s-he stylezone

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2014. február 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk, mely gél lakkozáshoz hasonló hatást biztosít. A- C és E vitamin tartalommal, selyem-kivonattal, valamint kalcium-tartalmával előzi meg a köröm töredezését.

Redlips

2017. április 24.

Sokáig használtam, mert szépen mutatott francia körmökön, de aztán rájöttem, hogy miatta repedezik be pár nap után a lakk a körmömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

ponilopopolopo

2016. december 7.

Drága, valamint szinte használhatatlan.. Alaplakknak próbáltam használni, de a használatával gyorsabban lepattogott a körömlakk, mint nélküle.. A neve megtévesztő, biztosan nem veszem újra ennyiért. Gyorsan szárad és jó az állaga, ezért 2 csillag, de a tartóssága és a színe botrányosan rossz.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

NaiLove

2016. február 24.

Nem a legjobb ragacsos nagyon. 3 pontot kap

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Nem a legjobb ragacsos nagyon. 3 pontot kap

vzorka

2015. július 24.

Én alaplakként használom. Annyira nem vagyok vele megelégedve, mert a köröm töredezését nem állította meg. Szerintem lassan is szárad és a színes lakkot sem olyan jó rá felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 24.

berill99

2015. május 23.

még decemberben kíváncsiságból vettem meg. háááát magára felvive igen csak csíkoz 1-2 rétegben legalább is. hagytam h megyszáradon de nem nagyon akart mert másnap reggel még simán belelehetett nyúlni és elkenni az egészet. ráadásul ha meg is szárd fél nap után már lepattog a körömvégekről.
Kidobtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 23.

Kidobtam.

Lyah

2015. január 9.

Nagyon tetszik az eredmény, jobban, mint az Essence körömvastagító lakkjánál, ellenben párnanyomos lett, pedig hagytam száradni, és már másnap délelőtt pattogott, ráadásul nem a szélén, hanem a körömlemez közepén egy kis foltban. Érdekes, hogy ezt hogyan csinálta, lehet, hogy levegő ment alá, nem tudom. Két rétegben kentem, lehet, hogy alapnak, egy rétegben jobban szuperál. A tegnapi felkenés után ma gyorsan akartam venni még egyet, de azt hiszem, várok vele, míg kiderül, mire tudom használni, mert ez nagyon nem praktikus, ha fél napot bír, azt is úgy, hogy a nagy részében alszom :)

Update: nem emlékeztem milyen, és mert lemezesen törik a körmöm a hidegben, és tapasztalatból tudom, hogy ilyenkor a gél lakkot is ledobja a körmöm, akartam rá egy vastagabb réteget, védelemnek. Nem volt csíkos egy rétegben sem, de én kettőt szerettem volna, de az EGY EZREDÉV ALATT SEM SZÁRAD MEG! A nyomorult... Mivel ennyi időm nekem sosem lesz, nagyon közelít a cucc a kukához. Alaplakknak jó ez a vacak?? -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

bandita

2014. március 13.

Ha véletlenül eltűnnék erről az oldalról mostanában, tudatom, hogy emiatt a lakk miatt kapott agyvérzésemet kúrálgatom! :)
Adva van ugyanis egy teljesen szuper, igencsak folyékony állagú, mondhatni "folyékony köröm"-hatású körömlakk, amelyet azonban egy olyan üvegcsébe töltöttek,amiből úgy kell kilopni a megfelelő mennyiséget egy vékony, hengeres, viszonylag merev ecsettel.
Nem adja magát könnyen. Szeret az ecset nyelére észrevétlenül felkúszni, majd egy óvatlan pillanatban lakkozás KÖZBEN lesettenkedni hatalmas, kezelhetetlen pacában a körömre.
Az első rétege vagy csíkos, vagy foltos, vagy túlszereti a körömágy vonalát.
A második rétege azonban katarzis tud lenni, amennyiben sikerül egyenletesen felkenni. Ezért a ritka pillanatért azt mondom megéri nekem, hogy áttöltsem egy Miss Sporty-s üres franciamani lakkos üvegcsébe, de így, ahogy az Isten megadta, az nem ér számomra három csillagot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 13.

Az első rétege vagy csíkos, vagy foltos, vagy túlszereti a körömágy vonalát.

StrawberryCheescake

2013. december 14.

Elég tartós, már 4. napja bírja. Szép fényes, ápolt körmöket kölcsönöz. Viszont szerintem egy kicsit drága. Ezért -2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Bolvarin

2013. november 1.

Az elnevezése miatt vettem meg, kíváncsi voltam tényleg műkörömhatású-e. Én egy rétegben használom, és nekem inkább természetes hatást kelt, sőt nagyon szép egészségesnek néznek ki a körmeim, ha ezt használom, a végeket fehéríti. Elég tartós is, ezért minden körömlakk alá ezt használom. Sajnos töredeznek a körmeim, ketté válnak, amelyen nem segített. És még az ára is elég magas, úgy emlékszem 1200 vagy 1300 volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Gwendoline

2013. augusztus 31.

Szeretem a S-he lakkokat, ezért ez is megkapja a 4 pontot, az 5-öt annak tartogatom, amelyik majd tutira nem kopik le még mondjuk...5 nap után se :D .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid