Best of Beauty 2019

S'nonas

Ár:   550 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2017. február 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

A S'nonas Biogél zsírsavakban és cukorban gazdag, tejfehérjével dúsított formulája mélyen hidratálja a bőrt. A benne lévő vitaminok (A, E, F, B5 és B8) táplálják, a nyomelemek és ásványi sók (kalcium, foszfor, kálisó, vas) megvédik bőrét a káros hatásoktól. Bőrsemleges PH-ja nem változtatja meg a bőr természetes hidolipid szerkezetét. Kiválóan habzik, lágy habja kíméletesen tisztít, gyengéden ápol. Az eredmény: selymes tapintású hidratált bőr.

Kiszerelés: 750 ml

Linda77

2017. november 18.

Finom az illata, mintha tejben fürdenék. Nem szárítja a bőröm. Állítólag már nem gyártják, bár én tegnap vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Gardana

2017. október 28.

Ma tudtam venni fodrászkellékesnél!Mindenhol azt mondták megszűnt.Egyedül annyi,hogy már nincs a cimkéjén a bio felírat.Az összetevőket nem néztem,az illata ugyanaz!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

hbrigi25

2015. november 27.

Az egész család nagyon szereti. Kellemes illatú, jól hidratál, nem szárítja a bőrt. Az ára is kedvező, pedig nagy kiszerelés, sokszor a kisebb, márkás társainak húzósabb az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

viragtm

2015. március 23.

Csodálatos illatú, állagú tusfürdő. Érzékeny bőrre is kiváló. Szuper hidratáló. Ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 23.

szilviakiralyno

2015. február 10.

Nagyon szuper, a bőrömnek kellemes, illata tényleg olyan tejes, nagyon finom, tiszta. Az állaga kicsit túl folyós, de végül is nem baj, csak így gyorsabban fogy. Aki szeret alkalmazni aromaterápiát, 100%-os illóolajokkal, azoknak kiváló vivőanyag lehet,aromafürdőhöz, vagy tusoláshoz. Persze, önmagában is abszolút kiváló, arcra is használom, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

senskin

2014. szeptember 29.

Van olyan jó, mint más krémes tusolók. Sőt, annál jobb is. Az illata is kellemes, egyáltalán nem irritál, nekem nem szárítja a bőrömet. Hidratálja is. Más tusolók ennél drasztikusabbak, mert ez nekem nem okoz semmi kellemetlenséget. Ez egy jó tusfürdő, jó áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

pipacsosmary

2013. augusztus 9.

Kellemes a használata, kiadós és nem drága. De tényleg, miért is van a nevében a bio?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

marinababa92

2013. április 8.

sokkal jobb mint a reklámozott tüsfürdők,habfürdőnek is jól funkcionál,isteni az illata,hidratál,abszolút kedvence az egész családnak,és nincsen benne sok felesleges szintetikus összetevő,mint az átlagos tusfürdőkben,csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

sephora

2013. január 29.

Az ára nagyon kedvező, és a minősége is jó. Nyáron használtam ezt a tusfürdőt, de mostanában nem találkoztam vele. Kellemes az illata, nem erőteljes, természetes tiszta illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

trudie

2012. december 31.

Régebben volt ilyenem, és emlékszem, hogy az illata nagyon finom és természetes-szerű volt. Ezen kívül pedig rendkívül gazdaságos is. A hatása már nem rémlik, de valószínűleg jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!