s-he stylezone

Ár:   549 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Innovatív gél textúrájú, gyorsan száradó körömlakk. Formaldehid és toluol-mentes.

Ár: 499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
s-he stylezone Quick'n Crazy Körömlakk, 640, 6 ml
Ár: 500 Ft , Eladó: LodiLuca98
Állapot: egyszer sem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: postázásra van lehetőség

AnnaR

2020. október 10.

765-ös árnyalatot vettem meg és tényleg gyorsan szárad. A szín kicsit más mint ami az üvegben van, pasztell barackot vártam és arany, csillogós szín lett a végén... Nem rossz, de mást vártam. Gyorsan száradó, szép színű, közepesen tartós lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

fagas

2020. július 29.

U.D.2.: Sajna le kell pontoznom, 2 (!!) nappal felkenés után már megadja magát a körmök szélén. Nagyon úgy néz ki, hogy színfüggő a tartósság. Kár érte!:-(

U.D.: Csodás ez a lakk, de tényleg! A 620-as, (a fenti képen lévő) és a 640-es is már kipróbálásra került, ezek sem csíkoznak, hozzák a lentebb leírtakat. Valódi kincs a drogériából - forrón ajánlom!:-)

Nyár közepén vettem a 635-ös árnyalatot, ez egy selyemcukorkára hajazó szín. Ledöbbentem, hogy mennyire jó kis lakk is ez, szépen terül, nem csíkos, hamar szárad, és könnyű leszedni. Alap-fedővel akár egy hétig is fenn marad, és csak a köröm természetes növekedése, no meg hogy ráuntam a színre volt leginkább az oka a lemosásnak. Ár-értékben kiváló cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 29.

DobikaOlgi

2020. július 22.

A színe nagyon jó, viszont nekem egyáltalán nem volt tartós. 3-4 nap után elkezd lepattogni. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

mano

2020. június 19.

Lányok, a 780-as narancssárgás árnyaltot NE VEGYÉTEK MEG, mert undorító narancssárgára fogja be a körmöket, nem lehet lemosni semmivel. Sajnos nem én vagyok az egyetlen, aki így járt... hetekig kénytelen vagyok olyan lakkal festeni így a körmeimet, amelyek elfedik, hogy ne nézzek ki úgy, mint egy megszállott bagós. Nem ma kezdtem a körömlakkozást, de ilyen borzasztó termékkel még nem találkoztam >:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Kamea

2020. május 14.

2020. 05. 14. Update: A piros színen felbuzdulva megvettem a kagylóhéjszínű, sárgában irizáló árnyalatát is. Ezzel azonban kimondottan elégedetlen vagyok!
Már a felvitelnél se terült túl szépen és csíkozott is. Az ecset túl sok festéket vett fel, így a lakk fogta magát és ráheveredett a körömágyra. Alaplakkra 2 rétegben felkenve már a 3. napon megkopott a körmök végén, illetve az egyik körmöm közepén gombostűfejnyi területen felpattogzott. Mérges vagyok, ezért elveszek egy csillagot!

2020. 03. 17. Szerintem, a képen szereplő árnyalatot vettem meg, ez egy üde piros szín. Alaplakkra kentem, fedőlakkot nem használtam, egy hetet minden gond nélkül kibírt.
Első alkalommal 2 rétegben szoktam a lakkokat az alaplakkra felkenni, majd 2-3 nap elteltével átmegyek egy újabb réteggel a körmeimen.
A lakk egyenletesen terül, és ahogyan írták előttem többen is: nem csíkoz. Hamar szárad, és az ecsetjével is könnyű dolgozni. Nevetséges áron lehet hozzájutni. Simán jár neki az 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 14.

llillal

2020. január 17.

780as sárga árnyalat van meg . Egy kicsit sötétebb citromsárga lakkot kerestem és ez olyannak tűnt, azonban felkenve elég érdekes narancssárga színe van... Végül kibekultem a színével, azonban amikor lemostam rosszul lettem.. Borzalmasan befogta a körmöket olyan sárgák lettek mintha gombás lenne... Azt az egy jót tudom róla írni h tartós 5-6 napot simán kibirt fedőlakkal. Azt hittem csak ez az egy szín fog, de látom másoknál is ez volt a probléma. Ezer éve lakkozom a körmeimet, de még egy lakk se fogta be ilyen csúnyán a körmömet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

zita.czinege

2019. szeptember 16.

Ez egy nagyszerű lakk! Miért is nem fedeztem fel előbb?? Esküszöm, jobb minőség, mint a vagyonokért kapható high end és indie márkák! Vagy 10 éve keresem a tökéletes lakkot, ami gyorsan szárad, szépen terül, és nem pattogzik le 1 nap alatt. Próbáltam már a Dior, ILNP, Glam polish és rengeteg márkás lakkot. De ez a kis 500 Ft-os lakkocska jobban teljesít, mint sok méregdrága társa. Tényleg, mire végzek az egyik kezemmel, már meg is szárad! Szépen fed, nem csíkozódik. 4-5 napig hibátlanul bírja kopás nélkül. Kellemes, jól alkalmazható színek. Mostanában biztosan csak ezt fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

hippiesaur

2019. május 29.

A 635-ös árnyalatot vettem meg belőle. Eredetileg egy rose gold színű körömlakkot kerestem, de ennek a rózsaszínes, fémes csillogása teljesen elvarázsolt, úgyhogy inkább őt hoztam haza. Nagyon jól döntöttem, elég tartós és varázslatos a színe már 1 rétegben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Kinga79

2019. február 5.

Update: még két színt vettem, két rétegben is gyorsan szárad, 4 napig bírja.

Néhány nappal azután, hogy megfogadtam, soha többé nem veszek körömlakkot, mert van sok, azokat is alig használom, bementem egy DM-be fogselyemért. Nem messze onnan nézett engem a 635-ös árnyalat, abban a megvilágításban csodálatos színe volt. Persze, bele is ugrott a kosaramba. Amikor haza értem, szerelmünk be is teljesedett: mire kikentem a 10.körmöt,az első már meg is száradt, egy rétegben is nagyon jól fed. Ez maga a csoda! Kb, mint a Cupcake lakkom, csak sokkal olcsóbb. Mind száradás, mind kezelhetőség szempontjából : Ez egy csoda! Miért nem gyártanak csak ilyen lakkokat?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Update: még két színt vettem, két rétegben is gyorsan szárad, 4 napig bírja.

Bellita

2019. január 28.

nekem a 750-s szín van meg, már a 2. napon eléggé elkezdett kopni a körmömről, száradni gyorsan szárad.
kb fél éve van meg és még nem száradt be a tégelyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

kb fél éve van meg és még nem száradt be a tégelyben.

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol