Salvador Dalí

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   Rossmann

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: szilva, őszibarack, mandarin, galbanum, málna, citrom, ananász

Szívjegyek: rózsafa, rózsa, jázmin, írisz, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, vanília, tonkabab, szantálfa, pézsma, pacsuli, kókusz, ámbra

Salvador Dalí Laguna EDT fújós
Ár: 1200 Ft , Eladó: Kodi
Állapot: frissen átfújva saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Salvador Dalí Laguna EDT 15 ml
Ár: 2300 Ft/postával , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
PDEva

2019. január 7.

Imádom. 30 felé jöttem rá, hogy ez az én illatom. Lehet, update-elték, fiatalosították a receptet a régebbi változat(ok)hoz képest, nem tudom... de nekem nagyon bejön. Kb. 5 éve használom, a 9. üvegcsét kezdtem. Hűvösebb időben, illetve télen a legjobb, akkor üdítő benne a mandarin, melegben már sok, túl édes nekem és rajtam. Elegáns, klasszikusabb illat. Nálam kijön az ámbra, pacsuli, pézsma, szantálfa, rózsafa (ezek is inkább hűvös időben adják ki magukat), lehet, mert erre van hangolódva a szaglásom gyerekkorom óta. A rózsát nem nagyon érzem benne, de nem is baj, mert nem szeretem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Parfuwoman

2019. január 5.

Az üvege nagyon érdekes,még emlékszem is rá gyerekkoromból ,nővérem használta. Most kaptam tőle egy ml-s mintát a kalendáriumban ,s másodszor applikáltam már fel magamra. Kellemes ,friss ,de nem citrusos illat. Nagyon érdekes ,mert nekem azt a most jöttem a zuhany alól bekrémezve,szépen kisminkelve feelinget adja,viszont se nem citrusos ,se nem aquás. Kissé édes ,picikét gyöngyvirágos,balzsamos finish-sel és egy csepp maszkulin beütéssel. Egy igazi komfortillat: mindig is ismertelek,de csak most találtam rád érzést ad. Nem az én világom ,de nem pontozom le,mert szuper ,minőségi darab.(ráadásul extrák kedvező áron )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 5.

candy28

2018. június 30.

Anyukám kedvenc parfüme volt. Próbáltam egy párszor én is használni, de inkább csak télen sikerül, mert néha túl erősnek érzem és megfájdul tőle a fejem. Alapjába véve jó kis parfüm és nagyon szép a száj alakú üvegcséje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Cosza

2018. március 21.

Egyet értek az előttem szólóval. Egész jó illata van, de sokkal inkább hajaz egy WC illatosítóra mint egy parfümre. Amikor először szagoltam, engem az itthoni mosógélre emlékeztetett. Szürreális, mint Dalí. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Kodi

2018. március 14.

Nyáreste kell viselni, könnyed lágy esésű blúzzal, ami szinte követi az ember minden mozdulatát, úgy ahogy a barátnőm teszi, majd lubickolni a Laguna hatalmas édes-narancsos-mandarinos szillázsában. A megfelelő célszemélyen csodás lehet. Sajnos rajtam nem így teljesedik ki, és nagyon hasonlónak érzem a Joop! Le Bainhez (nekem olyan, mintha annak lenne az edt változata) amelyből van egy teljes üvegem még. A megdöbbentő hasonlóság miatt nem tartom annyira eredetinek, de tény és való, hogy nagyon szerethető parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

PinkAlien

2018. március 14.

Anyukám kedvenc illata, amikor megérzem mindig ő jut eszembe, a legtöbbször ezt használja.
Számomra ez egy nőies, felnőtt parfüm. Magamon nem tudom elképzelni, de ennek ellenére nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

katka75

2017. július 16.

Nagyon sokáig az én illatom volt. A dali parfümök nagyon változatosak, de mágis egyformák: ha valamelyiket szereted, nagyon jó eséllyel szereted majd a többit is. Számomra ez egy érzéki, elegáns és friss illat egyben. Parfümöt pár éve nem használok, valahogy egy idő után zavar az illatuk magamon. DE! A Lagunából van, néha nagyon enyhén befújom magam a megfelelő alkalom adtán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

szilva82

2017. április 1.

Vidéki lány vagyok, nem gazdag család sarja....mindig elit iskolákba jártam, elit gyerekekkel...90-es évek eleje, általános iskola...az egyik barátnőm édesanyjának volt a hatalmas zöld száj parfümje....oda voltam az illatáért, akkor maga volt a luxus, magabiztosság, nőiesség, határozottság...
Teltek múltak az évek, nem találkoztam a parfümmel...Dali persze egyik kedvenc festőm lett....
Majd elérhetővé vált, olcsó parfüm kategória lett....mégsem vettem meg, mert nekem még mindig misztikus volt...
35 éves leszek....és kaptam egy picike üveggel....Húgomtól....:)
És imádom, varázslatos, magabiztos,de nekem bohém is és ha viselem mindig eszembe jut a kusza fogú kislány, aki csak álmodozott róla....:)
U.I.: Dali bácsi ahogy tudjuk szerette a fiatal fiúcskákat....így én simán pasikon is el tudom képzelni ezt az illatot...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

35 éves leszek....és kaptam egy picike üveggel....Húgomtól....:)

tugabi

2017. január 4.

Az egyik legcsodálatosabb illat, amit valaha használtam! Rég óta kísérőm a táskámban is természetesen, nem tudom, hogy valaha meg tudnék tőle válni! .-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 4.

Marcipan84

2016. szeptember 19.

A legrosszabb, amit a Dalí parfümök közül eddig "kóstoltam". Lehet, hogy az én orrommal van a gond, de a Laguna illata olcsó, semmilyen-szagú légfrissítőre emlékeztet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Lyral, Linalool, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140