Sába

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   patikák, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: oritu79, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Lelőhely:   patikák, bioboltok
Kategória:   Testápolás

Gyantázás, borotválás, gépi epilálás vagy vegyszeres szőrtelenítés után célszerű a bőrt ápolni a gyulladás megelőzésére, a fájdalomérzet csökkentésére. Háromféle értékes aroma olaj anyaga bőrnyugtató. Kevés etanol tartalma enyhe fertőtlenítő hatású. A bőr bekenése ismételhető.
Allantoin - a zsírvisszapótló anyagokkal együtt - a bőrt lággyá és selymessé teszi. alacsony természetes menthol tartalma hűsítő hatású.

Rendszeres napi használata ápolja és regenerálja a hámréteget. Érzékeny bőrű nőknek és férfiaknak is ajánlott!

pjnk

2020. június 11.

nem. egyszerűen nem. miért kell egy borotválkozás utáni nyugtató készítménybe alkohol?... egyszerűen nonszensz. nem vagyok rá érzékeny, de legszívesebben lekapartam volna a bőrömet, annyira csípett. sajnálom, mert amúgy az állaga jó, az illata tetszik, nem is drága, de ez így minősíthetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Fahej10

2020. június 1.

Kellemes, hűsítő érzés a használata. Borotválkozás után egy kicsit csíp, ugyanúgy kipattogott a bőröm, viszont azért ez szépen nyugtatja. Szőrtelenítés után még 1-2 napot használni szoktam este és reggel és így gyorsabban el is tűnnek a pöttyök, illetve nem fáj a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

foxgirl

2020. május 1.

Nekem sajnos nem vált be. Borotválkozás után használtam és ugyanúgy kipattogtam, mintha nem kentem volna fel magamra semmit. Kicsit csípett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Reb

2019. december 4.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, bevált ez a gél: amikor használom, sosem lesznek piros borotva utáni pöttyök a lábamon. Az uniszex illata külön tetszik. Hűsítő érzés felkenni, és amilyen hígnak tűnik, annyira jól hidratál, semmilyen más testápoló nem kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

hippiesaur

2019. augusztus 22.

Nagyon szuper termék. Borotválás és epilálás után is próbáltam. A borotválás után kicsit csípett, de epilálás után semmi ilyet nem tapasztaltam. Szépen megnyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Luna8712

2019. augusztus 22.

Első körben az itt olvasott véleményem miatt vettem meg, de ez ár érték arányban egy csoda! Puha a bőröm tőle, testápoló sem kell. Szükségem volt valamire, ami borotválás után segít, hogy ne pattigjon ki a bikini vonalam. 3x használtam eddig és 110%-ban bevállt! Használtam a lábamon is gyanta utàn elképesztő mit tud ez a párszáz ft-os csodaszer! Mindenkinek ajánlom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

v1v13n

2019. augusztus 7.

Nagyon jó termék, meleg szívvel ajánlom! Nagyon érzékeny bőröm van, és a gyantázás utáni pirospöttyös bőrömet 1 óra alatt helyrerakja. Kellemes, hűsítő érzetet ad. Nem mellesleg kevés kell belőle, jól szétoszlatható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

andreatoth928

2019. augusztus 5.

Nagyon szeretem,mindig is problémáim voltak a szőrbenövéssel, pláne a bikinivonalamnál, de mióta használom egyáltalán nincsenek ilyen panaszaim. Utáltam borotválkozni, mert annyira irritált volt utána a bőröm, de ez a krém szépen nyugtatja. Az illatát is szeretem és a hűsítő érzést, amit nyújt. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

molnardorci

2019. március 21.

Bikinivonalamat nem számít melyik módszerrel szőrtelenítem, borzasztóan kipattog.. Ezzel a termékkel sokkal több ideig marad szép a bőröm és kevesebb a kipattogás is. Engem egyáltalán nem csípett, kellemesen hűsít. Minden nap használom, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Vicky99

2018. szeptember 18.

Működik! Sokat szenvedtem az utóbbi időben a szőrtüszőgyulladással. Hol a lábszáramon,hol a combom hátulján,hol a hónaljamnál (főleg nyáron). A Rossmannban találtam rá a gélre és egy próbát megér alapon vásároltam meg. Király cucc,csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak