Salt of the Earth

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Holland & Barrett   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoDobogyo, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Lelőhely:   Holland & Barrett
Kategória:   Dezodorok

Friss, illatos és 100% természetes összetevőkből készült; mostantól élvezheted a levendula és vanília édes illatát, és a magnézium olaj jótékony hatását a golyós változatban is. Ez a természetes golyós dezodor gyengéd a bőrhöz, és hosszantartó, hatékony védelmet biztosít a kellemetlen testszagokkal szemben.

• friss, természetes illat
  • hosszantartó védelem
  • nem hagy fehér foltot és használata alkalmas vegánok és vegetáriánusok számára is
  • utazó méret
  • 100% természetes összetevők
  • ’Vegetarian and Vegan Society’ által elfogadott
  • állatkísérletmentes
  • organikus, bőrnyugtagtó aloe vera kivonattal
  • Alumínium Chlorohydrate (alumíniumsó), triklozán és parabén mentes!

Mandel

2024. június 8.

Enged izzadni, viszont elég jól semlegesíti a kellemetlen szagokat meleg napokon is.
Használat előtt felrázandó ☝️.
Eddig az egyik legjobb mentes termék, amit használtam. Örülök hogy kipróbáltam, újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. június 8.

Használat előtt felrázandó ☝️.

mafalda

2024. január 13.

Nekem bevált, bár alapból a natur verzióját használom, abból a csomagolás mentes szerintem évekre elég....ez meg tök átlagos az illata fura de nem rossz az izzadást is de főként a büdösödést megakadályozza szerencsére 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 13.

pacsalia

2024. január 12.

Borzalom, ahogy írják páran... hatalmas csalódás :( büdösebb vagyok vele mint nélküle, én eskü nem is értem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 12.

Leander

2023. december 23.

Nem sok alumíniumsó mentes dezodor van, ami tényleg hatékony, de ez az. Kellemes, bár markáns az illata, ami igazából lehet megosztó. Aki viszont szereti a kicsit édeskés, levendulaillatot, az nem fog csalódni. Teszi a dolgát, nem irritál, egy tökéletes dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 23.

cattitude

2023. július 6.

sajnos én utálom az illatát, pedig szeretem a levendulát, ez az illóolajos kombó azonban viszont nem jött be. szerintem jó a hatása, hamar szárad, nem leszek tőle büdös. az árát szerintem nem annyira éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 6.

DianaS

2023. július 5.

Az üvegtégelyes deo balzsamját használom, lassan a felénél járok, de meg vagyok vele elégedve, teljesen korrekten tartja az illatát magában is, viszont én szeretek fölé fújni sprayt, úgy az igazi. Az Alterra zsályás deo spray-ét használtam vele együtt, ami már elfogyott. Nagyon jó párost alkot a zsálya a levendulával és a vaníliával 😍. A spray is önmagában helytállt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 5.

Giczua

2023. június 23.

Szeretem az illatát is, és nekem tökéletesen bevált.

2023.06.23. Elkezdtem viszketni tőle...sajnos váltanom kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 23.

Szeretem az illatát is, és nekem tökéletesen bevált.

2023.06.23. Elkezdtem viszketni tőle...sajnos váltanom kell.

chuckbass123

2023. május 22.

én balga, nagy reményekkel és túlárazva vettem a dmben, ősszel. ez az első megjegyzésem krémmánián. rühellem ezt a dezodort. nem használtam még rosszabbat. vártam, mikor kezd hatni. ahelyett, hogy hatott volna, szerintem egy életre elfelejtette velem az érzést: milyen szagtalan lenni, nem viszketni, nem izzadni, nem ragadni. konkrétan ecet szagom van, auraként leng körbe, nem bírok szabadulni tőle. viszketek, mancsos ragacsos leszek, a felvételtől lemosásig, mosakodás után is büdös vagyok. életemben nem voltam még büdös, más dezodorokkal épp, hogy izzadok, szagom nincs. alig merek venni bármit is ezek után. a csomagolása design szempontjából szuper, jó ránézni, jó méret. utálom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 22.

czegai.sara

2023. január 17.

Az itteni sok pozitív ajánlás hatására vettem meg. Az illata finom, de sajnos egyáltalán nem gátolja a szagokat és sajnos azt sem igazán értem, mikor mások írják, hogy ők egyáltalán nem izzadtak a használata mellett, mert nekem ezt eddig egy natúr deo sem gátolta meg. Tisztában vagyok vele, hogy az izzadás természetes, nem is ez zavart, hanem az, hogy hónapok után sem állt be a szagmentesítés (mostanra már három hónapja használom), pedig igyekeztem kivárni ezt a tisztuló folyamatot, de mint egy savanyú gumicukor olyan lett a szagom a nap végére. Sajnos ezért az összegért én nem ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 17.

greyhound

2022. október 19.

Nekem nagyon tetszik az illata (olyan cukorkás) és jobban bevált mint az Alverde/Dr.Organic/Schmidt's pl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 19.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.