s.Oliver

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kleopátra, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Karakteres, lüktető, csábító illatkompozíció gyümölcsös-virágos illatjegyekkel.

Fejjegy: citrom, mandarin, grapfriut.
Szívjegy: barack, frézia, jácint.
Alapjegy: szantál, cédrus.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

JOOP30

2015. július 24.

Nem rossz!Fiatalos!Hétköznapokra,alkalmakra egyaránt!A tartóssága is elég jó,sokáig érzem magamon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 24.

klau810614

2014. június 12.

Egyet értek az előttem szólóval! :) Nagyon finom citrusos,édeskés illat.Tegnap felfújtam magamra és két ember is megdícsérte milyen jó illatom van.Ebben a hőségben nagyon jól viselkedik rajtam,nem okoz hányingert szóval nálam 5-ös! :) Ja és nagyon tartós nem utolsó sorban!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

Ciánka

2013. december 27.

Nagyon különleges, határozott, édeskés virágos illata van. A gyümölcsös virágos illat mellett én egy kis keletiest is érzek benne (olyasmit, mint a Bettina Barty rizstejes vaníliás testvaj). Az illata hosszantartó. Szerintem semmiképp nem egy átlagos tinilányos parfüm, ahogyan előttem írták. Én bátran ajánlom ezt a parfümöt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

vanillacaramella.sweet

2013. szeptember 20.

Én megszimatoltam a Müllerben, de nem volt nagy szám. Olyan friss, picit édeskés, gyorsan elillanó, haloványan virágos illat. Inkább tiniken tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.