s-he stylezone

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

3 az 1-ben alapozó körömlakk

• véd az elszíneződéstől
  • akár 10 napig meghosszabbítja a lakk tartósságát
  • kalciummal ápolja a körmöket
  • toluolmentes

sprefectesse

2019. október 5.

Gondoltam, ideje a felnőtt ligában játszani, és alapozó lakkot is tenni a színes alá, úgyhogy beruháztam erre. Hiba volt.
Máskor lakkok 2-3 napig teljesen vállalhatóak maradnak, ezt konkrétan felkentem, ment rá a színes réteg, majd száradt egy fél napig, mielőtt este beugrottam volna a zuhany alá, aholis minden egyes körmömről felvált, és csak le kellett húznom szépen, pedig nem is hajat mostam, csak fürödtem volna egyet.
Nem hogy 10 nap, de 10 óra nem volt, amit kibírt.

(Egyébként egyéjszakás csillámlakk alá lehet, hogy tökéletes, mert tényleg nyom nélkül lejött. Kár, hogy az üvegére nem ez van írva :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

Nem hogy 10 nap, de 10 óra nem volt, amit kibírt.

javi

2018. december 13.

Update: a felénél járok, és már nagyon besűrűsödött, kicsit nyúlik. Plusz buborékosodik is, ezek miatt már nem marad a kedvenc. Amúgy még mindig jól megtartja a lakkot, és valahogy véd is, mert nem lettek gyengék a körmeim (alapból szerencsére elég erősek). Mínusz egy csillag.
~~~~~~~~~~~~~~~~~
2018. szept. : Az üvegben nézve eléggé folyós, de a használata közben ez nem tűnik fel. Ha nem használok felé színes lakkot, akkor nagyon szép fényt ad a körmeimnek (színtelen az eredmény, nem olyan, mint az üvegcsében). Először direkt a legrosszabb körömlakkommal próbáltam ki, ami így kitartott ~négy napig. A normál, jó minőségű lakkjaimmal 4-6 napot bír. Az elszíneződéstől is véd eddig, mondjuk piros lakkal még nem próbáltam, azok mindig megfogják a körmeim.
Gondolkodtam a négy és öt csillag között, mert van egy furcsa tulajdonsága; valahogy a körmeim szélén (pár mm-es részen) olyan lesz, mint egy peel-off lakk, ha feljön a széle, akkor kis részét le lehet húzni (szóval nem lepattan) és ugyanígy viselkedik, ha véletlen bőrre megy. De megkapja az ötöt, mert ez annyira a felette lévő lakkot nem befolyásolja, csak... érdekes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

~~~~~~~~~~~~~~~~~

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725, CI 26100

Szintetikus színező anyag. (Lila)