Salvador Dalí

Ár:   4490-7140 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. július 18.

Ár:   4490-7140 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Salvador Dalí feleségének, Galának születésének a centenáriumán mutatták be az illatot, ezzel a hölgynek szentelve azt.

Sárgabarack, őszibarack, piros gyümölcsök teszik édessé és nőiessé az illatot. Fejjegyében a két féle barack mellett málna, szívében jázmin, völgyi liliom és rózsa, alapjegyében szantál, pézsma és vanília. Palackját Dalí egy festménye az 1946-ban elkészült „Karácsony” megragadó szűrrealitása ihlette.

Salvador Dalí mini kollekció
Ár: 12000ft + Posta , Eladó: Eni11
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalás után , posta, Foxpost...személyes
Puccos

2019. január 17.

20-as éveim elején használtam. De pár éve megint rátaláltam. Egy nagyon tiszta, kellemes barackos illat. A férjem imádja rajtam. Egy csillagot a tartóssága miatt vonok le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Colette221

2018. május 15.

Nekem erről anyukám jut eszembe. Az ő illata már nagyon hosszú ideje. Én biztosan nem viselném magamon, de rajta nagyon finom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

kvin

2018. január 7.

Nagyon kommersz gyümölcsös illat. Semmi szilázs, semmi kidolgozás, semmi meglepetés. Nagyon barackos, de olcsó hatású. Nem szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

bubilany

2017. december 18.

Nagyon szerettem volna szeretni :(
Hála az égnek csak mintát rendeltem belőle és nem vettem meg, különben most fognám a fejem.
Magamra fújva szörnyű az illata, olcsó, semmitmondó, locsolókölni jellegű és nem is tartós :(
Csak Salvador Dalí neve és a különleges üvege miatt kap egy csillaggal többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Nagyon szerettem volna szeretni :(
Csak Salvador Dalí neve és a különleges üvege miatt kap egy csillaggal többet.

KittiASzuperpocok

2017. május 23.

Hmmm...nagyon nem vagyunk joba es velemenyemmel nem szeretnek senkit sem megbantani.
Alapvetoen nem szeretem a barackot parfumben, kozmetikumokban, ha tulzottan kierezni, akkor mar farolok is.
Sajnos itt is nagyon dominans illat benne es valahogy az en borommel ugy lep reakcioba, hogy hanyas szaga lesz. Brutal dolog ez, valoban ilyen lesz.
Ha ugy szagolom meg, hogy rafujom valamire, akkor sem tetszik, de kierzem az illat jo oldalat benne. Magamon viszont nem tudom viselni, mert botranyosan rossz. 2,5 csillagot adnek, de olyan opcio nincsen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Misszlavender

2017. május 9.

Klasszikus, univerzális ILLAT.., amit szerencsére nem találni meg a dm gagyi "star" parfumjei közt..., Egyik kedvencem, tökéletes a mindennapokra és egy szenvedélyes estéhez egyaránt..Nem émelyítő, érzéki..Finom.. Gyermekkori illatos játékbabák jutnak róla eszembe, amik talán voltak minden kislánynak..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

szilviakiralyno

2016. október 9.

Egy édes kis "aranyosság" ez az illat, némi száraz potpourri-ra emlékeztető illattal. Diákkorom és nagyon fiatal felnőttkorom egyik illata ez is, sok emlék idéződik fel, akkoriban több üveggel elhasználtam, kedveltem is. Ma már nem engem céloz meg ez a gyümölcsös, púderes, de picit száraz illat, de kategóriájában kiváló. Emlékként őrzök egy tollparfümöt belőle, ha néha kedvem támad hozzá. Aranyos illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

Marcipan84

2016. szeptember 19.

Kicsit magasra tettem a mércét, mióta beleszerettem az It is Love-ba. Sajnos a Dalissime nem jött be. Üvegben még csak-csak, finom édeskés illatú, de magamra fújva szinte rögtön erjedőfélben-lévő barack-mangó szagú lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Sumckay

2016. február 5.

Lou Lou után Ő lett az imádat tárgya. :) Első barátomtól kaptam még 95-ben a szülinapomra. Majd 20 évre megfogott - az illat persze, nem a barátom - néha egy kis megcsalással. (YSL, Bvlgari, Givenchy, Oriflame). Ezalatt a hosszú idő alatt átvészeltünk bánatot, csalódást, veszteséget, de szerelmeket, örömöt, vidámságot, függetlenséget és révbe érést.
Ismerőseim, barátaim rögtön tudták, hogy ép arra járok, annyira az én illatom lett a szokásos szórakozóhelyeinken. :)
A barackok összessége igen erőteljes, picit szúrós is valamelyik hozzávaló, de engem nem zavar, leszáradáskor érezni a vaníliát, ami puhít rajta picit. Téli időszakban órákig érezhető rajtam, szintén Ő is, mint a Lou Lou a hajamon napokig megmarad. Ellenben nyáron csak 2-3 óráig érzem és újra kell fújnom.
Szórakozó szombatokon kicsit túllocsoltam magam anno, de mindenkinek tetszett az illata. Egy barátnőm kipróbálta, rajta teljesen más volt és a rossz értelemben. Minden lovagomtól ezt kértem szülinapokra, névnapokra, karácsonyra. Megy is hozzá az üvege, ami nekem nagyon tetszik. Szeretem Dali szürrealista műveit, sőt a "Christmas"-t is. :D
Itthon sajnos már nem forgalmazzák, internetes áruházból szoktam venni. Mivel beszerzem magamnak, így módosult az ajándék listám. :D
Múltkor sikerült ráakadnom a Ross-ban a 30 ml-s kiszerelésre, így leárazva is vettem még pluszban.
Amíg meg nem szüntetik nálam mindig szerepelni fog a kedvencek között. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 5.

Amíg meg nem szüntetik nálam mindig szerepelni fog a kedvencek között. :D

fairynorah

2016. január 6.

"anyaillat" :))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

"anyaillat" :))))

Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene, Linalool, Coumarin, Amyl Cinnamal, Geraniol, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.