S'nonas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2012. augusztus 1.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mandulaolaj kivonatával táplálja és nyugtatja a bőrt. Azonnal felszívódik, nem zsírosítja a bőrt. Minden bőrtípusra.

sephora

2017. augusztus 20.

Most fogyott el, nagyon kiadós krém kedvező áron. Rendkívül jól hidratál, nem kell belőle sok, mert gyorsan beszívodik. Ha nem visszük fel túl vastagon, akkor nem ragad. Mivel gyorsan beszívódik - csalóka, vigyázni kell a mennyiséggel.
Az illata nem szokványos, picit fanyar, de nem tartós, inkább bőrközeli. Nyárra nekem jól bevált, mert rosszul vagyok a melegben az édes szagoktól magamon és másokon.
Ha újra utamba kerül, biztosan újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Ha újra utamba kerül, biztosan újra vevős!

Charlena08

2016. szeptember 4.

Tényleg kedvező az ára, és jónak tűnt a leírás alapján, ezért döntöttem a vásárlás mellett.
Állaga inkább testes, illata a classic niveára, ill. a baleás shea-vajas krémre emlékeztet. Utóbbi sokakkal ellentétben nekem nem vált be, de ebben mondhatni pozitívan csalódtam. Sűrű állaga ellenére meglepően gyorsan beszívódik, jól hidratál. Gazdaságos is, jó sokáig elég lesz. Arcra is teszteltem többször, és nem kezdte ki a szinte mindenre érzékeny bőrömet, talán ez a legnagyobb erénye. Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Bellabella

2014. május 31.

Meglepően alacsony ára miatt, nem volt eleinte sok bizalmam felé. Kellemesen csalódtam, nagyon kellemes krém, jól beszívódik, alaposan hidratál, és nagyon jó az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.