s-he stylezone

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Kategória:   Sminkek szájra

Fényes ajakrúzs, mely könnyed és kényelmes viseletét nyújt - a tökéletes csókós ajkakért.

12 árnyalatban kapható

Dhewilgirl

2019. december 18.

Imádom! A 130-as árnyalata van meg, nagyon szép meleg árnyaltú szín.Jól fed, közepesen tartós, inni még lehet benne, de egy étkezés után már újra kell kenni. Viszont tökéletes a színe, pont az, ami még nem ugrik le a számról, de nem is túl nude. Szóval tökély :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

senskin

2019. augusztus 9.

Nagyon szép szolid csillogós a színe, még az ajkakat dúsítja is. Meglepett, hogy ennyire jó, krémes, sokáig tart és nagyon nude szóval nagyon bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

googles

2018. szeptember 23.

Update: másik, nagyon hasonló típus van nekem, de ezt nem törlöm, kb ugyanaz (illetve nem is tudom törölni.)

Ilyen rúzst is vettem, sajnos, mert mindent megveszek, ami megtetszik 😭
A rúzzsal semmi baj, a gond velem van.

Szép a színe, jó állaga, teljesen jó és az ára is szuper. 30-as árnyalat, fogalmam sincs, minek hívjam.
Ami miatt lepontoztam 3-ra: a rúzs már eleve közelebb van az egyik oldalon a tartójához, am minden alkalommal leszed belőle kicsit.
Ez borzasztó idegesítő, mert a tartó széle mindig rúzsos belül, leszedni se tudom, mert ott a rúzs, meg ronda, meg a rúzs folyamatosan sérül.

Maratoni csókversenyt vagy hotdogevő versenyt nem próbáltam vele, de a normál hétköznapokra a tartóssága tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Ilyen rúzst is vettem, sajnos, mert mindent megveszek, ami megtetszik 😭
A rúzzsal semmi baj, a gond velem van.

Szabina82

2018. szeptember 21.

A 105-ös árnyalat van meg - ez az első termékem ettől a márkától. Hétköznapokra tökéletes. Kellemes a színe, a tartósságával is elégedett vagyok. Más árnyalatot is kifogok próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Martu0508

2018. szeptember 12.

Teljesen egyet èrtek az előttem szòlòkkal, nem is tudnèk mást hozzátenni. Ès nekem is a 130-as árnyalat van meg, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

henifekete

2018. május 23.

Destinyh mindent elmondott helyettem, nekem a 130-as árnyalatban van meg, narancsos-pirosas, hétköznapra favorit!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Destinyh

2017. november 26.

Meglepett, hogy még senki sem írt róla véleményt. Nekem a 150-es árnyalat van meg, aminek mély bordó színe van. Kettő réteg kell, hogy kiadja az igazi színét, de nagyon szép. Régóta kerestem ilyen árnyalatot, úgy hogy örülök, hogy végre sikerült szereznem. Fényes, és tényleg könnyed! Nem érzem azt, hogy valami ránehezül az ajkamra. Ami még plusz pont, az az, hogy nem szárít. Krémes állaga van, könnyen kenhető. A rúzs kialakítása pedig különösen tetszik. Nem mondanám, hogy nagyon tartós, de nem is vártam el tőle. Pár órát azért kibír, és hála az égnek egyenletesen kopik. Számomra simán megfelel, és annak ellenére, hogy egy olcsóbb árkategóriás rúzsról van szó, nagyon jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.