Salthouse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. augusztus 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arclemosó értékes sókkal és ásványi anyagokkal a Holt-tengerből. Nem tartalmaz színezőanyagokat és parfümöt.

Kiszerelés: 150 ml

gabriellabn

2015. december 20.

Nevetséges 600 Ft-os áron jutottam hozzá még nyáron. Az állaga szerintem túl folyós és emiatt nehéz adagolni, de ez nem akkora probléma. Először furcsa volt, hogy nem habzott de ennek ellenére nagyon jól tisztít és egyáltalán nem szárít, ami hatalmas plusz, főleg így télen. Nem tudom lehet-e még kapni, de ha elfogyna, újravenném teljes áron is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

malvina

2013. július 23.

Szuper arclemosó, kifejezetten elégedett vagyok vele. Jól tisztít, nem szárít, enyhe mentolos illata van. Müllerben vettem másfél éve, azóta nem láttam sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 23.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!