Salvador Dalí

Ár:   4490-7140 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. július 18.

Ár:   4490-7140 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Salvador Dalí feleségének, Galának születésének a centenáriumán mutatták be az illatot, ezzel a hölgynek szentelve azt.

Sárgabarack, őszibarack, piros gyümölcsök teszik édessé és nőiessé az illatot. Fejjegyében a két féle barack mellett málna, szívében jázmin, völgyi liliom és rózsa, alapjegyében szantál, pézsma és vanília. Palackját Dalí egy festménye az 1946-ban elkészült „Karácsony” megragadó szűrrealitása ihlette.

Ár: 2000 Ft postán maradóval , Eladó: vicuskat
Állapot: 5 ml/képen, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: fizetés banki átutalással, postán maradóra/Foxposttal küldöm, személyes átvétel
Salvador Dalí Dalissime 30 ml
Ár: 5000+posta , Eladó: MesMess
Állapot: 1-szer fujt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fox/posta stb

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

KittiASzuperpocok

2017. május 23.

Hmmm...nagyon nem vagyunk joba es velemenyemmel nem szeretnek senkit sem megbantani.
Alapvetoen nem szeretem a barackot parfumben, kozmetikumokban, ha tulzottan kierezni, akkor mar farolok is.
Sajnos itt is nagyon dominans illat benne es valahogy az en borommel ugy lep reakcioba, hogy hanyas szaga lesz. Brutal dolog ez, valoban ilyen lesz.
Ha ugy szagolom meg, hogy rafujom valamire, akkor sem tetszik, de kierzem az illat jo oldalat benne. Magamon viszont nem tudom viselni, mert botranyosan rossz. 2,5 csillagot adnek, de olyan opcio nincsen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Misszlavender

2017. május 9.

Klasszikus, univerzális ILLAT.., amit szerencsére nem találni meg a dm gagyi "star" parfumjei közt..., Egyik kedvencem, tökéletes a mindennapokra és egy szenvedélyes estéhez egyaránt..Nem émelyítő, érzéki..Finom.. Gyermekkori illatos játékbabák jutnak róla eszembe, amik talán voltak minden kislánynak..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

szilviakiralyno

2016. október 9.

Egy édes kis "aranyosság" ez az illat, némi száraz potpourri-ra emlékeztető illattal. Diákkorom és nagyon fiatal felnőttkorom egyik illata ez is, sok emlék idéződik fel, akkoriban több üveggel elhasználtam, kedveltem is. Ma már nem engem céloz meg ez a gyümölcsös, púderes, de picit száraz illat, de kategóriájában kiváló. Emlékként őrzök egy tollparfümöt belőle, ha néha kedvem támad hozzá. Aranyos illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 9.

Marcipan84

2016. szeptember 19.

Kicsit magasra tettem a mércét, mióta beleszerettem az It is Love-ba. Sajnos a Dalissime nem jött be. Üvegben még csak-csak, finom édeskés illatú, de magamra fújva szinte rögtön erjedőfélben-lévő barack-mangó szagú lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Sumckay

2016. február 5.

Lou Lou után Ő lett az imádat tárgya. :) Első barátomtól kaptam még 95-ben a szülinapomra. Majd 20 évre megfogott - az illat persze, nem a barátom - néha egy kis megcsalással. (YSL, Bvlgari, Givenchy, Oriflame). Ezalatt a hosszú idő alatt átvészeltünk bánatot, csalódást, veszteséget, de szerelmeket, örömöt, vidámságot, függetlenséget és révbe érést.
Ismerőseim, barátaim rögtön tudták, hogy ép arra járok, annyira az én illatom lett a szokásos szórakozóhelyeinken. :)
A barackok összessége igen erőteljes, picit szúrós is valamelyik hozzávaló, de engem nem zavar, leszáradáskor érezni a vaníliát, ami puhít rajta picit. Téli időszakban órákig érezhető rajtam, szintén Ő is, mint a Lou Lou a hajamon napokig megmarad. Ellenben nyáron csak 2-3 óráig érzem és újra kell fújnom.
Szórakozó szombatokon kicsit túllocsoltam magam anno, de mindenkinek tetszett az illata. Egy barátnőm kipróbálta, rajta teljesen más volt és a rossz értelemben. Minden lovagomtól ezt kértem szülinapokra, névnapokra, karácsonyra. Megy is hozzá az üvege, ami nekem nagyon tetszik. Szeretem Dali szürrealista műveit, sőt a "Christmas"-t is. :D
Itthon sajnos már nem forgalmazzák, internetes áruházból szoktam venni. Mivel beszerzem magamnak, így módosult az ajándék listám. :D
Múltkor sikerült ráakadnom a Ross-ban a 30 ml-s kiszerelésre, így leárazva is vettem még pluszban.
Amíg meg nem szüntetik nálam mindig szerepelni fog a kedvencek között. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 5.

Amíg meg nem szüntetik nálam mindig szerepelni fog a kedvencek között. :D

fairynorah

2016. január 6.

"anyaillat" :))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

"anyaillat" :))))

Hygi

2015. október 19.

Kb 3 éve kaptam ajándékba, de még mindig nem fogyott el. Az illata kellemes, nekem kicsit erős, de átlagos, nem is olyan amit egész nap akarnék érezni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

Mindy

2015. szeptember 2.

Ez volt az avonos korszak után az 1. komolyabb parfümöm. Nagyon szeretem az illatát, bár anno szerintem még fiatal voltam hozzá. Nemrég akciós volt a DM-ben, vagy a Rossmann-ban, vettem is, jó kis nosztalgia. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

HDR

2015. július 19.

Poshadt barack. Nem szoktam ilyet írni parfümre,de az én bőrömön förtelmes,majdnem elhánytam magam. Valóban rosszabb fajta barackos wc illatosító,de mint tudjuk azt bizonyos helyzetekben használjuk. Na nekem ennek keveredése jött elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 19.

Vaslady

2015. június 12.

Barack...de nem finom,édes és rendezett kompozició,csak barack....
Olyan,mintha a wc-ben a légfrissitőből fújtam volna....van egy bizonyos szúrosság az illatban,ami nem tetszik....
Szeretem a Dali parfümöket,de ez nagyon nem....
Update:Egy idő után a szúrosság lecseng,akkor már finom viselhető lesz az illat,igy kap tőlem plusz egy pontot...még lehet tudnám is viselni....csak nem tudom kibirnám-e addig,amig változik az illat .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 12.

Barack...de nem finom,édes és rendezett kompozició,csak barack....
Szeretem a Dali parfümöket,de ez nagyon nem....

Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene, Linalool, Coumarin, Amyl Cinnamal, Geraniol, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Színezék. Barnás sárga.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.