s-he stylezone

Ár:   549 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Innovatív gél textúrájú, gyorsan száradó körömlakk. Formaldehid és toluol-mentes.

Ár: 400 Ft , Eladó: koboldmaki
Állapot: 1- szer próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Csak személyes átvétel Budapesten.
Ár: 399 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
fagas

2019. szeptember 17.

U.D.: Csodás ez a lakk, de tényleg! A 620-as, (a fenti képen lévő) és a 640-es is már kipróbálásra került, ezek sem csíkoznak, hozzák a lentebb leírtakat. Valódi kincs a drogériából - forrón ajánlom!:-)

Nyár közepén vettem a 635-ös árnyalatot, ez egy selyemcukorkára hajazó szín. Ledöbbentem, hogy mennyire jó kis lakk is ez, szépen terül, nem csíkos, hamar szárad, és könnyű leszedni. Alap-fedővel akár egy hétig is fenn marad, és csak a köröm természetes növekedése, no meg hogy ráuntam a színre volt leginkább az oka a lemosásnak. Ár-értékben kiváló cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

zita.czinege

2019. szeptember 16.

Ez egy nagyszerű lakk! Miért is nem fedeztem fel előbb?? Esküszöm, jobb minőség, mint a vagyonokért kapható high end és indie márkák! Vagy 10 éve keresem a tökéletes lakkot, ami gyorsan szárad, szépen terül, és nem pattogzik le 1 nap alatt. Próbáltam már a Dior, ILNP, Glam polish és rengeteg márkás lakkot. De ez a kis 500 Ft-os lakkocska jobban teljesít, mint sok méregdrága társa. Tényleg, mire végzek az egyik kezemmel, már meg is szárad! Szépen fed, nem csíkozódik. 4-5 napig hibátlanul bírja kopás nélkül. Kellemes, jól alkalmazható színek. Mostanában biztosan csak ezt fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

hippiesaur

2019. május 29.

A 635-ös árnyalatot vettem meg belőle. Eredetileg egy rose gold színű körömlakkot kerestem, de ennek a rózsaszínes, fémes csillogása teljesen elvarázsolt, úgyhogy inkább őt hoztam haza. Nagyon jól döntöttem, elég tartós és varázslatos a színe már 1 rétegben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Kinga79

2019. február 5.

Update: még két színt vettem, két rétegben is gyorsan szárad, 4 napig bírja.

Néhány nappal azután, hogy megfogadtam, soha többé nem veszek körömlakkot, mert van sok, azokat is alig használom, bementem egy DM-be fogselyemért. Nem messze onnan nézett engem a 635-ös árnyalat, abban a megvilágításban csodálatos színe volt. Persze, bele is ugrott a kosaramba. Amikor haza értem, szerelmünk be is teljesedett: mire kikentem a 10.körmöt,az első már meg is száradt, egy rétegben is nagyon jól fed. Ez maga a csoda! Kb, mint a Cupcake lakkom, csak sokkal olcsóbb. Mind száradás, mind kezelhetőség szempontjából : Ez egy csoda! Miért nem gyártanak csak ilyen lakkokat?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Update: még két színt vettem, két rétegben is gyorsan szárad, 4 napig bírja.

Bellita

2019. január 28.

nekem a 750-s szín van meg, már a 2. napon eléggé elkezdett kopni a körmömről, száradni gyorsan szárad.
kb fél éve van meg és még nem száradt be a tégelyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

kb fél éve van meg és még nem száradt be a tégelyben.

random

2018. november 29.

nekem a 620-as tűzpiros van meg. nyomdázáshoz vettem, de sajnos ahhoz kicsit túl áttetsző, csak világos alapon mutat. viszont a legapróbb minták is pontosan kirajzolódnak vele, és könnyű eltávolítani a lemezekről. Majd kipróbálom egész körmön is, addig 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

pilleriin

2018. október 28.

Tavasszal 3 árnyalatra is lecsaptam: a 73-mas, 675-ös és 635-ös árnyalatokra. Mondjuk lehetnék tudatosabb vásárló. Számomra ezek tavaszi és őszi színek, bár a kék sokszor volt használva nyáron a lábujjkörmeimre. Jól pigmentált, szépen terül csak egy a gond: nehezen nyílik, nem jó hogy olyan szögletes a teteje. Mind befogja a körmöt, alaplakk nélkül nem szabad használni, ezért a mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

BlindedByLipstick

2018. július 13.

Nekem a sötétlila és a mélybordó árnyalat van meg, mindkettő kedvencem lett. Egy rétegben csíkoz, de két rétegben már gyönyörűen fed, nekem fedőlakk nélkül is kibír 3-4 napot, de addigra megunom a színét, és lemosom. A száradási időre sem lehet panaszom: lefekvés előtt fél órával festettem legutóbb, két rétegben, reggelre egyik körmömön sem volt párnanyomat. Nekem ezek az árnyalatok nem színezik be a körmeimet, de egy barátnőm megjárta a zöld színű körömlakkal, egy hónapig mászkált sárga körmökkel, de emiatt nem vonok le csillagot, mivel nekem tökéletesek ezek a lakkok. :)

UP: Több, mint 1 év használat után sem sűrűsödtek be, ugyanolyan gyorsan száradnak, a fedésük és tartósságuk tökéletes. Örök szerelem marad közöttünk. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

MoHajnalka

2018. május 20.

A színébe szerettem bele! Nem szeretek olcsón krömlakkokat venni, mert eddigi tapasztalataim szerint nem tartanak túl sokáig :/ Ez viszont egy rétegben is nagyon pigmentált, elégedett vagyok vele. A száradási ideje is reális, szóval még venni fogok pár színt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Sunnyvagyok

2018. február 25.

Nagyon jól pigmentált, 2 rétegben hibátlanul fed. Nagyon gyorsan szárad, így nem tart tovább 20 percnél a lakkozás és utána bármit csinálhatok! A tartóssága 3-4 nap fedőlakk nélkül, fedőlakkal 1-2 nappal még tovább tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol