s-he stylezone

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noxika, Módosítva: 2016. február 15.

Szempillaspirál, mely minden egyes szálat kiemel, ezáltal igazán látványos pillákat eredményez.

Andi888

2018. július 19.

600 Ft-ért jutottam hozzá leárazáson és abszolút pozitív csalódás. Nem fűztem hozzá sok reményt, de azt kell mondjam napi kellékké vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

pixie

2017. június 21.

Egy hónapig tudtam használni, annyira kevés volt benne, vagy beszáradt, nem tudom... nagy csalódás volt, még jó, hogy ajándékba kaptam, és nem egy nagy összeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Hencida04

2016. október 9.

Én teljesen meg vagyok elégedve ezzel a szempillaspirállal. Hosszít, dúsít, minden ami kell. Nem potyog, tartós. 50% százalékos kuponnal vettem de a teljes árát se sajnálnám rá. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

dzsanki

2016. április 13.

Elégedett voltam vele, amikor használtam, szép pillákat lehetett vele festeni, dús hatás, könnyű felvitel, tartós hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

Noxika

2016. január 30.

Fél áron vettem kuponnal. Nem rossz - nem rossz, bár nálam még mindig a Miss Sporty Pump Up Lash a menő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Hidratálók: Butylene Glycol