előny hátrány is .
Ha egyszer kenődik frissen azt az életbe nem szeded le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Vízálló az oké, ez az előny hátrány is .
Ha egyszer kenődik frissen azt az életbe nem szeded le.

Bogg

2017. július 9.

Ritkán használom, de akkor szépen megállja a helyét. Könnyű vele dolgozni, kényelmes a viselete, nem érzek késztetést, hogy levakarjam a szemhéjam, mint más szemhéjtusok esetében korábban (pl. avonos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Hidratálók: Butylene Glycol