s-he stylezone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. augusztus 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Innovatív gél a természetes- és műköröm közti lenövés kiegyenlítésére.

PetraBalazsi

2019. szeptember 11.

Zselé és géllakk lenövésre vettem, párszor használtam már, van amikor sikerült eltüntetni, van, amikor nem. Szóval valahogy a felkenéskor kell odafigyelni, még nem jöttem rá a nyitjára, de a lényeg, hogy működik, csak trükközni kell :) Alap- és fedőlakként még nem használtam, bár ha ennyien dicsérik, lehet ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Lotheg

2015. július 29.

Én alaplakknak vettem, mivelviszonylag rossz minőségűek a körmeim és ha rajtam egy körömlak 3 napig fennmarad az maga a csoda. Eddig a loveley gyémántos körömerősítőjét használgattam elég nagy megelégedéssel, de gondoltam ennek kicsit olyan géles állaga lehet esetleg kipróbálom. Nos azót erősödött a körmöm, mert meg kell valljam nem olyan régóta szokta le a körömrágásról teljesen és kellett neki idő, mire kinőtte magát hogy ne szakadjon törjön folyton és megerősödjön. így lényegesen jobb a helyzet. Ez a lakk nagyon szuper. A baj hogy nagyin lassan szárad és bubisodik, ha nem száradt meg és úgy kenünk rá plusz réteg lakkot mág jobban bubisodik, és a száríó cseppek se igazán segítenek rajta. Viszont ezzel most 5 napig is kibírta festés a körmömön. Tesztelni fogom, hogy a körömjavulás miatt mennyivel maradnának maguktól fenn több ideig .... Mert előtte emlékeim szerint ezzel is csak 3 napit tudtam elérni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

noemiparducz

2015. június 12.

Saját körmeim erősítésére használom fedőlakként. Úgy nem vált be, hogy a színes lakkot kentem rá, viszont utoljára felvéve nagyon szép csillogást és gél-lakk hatást ad a körmöknek! Sokáig fennmarad, nagyon szeretm, egyetlen pici negatívuma, hogy néha kicsit buborékosan szárad meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

EmmaHeather

2014. december 16.

Nahát. Én is kipróbáltam! Valóban elég érdekes állaga van, senki ne ijedjen meg tőle, leginkább a már beszáradóban lévő körömlakkok nyúlós textúrájára hasonlít. Erről azonban szó sincs, alapból ilyen, kicsit sűrűbb állagú. Ez mondjuk nem jelenti azt, hogy nehezebben száradna, mint egy átlagos, mezei körömlakk, úgyhogy ez plusszpont mindenképp! :) Nos amire hivatott szolgálni, azt szépen teljesíti. A műköröm lenövést próbálja kendőzni, ami mondjuk 90%-ban sikerül is ha 2 rétegben visszük fel. De ha csak 1-ben, akkor is tompítja a saját körmünk és a műköröm közti kontrasztot! Én simán, műköröm nélkül is szoktam használni, kvázi körömerősítőként vagy csak ha azt szeretném hogy szép fényes legyen a végeredmény. Sokkal fényesebbre szárad, mint a legtöbb körömlakk, valószínűleg ezért is szolgálja a lenövés ideiglenes "feltöltését".
Úgyhogy nincs okom csillagot levonni azt hiszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Úgyhogy nincs okom csillagot levonni azt hiszem.

bandita

2014. augusztus 10.

2014. 02. 08
Ez most egy vidám pillanat, épp most sikerült belecseppentenem a klaviatúrába! :D
Még nem rendeltetésszerűen használom tehát, de egy körömre már felvittem, próbaképp. Tényleg bubisodik kissé, de egyáltalán nem feltűnően. Masszív, géles állaga gyorsan terül, szerintem alkalmas lesz ez a fent nevezett funkcióra.
Amire mindenképp ki akarom próbálni, az, hogy vajon hogyan képes rögzíteni a különféle bigyós, 3D-s körömdíszeket a manikűr felületén, illetve mit tud csinálni, ha homoklakk rétegre kenem.
Mert ahogy nézegetem ezt az egy körmömet, és mérlegelem a lakk tulajdonságait, úgy érzem, ez most vagy csodaszer lesz nekem, vagy abszolút ecsetes f*s.
Ami az ötcsillag irányába mindenképp elviszi a történetet, hogy feltűnően rugalmas ez a réteg, az a körmöm, amire kentem, most épp be van szakadva, széltől befelé 3 mm-re, és feszegetem, de meg se moccan, úgy csinál, mintha egy lenne a körmömmel.

2014. 08. 08 Update:
A ma este volt az első alkalom arra, hogy rendeltetésszerűen kipróbáltam. Áttetsző Géllakkmanikűröm 3 mm-es lenövési vonalának eltüntetésére igyekeztem épp. Nagyon meglepő különbséget tapasztaltam ahhoz képest, amikor ezt a lakkot pucér vagy normál lakkozott felületre próbáltam felvinni, és nehezen száradt, jónéhány bubival.
Ez a lakk most pontosan úgy viselkedett, ahogy a termékleírás igérte.
Néhány körmön kipróbáltam azt, hogy csak a lenövési vonalban kentem, és így nem volt jó, mert ugyan bekúszott a vonalba, de érzésem szerint muszáj ezt valahogy mégiscsak eldolgozni a szintkülönbségek miatt.
A második kisérlet során a teljes felületet kentem, gyors, fedőlakkozó mozdulatokkal, így baromira bubisodott a száradás során...talán nem véletlenül!
Harmadjára taktikát váltottam.
A finoman lehúzott ecsettel, amin azért bőven hagytam anyagot, csigalassú mozdulatokkal, lágyan elterítettem a körmök egész felületén a sűrű lakkot. A lenövési vonal eltűnt, mert a köröm tőben gazdagabban jutott a lakkból. Az éles lenövési lépcsőt egyértelműen megszüntette, a felület majdnem teljesen korrekt lett.
Buborék így is keletkezett, de ezt már csak a nagyítóval bírtam felfedezni.
Nagyon gyorsan megszáradt a géllakk rétegén, natúr körmökön nem így viselkedett!

És most jön a meglepi! :)
Gondoltam én egy nagyot, és befejezésül felkentem egy szépséges, izgalmas színes lakkot ennek az építménynek a tetejére....lányok, én még mindig transzban vagyok! A körmöm pontosan úgy néz ki, mintha a gélmanikűrt ma készítettem volna el!
Nem látszik, és szerintem senki a világon meg nem mondaná, hogy jó kis lenövési vonal éktelenkedik a manikűröm alatt!

A kulcsszavak tehát: lassan, megfontoltan, rendeltetésszerűen...................
........És ez a nyálcsorgatóan tökéletes felületű manikűr ebben a formájában másfél óra alatt sem száradt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

2014. 02. 08

2014. 08. 08 Update:
Ez a lakk most pontosan úgy viselkedett, ahogy a termékleírás igérte.
Harmadjára taktikát váltottam.
Buborék így is keletkezett, de ezt már csak a nagyítóval bírtam felfedezni.

És most jön a meglepi! :)

Bebek

2013. november 5.

Nekem sajnos a hüvelykujjamon bibis a körmöm, van rajta egy mélyedés, így a világosabb lakkok elég szörnyen mutatnak rajta, olyanokat ezért inkább nem is használok. Na szóval ezt a bizonyos mélyedést kellene kitölteni valamivel, ezért vettem ezt a cuccot.
Pf... Hát nem vált be. Szörnyen lassan szárad, tele van buborékkal. És ami a dolga lenne , a kitöltés, azt nem teljesíti. Legalábbis nekem nem. Szépen odakentem a célterületre. Megszáradt, újabb réteget tettem rá. Az meg elterült. A mélyedés meg nem csökkent. Nem tudom, a műkörmös dolognál mennyire válhat be.
Na mindegy, egyelőre 1 csillag, próbálkozom még vele. Talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

Na mindegy, egyelőre 1 csillag, próbálkozom még vele. Talán.

x1342x

2013. szeptember 17.

Az itt elhangzott vélemények ösztöneztek arra, hogy megvegyem ezt a kis szert. Szerettem volna valamit ami meg tudja védeni a körmeimet az eltöréstől és "rugalmas" felületet képez rajtuk. Sajnos egészen nem vált be :/ Akárhogy próbálkoztam mindig bubis lett, majd az egész felülete a körmömnek, ez mindjárt kizárta a francia manikűrt... A tartóssága sem a legjobb nálam, már második nap rétegekben jön le, azonban nagyon tetszik az ötlet és az, hogy amíg nem jön le magától addig tényleg atombiztos felületet képez a körmökön... Lehet idővel sikerül majd megbarátkoznom vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Babooca

2013. augusztus 10.

Egyik ismerősöm egyszer ezzel a lakkal csinált nekem "műkörmöt". Nem feltöltötte, hanem ezzel építette meg. Borzalmas volt. 2 réteggel csinálta, másnap lepattogzott az egész a köröm felületével együtt. Alig bírtam rendbe hozni. Csak egy félévvel később vettem észre a DM-ben, hogy ez nem is a műkörömhatású lakk, hanem csak a feltöltő. Azóta sem bízom rá magam arra a kedves egyénre...-.- Az ő hibája miatt viszont nem fogom a lakkot lepontozni, de eredeti funkcióját sem ismerem, így csak 3 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

mayc

2013. január 19.

Nagyon szeretem,nagyon tartós,de vigyázni kell,hogy lehetőleg csak egy rétegben kelljen felvinni,bár picit így is buborékos lesz,de két rétegben borzalom. Eddig csak fedőlakknak használtam,de ki fogom próbálni alaplakknak is, Ha elfogy,tuti,hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Lyah

2013. január 16.

Eddig úgy néz ki, hogy ez a cucc egy CSODA, és egész eddig ezt kerestem. Tegnap teljesen véletlenül akadtam rá, a S-he Liquid false nails-ből szerettem volna venni még egyet, de akkor megláttam ezt. Gondoltam, ha tölteni mondják, egész körömre is jó lesz. Nem állítom, hogy könnyű vele bánni, csak egy kicsivel folyékonyabb, mintha technokolt akarna az ember a körmére kenni, de ugyanúgy kis szálacskák válnak le róla, mikor kiveszem az ecsetet az üvegből. Azt tapasztalom, hogy annyit kell az ecsetre venni, ami pont elég lesz, se többet, se kevesebbet, egyet húzni balra, egyet jobbra, egyet esetleg még középre, ha ki kell egyenlíteni, és ez esetben tűrhetően sima lesz a felülete. Még így is buborékos lehet (illetve nekem szinte mindig keletkeznek benne pici buborékok), ámde átkenem még egy színnel, vagy a fent említettel (ami nekem önmagában másnapra pattog), esetleg fedővel, és ennyi. Gyereket fürdettem, beütöttem, stb., egyenlőre atombiztosnak tűnik, és ha ez így marad, megyek, és felvásárolom a környéken az összeset, mert kisgyerekes és dolgozó-sokat gépelő nőknek ez maga a megváltás, ami valóban kibír 5 napot. Az maga lenne a csoda, komolyan. Nem szárad valami gyorsan, de ha megtette, kőkemény. Nekem nem bírja a műkörmöt a körmöm, anélkül viszont kétnaponta kellene lakkoznom a napi teendők miatt. A gél-lakk kicsit drága, és nem szeretném bolyhozni a körmömet sem. Ha ez bejön, esküszöm, írok egy hála-levelet a S-he-nek. Hétvégén hűtőmosás, nagytakarítás, tesztelem, addig senki ne szaladjon venni, hátha tévedek, de jövök updatelni, tudom, hogy sokaknak jól jönne egy ilyen lakk :)

Update: vasárnap felkentem egy erősítő, gel-refill, szín, végére másik szín, fedő kombinációt. Egy évezred volt, mire megszáradt, az volt a terv, hogy egy hétig bírja. Ma szerda van, ma adta meg magát, nekem igazából ez is csoda, főleg, hogy nem normál használat mellett volt ennyi idő, tegnap du. pl. két marokkal, körömmel farigcsáltam méretre a hóember hasát. Ezen procedúra mindösszesen egyetlen körmömet törte el, de ezt csak ma vettem észre, mikor lemostam a cuccot, mert elég nagy darabokban levált. (gondolom a víz, meg a farigcsa...) Újraveszem, mert normálisan egy ilyen eset után körmöm sem maradt volna, nemhogy lakkom rajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)