Sally Hansen

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. április 14.

Kiszerelés:   13,3 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A továbbfejlesztett gyémánt tartalmú formula láthatatlan védőréteget képez a köröm felületén, mely megóvja a színeket a lepattogzástól. A fedőlakk ragyogóan fényessé teszi a körmöket és hosszantartó védelmet nyújt minden manikűrnek, 60 másodperc alatt.

Hermina99

2018. november 8.

Nagyon jó, tényleg azt csinálja, amit ígér. Gyorsan megszárad és hosszú napokra tartja a körömlakkomat az "éppen most készült el", gyönyörű fényes, a géllakra emlékeztető állapotban. Banki pénztáros vagyok, rengeteg fémpénzzel dolgozom naponta, a sima fedőlakkok max 1-2 napig szokták bírni. Nagyon szeretem és már mertem belőle ajándékba is adni egy üvegcsével, mert szerintem ezt másnak is látnia kell. Tényleg. Szuper cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

fausztdori

2015. augusztus 8.

Komolyan mondom hatalmas pozitív csalódás volt!
Nehezen száradt nekem személy szerint, de olyan betonbiztos a körömlakkom, most van a 6. napja, hogy hordom és most kezdett el leperegni picikét a szélén.
Mindezt úgy, hogy ugyanúgy mosogatok, főzök, takarítok, crossfit-re járok kb. majdnem minden nap... engem kilóra megvett ez a termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Komolyan mondom hatalmas pozitív csalódás volt!

bungics

2014. szeptember 16.

A legjobb fedőlakk, amit valaha használtam. Két perc után akár mosogathatok is. :) A lakkozásom meg 7 napig bírja (eddig 5 nap volt a rekordom). A 7. napon azért szoktam lemosni és újralakkozni, mert a lenövés zavar, de SOHA nem pattogzik le alatta a lakk. (A lakkjaim mindenfélék, nem feltétlenül SH, de mindegy is, mert a fedőlakkon múlik nálam egy lakk minősége)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

Avicky

2013. november 8.

Összehasonlítottam az Opi ugyanezen célt szolgáló termékével és ez nyert. Minden szempontból: sokkal-sokkal előbb száradt és szárította meg az alapréteget, fénye erősebb volt és nem marja le 2. napon a lakkot, mint az Opié.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

SanTessa

2013. szeptember 23.

Én is imádom! Ha alatta száraz a lakk, akkor nagyjából 2 perc és már indulhatunk a dolgunkra! Ideális, ha az embernek nincs ideje/kedve lakkokkal maszatolni. A fényével én nem vagyok teljesen megelégedve, de orvosolható a probléma, ha másnap kenek még rá egy réteget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

garden32

2013. június 29.

Mega Shine-t akartam venni, de mivel nem volt az üzletben, így őt vettem meg. Azt kell hogy mondjam, szuper ez a fedőlakk! Gyorsan szárad,és gyönyörű fénye van, teljesen meg vagyok vele elégedve. Azt hiszem nagy "szerelem" lesz a miénk! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.