Salvador Dalí

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   Rossmann

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: szilva, őszibarack, mandarin, galbanum, málna, citrom, ananász

Szívjegyek: rózsafa, rózsa, jázmin, írisz, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, vanília, tonkabab, szantálfa, pézsma, pacsuli, kókusz, ámbra

Katya1982

2020. május 10.

Ma kipróbáltam. Egy 1 ml-es mintám van,remélem,tényleg az van benne,amit kértem. Rajtam nagyon férfias. Egy elég olcsó kölni illat ez a számomra. Keresem azt a Dalí parfümöt,amit gyerekkoromban éreztem egy ismerősön-szuper illat volt. Azt hittem,ez lesz az,de tovább kell próbálgatnom a Dalí-kat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

kepviselofank

2020. február 16.

látatlanban vettem meg az itteni vélemények alapján, továbbá azért, mert nagyon jó árban is volt és nem szerettem volna úgy élni, hogy nincs salvador dalí parfümöm. :D összességében jó vásár volt, tartós, kellemes, viszont kissé ódivatú illat, bár erre lehetett számítani. nem mondom, hogy bekerül a kedvencek közé, de elfújkálom, ha épp ehhez lesz kedvem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Renike77

2019. december 26.

Csodás illat, pedig nem mai darab. Időtálló, mert nagyon nőies. Én az unisex parfümöket is nagyon szeretem, de ebben semmi unisex nincs, tömény női elegancia. Baráti áron egyedi és tartós parfüm. 30 felettieknek. Aki teheti próbálja ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 26.

Marcsi66

2019. december 4.

Délre evez a csónakom ,tenger,roskadozó gyümölcsök és virágok látványa,hát persze h mosoly lesz a vége,ilyen kis boldogság cseppek,,,,Nagyon tetszett így elsőre,az sem ront az értékén h nem mai,pozitív érzések finoman adagolva.Simán el tudom képzelni állandóra is,vonzó erejű
Az eleje valóban vizes hatás,majd csillapodik,de megmarad,ettől lehet picit maszkulin,de virágokhoz,gyümölcsökhöz vegyül,,gondolom nyárra szánták,de kívánható és hordható hidegebb időben is,mert elég tartós.Szépen ragyogó 5 csillag jár neki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 4.

PDEva

2019. január 7.

Imádom. 30 felé jöttem rá, hogy ez az én illatom. Lehet, update-elték, fiatalosították a receptet a régebbi változat(ok)hoz képest, nem tudom... de nekem nagyon bejön. Kb. 5 éve használom, a 9. üvegcsét kezdtem. Hűvösebb időben, illetve télen a legjobb, akkor üdítő benne a mandarin, melegben már sok, túl édes nekem és rajtam. Elegáns, klasszikusabb illat. Nálam kijön az ámbra, pacsuli, pézsma, szantálfa, rózsafa (ezek is inkább hűvös időben adják ki magukat), lehet, mert erre van hangolódva a szaglásom gyerekkorom óta. A rózsát nem nagyon érzem benne, de nem is baj, mert nem szeretem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Parfuwoman

2019. január 5.

Az üvege nagyon érdekes,még emlékszem is rá gyerekkoromból ,nővérem használta. Most kaptam tőle egy ml-s mintát a kalendáriumban ,s másodszor applikáltam már fel magamra. Kellemes ,friss ,de nem citrusos illat. Nagyon érdekes ,mert nekem azt a most jöttem a zuhany alól bekrémezve,szépen kisminkelve feelinget adja,viszont se nem citrusos ,se nem aquás. Kissé édes ,picikét gyöngyvirágos,balzsamos finish-sel és egy csepp maszkulin beütéssel. Egy igazi komfortillat: mindig is ismertelek,de csak most találtam rád érzést ad. Nem az én világom ,de nem pontozom le,mert szuper ,minőségi darab.(ráadásul extrák kedvező áron )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 5.

candy28

2018. június 30.

Anyukám kedvenc parfüme volt. Próbáltam egy párszor én is használni, de inkább csak télen sikerül, mert néha túl erősnek érzem és megfájdul tőle a fejem. Alapjába véve jó kis parfüm és nagyon szép a száj alakú üvegcséje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Cosza

2018. március 21.

Egyet értek az előttem szólóval. Egész jó illata van, de sokkal inkább hajaz egy WC illatosítóra mint egy parfümre. Amikor először szagoltam, engem az itthoni mosógélre emlékeztetett. Szürreális, mint Dalí. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Kodi

2018. március 14.

Nyáreste kell viselni, könnyed lágy esésű blúzzal, ami szinte követi az ember minden mozdulatát, úgy ahogy a barátnőm teszi, majd lubickolni a Laguna hatalmas édes-narancsos-mandarinos szillázsában. A megfelelő célszemélyen csodás lehet. Sajnos rajtam nem így teljesedik ki, és nagyon hasonlónak érzem a Joop! Le Bainhez (nekem olyan, mintha annak lenne az edt változata) amelyből van egy teljes üvegem még. A megdöbbentő hasonlóság miatt nem tartom annyira eredetinek, de tény és való, hogy nagyon szerethető parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

PinkAlien

2018. március 14.

Anyukám kedvenc illata, amikor megérzem mindig ő jut eszembe, a legtöbbször ezt használja.
Számomra ez egy nőies, felnőtt parfüm. Magamon nem tudom elképzelni, de ennek ellenére nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Lyral, Linalool, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.