s-he stylezone

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2021. július 15.

2021-ben megújult változat!

A szemhéjalapozó ultra tartós tapadást és intenzív színeket biztosít, a ragyogó megjelenésért. Nem pereg le, fényvisszaverő pigmentjei elfedik az apróbb árnyékokat és egyenetlenségeket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kisTi

2021. július 18.

Valóban tartós szemhéjalap, bár a színe elég sötét, így világos szemhéjpúderrel macerás eldolgozni, ettől függetlenül szuper termék, 12 órát gond nélkül kibír rajta a szemhéjfesték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

TheGirl

2021. május 28.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, de nekem semmit nem ért. Ugyanúgy összegyűlt a szemhéjamon a redőkben a szemhéjpúder. Ráadásul még nagyon sötét is a színe, ami kicsit átütött a világos színű szemhéjpúderemen. Szerintem azt az ezer forintot sem éri meg, mert pont ugyanaz lesz az eredmény, mintha nem használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 28.

racheldawes

2020. július 24.

Nem gondoltam volna, hogy találok a korábban évekig használt Rival de Loop szemhéjalapozóhoz hasonlóan jó, sőt jobb terméket. Könnyed, selymes állagú, a felvitele is nagyon egyszerű a kis ecsetnek köszönhetően. Szuper tartóssá teszi a sminket, 12 órát simán kibír anélkül, hogy kopna vagy összegyűlne a ráncocskákban a festék. Irritációt sem okozott, az összetevői sem rosszak és az ára is nagyon baráti - szóval szerintem megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

smaragdsziv

2020. július 9.

Nagyon szeretem, ez volt az első ilyen termék, amit próbáltam, de mivel bevált, nem kísérletezek. 3-adszor vettem újra. Nem is nagyon használok alap nélkül szemhéj festéket, mert rögtön beül a ráncokba, és ugyancsak ez történik, ha korrektorral vagy alapozóval próbálnám kiváltani a szemhéj bázist. Továbbá az általam használt szemhéj púderek inkább olcsóbbak, és ez a termék nagyon jól felerősíti a színeket és tartóssá teszi. Mostanában a drogériák polcain nem is nagyon találok hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Bius05

2020. június 28.

Szeretem, szinte minden alkalommal használom, ha sminkelek, így kevésbé ül meg a redőkben a festék a nap végére. Ha pigmentet használok a sminkhez, arra a területre többet teszek ebből, nagyon szépen megfogja a szemcséket. Az ára nagyon jó, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Elllla

2020. április 23.

A második üvegemet használom belőle, első sem fogyott el teljesen, de nehézkes volt a termék kinyerése a végén. Az alapvetően elég olajos szemhéjamon jól végzi a dolgát, de el kell találni a megfelelő mennyiséget. Általában saját applikátorával teszem fel, és ecsettel oszlatom szét, így egységesebb végeredményt kapok. Hozzáteszem sajnos ez sem tökéletes, a hosszabb napok végére néha elkezd csíkokban összegyűlni, de ár-érték arányban még így is csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Csutak

2020. március 13.

Sajnos nekem sem vált be. Olajos és rejtett is a szemhéjam, nem bírta az egész napot ez a kis termék, pedig semmi más nem volt a szememen, csak szemceruza. Egyszer át kellett mennem vele megint a szemhéjamon, akkor is éppen hogy nem kezdett el szétfolyni a ceruza. :( Drágább a Max Factor ilyen terméke, de sokkal inkább megéri, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

Tuesday110

2020. március 4.

Nagyon jól teszi a dolgát. A szemhéjamon nagyon nehezen marad meg bármi is, de ennek a krémnek a segítségével bármilyen szép szemhéjpúdert használhatok. A színe talán egy picit tónusosabb, mint az én bőröm színe, de nincs vele baj, a megfelelő alapozóval jól korrigálható. Szépen fed, és jól tart. Nagyon szeretem, rendszeresen használom, nem csak alkalmi sminkhez, hanem a hétköznapokon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

RBoroka96

2020. március 1.

Szerintem tökéletes. Nagyon baráti ára van és mellette szerintem egy megbízható termék. könnyű eldolgozni, de gyorsan kell, mert bizony hamar megszárad. Tartós és nagyon sokáig elég a kiszerelése. Már háromszor újra vettem, ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Szilvikriszti

2020. január 19.

Tökéletes nekem sokkal élénkebbé és tartósabbá teszi a sminket, de óvatosan kell felvinni a szemhéjra, mert csúnya, ha túlkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol