S.T. Dupont

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. szeptember 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: bergamot, citrusok, neroli, mimóza, rózsa, n.virág, ámbra

10 ml S.T. Dupont S.T. Dupont Intense
Ár: 1500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvét, postán maradós, foxi

karakumsivatag

2020. szeptember 13.

Korábban már sikerült megismernem egy Dupont illatot, 58 Avenue-t, és az nagyon tetszett. Madakától kaptam ezt az isteni illatot. Ha valaki ismeri
Avon Lacroix Nuit illatát, arra nagyon hasonlít. Kenzo úr Indigóját is szeretem, de ha van a lilának hideg és meleg árnyalata, akkor azt mondanám, hogy az Indigo a hideg, az Intense pedig a meleg árnyalata. Van néhány név, aminek a parfümjét vakon elfogadnám, Versace, Dior, Bvlgari, és most már a Dupont is. Rajtam nagyon tartós, igazi púderes, misztikus lila. Az üvege csodálatos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

BettinaFox

2020. január 31.

Nekem sajnos nem tetszik. Nem is nagyon tudom hova tenni ezt az illatot. Orientális és citrusos vonalat egyáltalán nem érzek rajta, inkább virágosnak mondanám. Számomra egy poshadó virágcsokorra hajaz. Van benne egy összetevő, ami nagyon disszonánssá teszi az egészet. Valóban nem tucat illat, de rajtam sajnos nem működik, pedig sokat vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.

Aquariusgirl

2016. augusztus 21.

Kíváncsivá tettetek, rendeltem mintát. Rajtam is nagyon lila és nagyon mimóza.......amilyen én nem vagyok. Tényleg jó ára van, tényleg tartós és tényleg nem én. De a sok pozitívuma miatt nincs szívem nagyon lepontozni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Cintia04

2016. július 15.

Teljes mértékben csak az előttem véleményezőkkel tudok egyetérteni és teljesen méltatlanul népszerűtlen és nem igazán sokan ismerik vagy nem törődnek vele pedig igazán nagyon különleges és szép illat ez. Hasonlót még nagyon nem is éreztem. Kifújáskor egy pillanatra rajtam olyan citrusos-virágos illat a rózsát és a narancsvirágot érzem, majd ahogy csitul előtörnek belőle a mélyebb és karakteresebb jegyek is és igazán mély lila, elegáns mégis sexy illat lesz, itt érzem a bergamotot és az ábrát és leszáradáskor igazán finom különleges illattá alakul át. Orientális virágos, mély illat és rajtam mintha kicsit olyan krémes is lenne amitől olyan mint egy ékszer ami lágyan körbeölel. Ezt az illatot bármilyen eseményre eltudom képzelni vagy akár egy elegánsabb viselethez a hétköznapokra. Nagy mértékben anyukám használja ő hozzá igen közel áll ez a vonal de néha én is belebújok eme csodába és lehet kicsit elfogult is vagyok emiatt vele de anyukám miatt is már nagyon szeretem. Tartóssága is nagyon jó. Az árán viszont el vagyok hűlve ilyen olcsón egy ilyen illatot? Hm lehet h Chanel megirigyelhetné....de nekem ez csak jó mert igazán pénztárca barát.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Marcsi66

2016. február 6.

Teljesen jogos az előttem véleményező észrevétele,,,méltatlanul népszerűtlen,de lehet hogy hozzám hasonlóan sokan nem ismerik.Rendeltem mintát belőle,,,teljesen lenyűgözött,szuper.Lila illat,nagyon mély kifújáskor,később púderes -fűszeresnek érzem,a púder lágyítja de mégis benne marad ez a mélység,Na és ezzel fogott meg,,karakteres nagyon nő,tartós..Segítség lehet ha azt mondom Kenzo Indigo-ja húzza össze magát de nagyon,sokkal finomabb parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 6.

bellehercegno

2015. április 19.

Ez egy isteni illat,ami méltatlanul népszerűtlen! Bár,ha belegondolok,ez nem is akkora baj,mert nem szeretem,ha a parfümöm úton-útfélen szembejön velem! :D Kifújáskor rajtam púderes,ezt a jellegét később sem veszíti el,de épp csak finoman és lágyan bújik meg a háttérben és egy igen kellemes,édes,valóban jellegzetes és nagyon nőies parfümmé válik.Hasonlítani semmilyen általam ismert illathoz nem tudom.Korosztályhoz nem kötném,bár valóban igényel némi öntudatot a viselése :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 19.

sminkesmas

2015. február 22.

Édes kezdéssel meleg fűszeressé szelídül.
Különleges, jellegzetes.
Csak módjával használom mert nem egy jellegtelen illat.
Csakis 30 év fölött tudom elképzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Édes kezdéssel meleg fűszeressé szelídül.
Különleges, jellegzetes.
Csak módjával használom mert nem egy jellegtelen illat.
Csakis 30 év fölött tudom elképzelni.

subria

2012. december 6.

nem gondoltam volna hogy ilyen finom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 6.

nem gondoltam volna hogy ilyen finom! :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Benzoate, Citral