Salvador Dalí

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: isosisko, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   Rossmann

Fej: rózsa  Szív: ananász, magnólia, lonc  Alap: cédrus, pézsma

Az Eau De Ruby Lips egy friss, meleg, enyhén édes, virágos - gyümölcsös női illat egy lehelettnyi ámbrával.

Ár: 6.500.-Ft vagy csere , Eladó: Agnesanna
Állapot: Új, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után, postán maradó levélben küldöm.
Salvador Dali Eau de Rubylips
Ár: 7500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

kicsimira

2020. január 27.

Napi szaladgálós illatom volt egy darabig, de sajnos allergiás lett rá a bőröm. Sajnálom,mert nem szeretem az èdes illatokat,de ez valamièrt megfogott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Erika80

2019. október 2.

A kifújás pillanatában nagyon erős, kellemetlen szaga van. Nem illata, szaga. Azt hittem romlott a mintám. Aztán pár másodperc után elillant ez az erős, hajlakkra hasonlító szag és előbújt egy kis könnyed, kellemes, friss, gyümis-virágos illat. Maga az illat nem rossz, bár kissé ahogy szokták mondani, olcsónak hat. Hatósugara és tartóssága sem kiemelkedő, sőt szinte semmilyen. Valóban nyári illatocska, de azért én szeretem, ha egy parfüm nem fél órát tart rajtam és lehetőleg érzem is, hogy viselek valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

eshaigen

2018. július 27.

Könnyű, nyári illat, tetszik a magnólia és a grapefruit talákozása: a kesernyésség és a krémesség. Nem kiemelkedő, de szerethető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

candy28

2018. június 30.

A Salvador Dali Laguna illat mellett sorakozott a többi illata is. Kíváncsiságból végigszagoltam mindet. Ez annyira megtetszett, hogy vettem belőle egy üveggel. Elhasználtam majdnem, aztán vettem még egy üveggel. (Akkor még kis száj alakú üvegbe volt). A második üvegből már nem nagyon fújogattam. Elmúlt a varázs. Igaz az első üveget télen koptattam el és jött a jó idő és a melegben nem úgy viselem az erős illatokat. Egyébként különösebb bajom nem volt vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

stylo

2017. december 27.

Irgalom.... ez valami borzalom. Ajándékba kaptam. Szerintem nyugodtan kijelenthetjük, hogy parfümöt ajándékozni nagy kihívás, nem is ajánlom senkinek. Parfümöt egy nő válasszon magának és használja úgy, mint egy titkos bájitalt. Vagy kapjon egy olyan férfitől, akivel sok huncutságot műveltek már együtt és pont. Nem is tudom, hogyan jellemezzem ezt. Állati rossz. Gagyi. Leginkább valami lejáróban lévő hajlakkra emlékeztet. Egyébként kb fél óra múlva alig érezni, több előnye nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Luiselotte

2017. szeptember 10.

Évekkel ezelőtt ajándékba kaptam belőle egy nagy üveggel, az ajándékozó pedig nem volt képben az ízlésem terén :D
Rajtam semmitmondó kis gyümis szösszenet minimális tartóssággal. Még térparfümnek sem volt jó , mert 2 perc után már a levegőben sem lehetett érezni .
Egyértelműen nem az én illatom.
Na jó, az üvege tetszett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Egyértelműen nem az én illatom.
Na jó, az üvege tetszett :)

Aquariusgirl

2017. július 8.

Bírom a Dali illatokat, csak a tartósságukkal állok kissé hadilábon. Ez egy nagyon könnyed nyári illat, gyümölcs koktél kezdet után finom édeskés virágillattá válik rajtam. Sajnos kb 2 óra múlva nyoma sincs, frissíteni kell.... Csak ezért nem adok 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 8.

pomme

2017. március 12.

Szerintem szuper kis parfüm, pont ilyet kerestem tavaszra/nyárra. Pont annyira friss és édes, amilyet szerettem volna. Szerencsére a frissesség nem citromtól származik, hanem grapefruittól, de nem az a kesernyés grapefruit illat van benne, csak simán édes. Inkább sweetie-nek mondanám vagy pomelonak. Az ananászt érzem még ki belőle nagyon erősen, ez is édes, de nem brutálisan cukros. A virágokhoz hülye vagyok, mivel egyiket sem szeretem igazán, de szerencsére rajtam kicsit sem virágos. Könnyű kis gyümölcskoktél, elég nehéz vele mellélőni. Ha elfogy, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

csikosmatyas

2016. szeptember 24.

Tegnap volt szerencsém egész este szagolni. FÁJ. Nem tetszik sem magamon sem máson. Olyan olcsónak hat és az is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

KataViki

2016. május 15.

Évek óta a kedvenc parfümöm. Imádom a könnyed gyümölcsös illatokat. Persze magamon nem sokáig érzem, de állítólag lehet, viszont nem tolakodó. És nem mellesleg jó áron van. Maximális elégedettség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol
Színezékek: CI 60730, CI 42090

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.