Sába

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   patikák, bioboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult összetétel

Gyengéden tisztító,illatmentes intim mosakodó,az intim területek ápolásáért,védelméért.Tejsavat tartamaz,mely segít helyreállítani és fenntartani az intim testrészek természetes ph4-es egyensúlyát.

A termék színező-és illatanyagoktól mentes.

violetti

2020. július 17.

Van ennél jobb szerintem, adagolása is nehézkes főleg mikor már kifogyóban van, nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Bozizu

2020. június 29.

Nekem ez vált be a legjobban az intim mosakodók közül. Amióta ezt használom, már évek óta, gyakorlatilag semmi bajom. Tökéletesen tiszta és egészséges érzetet ad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

mbella3538

2020. június 16.

Legjobb intimmosakodó. A tejsavval még segíti is a területet, pH-jának köszönhetően stabilizálja az intimflórát, így segít a problémák elkerülésében. Tetszik hogy illatmentes, egyszerű, kellemes és egészséges érzetet ad a használata után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 16.

wildrose

2020. január 30.

Illatmentes, géles állagú intim mosakodó, jól habzik, jól tisztít és nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 30.

Mandee

2019. június 26.

Illatmentes,nem okoz irritációt és az ára is teljesen megfelel! Bármilyen más intim mosakodó helyett bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

palmiii

2019. május 16.

Nagyon szuper! Illatmentes, gyengéden tisztít. Nem okoz irritációt érzékeny bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Tartósítószer.

Felületaktív anyag és tartósítószer.