s.Oliver

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rosewood, az összetevőket feltöltötte: Picur81, Módosítva: 2014. április 1.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatösszetevők: narancs, ananász, grapefruit, vanília, pézsma

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Matilda

2014. december 26.

Volt ilyen parfümöm jó pár éve és nagyon szerettem. Finom friss gyümölcsös illata volt és elég tartós is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Liela

2014. május 5.

Nagyon finom volt, a citromsárga üveges jobban bejött mondjuk, miután nem kaptam azt, ezt kezdtem el használni. Édesebb az illata, kicsit gumicukros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Picur81

2014. március 31.

Szerintem finom illatú parfüm jól érezhető a naracs illat amit én szeretek! Anno még vettem magamnak egy pár üveggel, de már túl sok nekem használok más illatot is.
Cica01 ha szeretnél ilyen parfümöt akkor szívesen addok egyet, írj egy e-mail címet!?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.

cica01

2013. augusztus 6.

3 éve kaptam egy ilyen parfümöt, imádtam, hamar el is használtam. Azóta se látok egyik üzletben sem ilyen parfümöt. Esetleg valaki tudja hol lehet még kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

javgke

2012. március 28.

Egyik első parfümöm volt (már amit nem kaptam, hanem választottam). Én szeretem az édeskés-gyümölcsös illatokat (régebben meg különösen imádtam minden citrusos-narancsos parfümöt), ezért nagyon tetszett, szerettem. Friss, és nem émelyítő illat, de emlékeim szerint nem volt túl tartós, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

Rosewood

2012. február 10.

Ajándékba kaptam pár éve, de még a több, mint a fele az üvegben van. Szintetikus olcsó hatású narancsillat, nem tudom elviselni magamon. Légfrissítőnek használom néha, de még annak is ritka esetben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral
Színezékek: Violet 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.