Sally Hansen

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,17 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boni04, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. május 21.

Kiszerelés:   9,17 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk, mely alap- és fedőformuláival hosszan tartó csillogást biztosít egyetlen rétegben! Egyedi, a körmök ívét követő applikátorral. 40 divatos színben kapható.

pomme

2020. február 13.

6 éve, hogy megvettem a Grape Shifter árnyalatot, és azóta is kerestem égen-földön, de Ebayről 10 ezerért azért nem akartam venni. Ezt viseltem amikor először voltam Vegasban, ott is vettem, mintha csak oda tervezték volna ezt a gyönyörű sötétkékes-lilás (csillám)alapon szivárványos glitteres giccset. Esti szín, ehhez is illik: buli, neonfények, flitteres ruhák. Máshol nem találtam, rendelni meg nem akartam. Most visszamentem és ugyanúgy volt, mintha nem telt volna el 6 év. Milyen körömlakkot tartanak meg 6 évig a polcon egy pörgős "drogériában"? 2 db volt, elhoztam, az egyiket használom, a másikat kincsként őrzöm a fiók hátuljában. Nevével ellentétben nem szárad gyorsan, sőt, hogy őszinte legyek, ha nem szivaccsal viszed fel fedőlakknak/díszítésnek, a büdös életben nem fog megszáradni egy rétegben sem :D De mivel annyira boldog voltam, hogy újra megvehettem ezt a gyönyörűséges glitterbombát, hogy majdnem bőgtem, így megkapja az 5 csillagot a szentimentális énemtől. Aki csak úgy random venné, azt mondom, hogy 2-3 csillag reálisan nézve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Lina14

2019. október 4.

Nekem egy klasszikus piros van meg, a 373 rapis red. Egy réteges, alkalmas nyomdázásra is, fényesre szárad, gyorsan is, tartós. Az egyetlen kifogásom vele szemben. hogy nagyon durván befog mindent, kell alá alaplakk és lemosásnál is érdemes nagyon óvatosnak lenni, a nyomdapalettákat pedig kétszer kimosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

boni04

2016. szeptember 15.

115 in a flash - a képen látható szín van meg. Tényleg nagyon gyorsan szárad, mire felkenem már majdnemhogy kész is van, ezt imádom benne. Színnek azért nem mondanám, inkább csak egy kis csillogást ad a körmöknek. Az applikátora a SH lakkokhoz híven nagyon kényelmesen használható. Viszont elég morcos vagyok a tartóssága miatt, kb 2-3 napig bírja csak a strapát. Előszeretettel használom más lakkok fölé, csodát művel a színükkel, de sajnos a tartósabb lakkok idejét lerontja.

Bár a leírás szerint nem kell fedőlakk fölé, úgy tudom lehet hozzá kapni. Na de én nem hiszem hogy megveszem, annyit nem ér az egész.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.