Salvador Dalí

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   Rossmann

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: szilva, őszibarack, mandarin, galbanum, málna, citrom, ananász

Szívjegyek: rózsafa, rózsa, jázmin, írisz, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, vanília, tonkabab, szantálfa, pézsma, pacsuli, kókusz, ámbra

MesMess

2024. február 10.

Mas Dalikkal egyutt kaptam. Most teszteltem, rajtam borzaszto sajnos. Edeskes, de van valami jegye, amitol rosszul vagyok( Dalissimevel ugyanigy jartam). Sajnalom, mert az uvege gyonyoru.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 10.

Mahakala

2023. szeptember 22.

Az első kedvenc parfümöm volt. Isteni! Miutàn màr nem lehetett kapni, el is feledkeztem ròla, de most ismèt ràtalàltam az amazonon ès ùjra rendeltem,ès làssatok csodàt, semmi öregessèg, friss, vidàm, trendi, mint anno! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 22.

LolaGR

Korcsoport: >54
2021. január 16.

Szeretem, többször újravásároltam. Nagyon tartós és különleges illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 16.

Szeretem, többször újravásároltam. Nagyon tartós és különleges illat.

Brigitt

2020. október 1.

Újból megvettem nosztalgiából, ugyanis a kilencvenes évek közepén nagy kedvencem volt. És igen, ez az az illat, ami még a mai trendben is megállja a helyét. Érdekes ez, mert vannak olyan régi kedvenceim, amik már nem hozzák azt a feelinget amit régen, de a Laguna hozza. Ugyanaz a finom illat, érzés mint fiatal koromban. imádom a gyümölcsös nyitányát, a kókuszos, ámbrás lecsengését ami nagyon hosszan kényezteti az orromat. Pár éve vettem az egyik drogériában egy kis kiszerelést, ami nem ugyanez. Annak volt olyan olcsó kölni illata amit Katya1982 írt, (azt hiszem az volt a Maravilla) és annak az üvege áttetsző volt és nem opálos mint az igazi Lagunának. Szóval sikerült szert tennem az igazira, és most újra élem a fiatalkoromat ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 1.

Katya1982

2020. május 10.

Ma kipróbáltam. Egy 1 ml-es mintám van,remélem,tényleg az van benne,amit kértem. Rajtam nagyon férfias. Egy elég olcsó kölni illat ez a számomra. Keresem azt a Dalí parfümöt,amit gyerekkoromban éreztem egy ismerősön-szuper illat volt. Azt hittem,ez lesz az,de tovább kell próbálgatnom a Dalí-kat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

kepviselofank

2020. február 16.

látatlanban vettem meg az itteni vélemények alapján, továbbá azért, mert nagyon jó árban is volt és nem szerettem volna úgy élni, hogy nincs salvador dalí parfümöm. :D összességében jó vásár volt, tartós, kellemes, viszont kissé ódivatú illat, bár erre lehetett számítani. nem mondom, hogy bekerül a kedvencek közé, de elfújkálom, ha épp ehhez lesz kedvem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Renike77

2019. december 26.

Csodás illat, pedig nem mai darab. Időtálló, mert nagyon nőies. Én az unisex parfümöket is nagyon szeretem, de ebben semmi unisex nincs, tömény női elegancia. Baráti áron egyedi és tartós parfüm. 30 felettieknek. Aki teheti próbálja ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Marcsi66

2019. december 4.

Délre evez a csónakom ,tenger,roskadozó gyümölcsök és virágok látványa,hát persze h mosoly lesz a vége,ilyen kis boldogság cseppek,,,,Nagyon tetszett így elsőre,az sem ront az értékén h nem mai,pozitív érzések finoman adagolva.Simán el tudom képzelni állandóra is,vonzó erejű
Az eleje valóban vizes hatás,majd csillapodik,de megmarad,ettől lehet picit maszkulin,de virágokhoz,gyümölcsökhöz vegyül,,gondolom nyárra szánták,de kívánható és hordható hidegebb időben is,mert elég tartós.Szépen ragyogó 5 csillag jár neki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 4.

PDEva

2019. január 7.

Imádom. 30 felé jöttem rá, hogy ez az én illatom. Lehet, update-elték, fiatalosították a receptet a régebbi változat(ok)hoz képest, nem tudom... de nekem nagyon bejön. Kb. 5 éve használom, a 9. üvegcsét kezdtem. Hűvösebb időben, illetve télen a legjobb, akkor üdítő benne a mandarin, melegben már sok, túl édes nekem és rajtam. Elegáns, klasszikusabb illat. Nálam kijön az ámbra, pacsuli, pézsma, szantálfa, rózsafa (ezek is inkább hűvös időben adják ki magukat), lehet, mert erre van hangolódva a szaglásom gyerekkorom óta. A rózsát nem nagyon érzem benne, de nem is baj, mert nem szeretem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Parfuwoman

2019. január 5.

Az üvege nagyon érdekes,még emlékszem is rá gyerekkoromból ,nővérem használta. Most kaptam tőle egy ml-s mintát a kalendáriumban ,s másodszor applikáltam már fel magamra. Kellemes ,friss ,de nem citrusos illat. Nagyon érdekes ,mert nekem azt a most jöttem a zuhany alól bekrémezve,szépen kisminkelve feelinget adja,viszont se nem citrusos ,se nem aquás. Kissé édes ,picikét gyöngyvirágos,balzsamos finish-sel és egy csepp maszkulin beütéssel. Egy igazi komfortillat: mindig is ismertelek,de csak most találtam rád érzést ad. Nem az én világom ,de nem pontozom le,mert szuper ,minőségi darab.(ráadásul extrák kedvező áron )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 5.

Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Lyral, Linalool, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Geraniol
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.