Sally Hansen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gothmarypoppins, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erősebb körmök egy hét alatt! Védi a körmöket a beszakadástól és a letöréstől. Kenjen fel egy réteget kétnaponta, vagy használja körömlakkja alá.

gothmarypoppins

2014. március 16.

Végre meg tudtam növeszteni a körmeimet! Alapnak és fedőlakknak is szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Végre meg tudtam növeszteni a körmeimet! Alapnak és fedőlakknak is szuper!

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol, MEK
Színezékek: CI 60725

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)