s-he stylezone

Ár:   700   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. október 27.

Ár:   700

Színe hosszan tart, és nem mosódik el.

lucisunderground

2019. május 17.

Tartós,nem kenődik és természetes színű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Tartós,nem kenődik és természetes színű

palibogi

2019. április 20.

A második kedvencem az essence szemöldökceruza után :) Nagyon tartós, nem kenődik és olcsó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Tuszy

2018. november 25.

Fekete színben használom a sötétbarna hajamhoz. Meg vagyok vele elégedve, szépen lehet vele rajzolni, és tartós :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

lovecreams

2018. július 26.

A textúrája nagyon jó, se nem kemény, se nem puha. Jól hegyezhető, pigmentált, a végén lévő kis kefe tökéletes korrigálásra és átfésülésre is. Egyedül a tartósságával van gondom, ugyanis egy meleg nyári napot sem bír ki anélkül, hogy ne kenődne el..pedig nem piszkálom a szemöldököm..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Catn0va

2018. május 24.

A fekete árnyalatot vettem meg, klassz termék. Jó állagú, tartós. Szép, hangsúlyos szemöldököt tudok vele rajzolni, illik a hollófekete hajamhoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

radioaktiva

2018. április 20.

Nem volt türelmem kikísérletezni, mit és hogyan tegyek ezzel a vacakkal, hogy legyen is értékelhető eredménye a szemöldökömön. Használhatatlan. Ment a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 20.

bartazsuzsanna

2018. április 13.

Tökéletesen passzol a szökésbarna hajamhoz. Inkább keményebb a textúrája, így precízebben tudok vele dolgozni. Nagyon szeretem, biztos feltankolok belőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

BriBerecz

2018. január 5.

Amióta színezem a szemöldököm csak ezt használom :) Élénk vörös hajam van, de a barnája jól passzol az arcomhoz és a hajamhoz, szépen lehet vele rajzolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Maja1380

2017. november 30.

Szeretem ezt a ceruzát, én a sötétbarnát használom szépen megtudom vele csinálni a szemöldököm.Egész nap tart, nem maszatolódik.Többször újra vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

rosa.love

2017. október 13.

Hegyezheto, nem tul puha, jok a szinei. Nem is tudom, miert vettem, a s-he markat nem szeretem. De ez bevalt, bar csodat nem kell varni tole. Nem tartos ez se. 4 csillag azert megy, mert legalabb jo allaga van, nem vajpuha.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.