Sába

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viva885, Módosítva: 2017. május 25.

Lelőhely:   patikák, bioboltok
Kategória:   Samponok

Savas hatású sampon, kímélő és hatékony haj- és fejbőr tisztító. Savassága a bőr savasságával harmonizál, ezért alkalmazásakor megőrzi a fejbőr egészséges állapotát. A haj egészséges fényűvé, kellemes tapintásúvá válik.

A termék mesterséges színezőanyagtól mentes.

izabella73

2019. április 2.

Eleinte nagyon jól működött, szép egészséges és fényes lett a hajam tőle, és kevésbé zsírosodott.Örültem hogy végre találtam egy jó sampont aztán mikor kb.a felét elhasználtam észre vettem hogy jobban hullik a hajam, mint a használata előtt.Így végül el sem tudtam használni.Ennek ellenére másnak beválhat,összetevői is szépek ezért 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Ethylene Glycol