S'nonas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

bugosgizi

2016. január 24.

Ajándékcsomagba téve kaptuk. Akkoriban jó pár habfürdő és tusfürdő is próba alatt volt ezért bedobtam a szekrénybe és fejben rányomtam a majd egyszer bélyeget.
Viszont nemrég párom habfürdőt csinált nekem és random módon előszedte ezt tette bele a vizembe. A lakásban elkezdett terjedni ez a fantasztikus illat. Ledöbbentem mennyire finom és gyümölcsös... Az a fajta aminél még a szádban is érzed az ízét.
Amikor belevetődtem a kádba csak fokozódott az illat élmény. 10 perce ültem benne amikor azt vettem észre h valami elképesztő mértékben puha és selymes lett tőle a bőröm. Sőt ezt párom is megjegyezte pedig nem igen szokott tudni különbséget tenni két állapot között. Amit még örömmel vettem észre hogy nem kellett utána krémeznem mert tényleg annyira hidratáló hatású.
Az ódáimat befejeztem de azért hozzá tenném h ezt mindenkinek ki kell próbálni!!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Hidratálók: Propylene Glycol

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.