Salvador Dalí

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejillat: pink grapefruit, bergamott, alma

Szívillat: rózsa, ibolya, gyöngyvirág

Alapillat: fehér pézsma, szantál, cédrus, vanília

ALettah

2018. június 10.

Mivel a Sea and Sun in Cadaques nagy kedvencem, ráadásul eltört az üvege, és bár a nedűt nagy nehezen átmentettem egy fújósba, fájt a szívem a szépséges üvegért. Na meg azt is tudni kell rólam, hogy nagy eséllyel egy kupac kutyakakit is megvennék, ha rózsaszirmokkal van borítva, imádok mindent, ami rózsa illatú, és a bőrömön is szépen nyílnak a rózsás parfümök. Szóval mikor egy webshopos ámokfutás során leárazva rábukkantam erre a kis szépségre, nem volt kérdés, hogy megveszem.
Az üvege egyszerűen gyönyörű, nem győztem nézegetni! Csak a fele rózsaszín, a másik oldal áttetsző. Szépséges :)
Az illat rózsa rajongóknak tetszeni fog: picit poros, napsütötte rózsa dominál, diszkréten ott vannak mellette a citrusos jegyek is. Lazán elegáns, nyugalmat sugárzó tavaszi-nyári illat. Sajnos csak fél óráig, mert a tartóssága egyszerűen csapnivaló. A Sea and Sun sem túl tartós, de ezt egyszerűen megeszi a bőröm, egy óra múlva már volt-nincs.
Összességében az illat kellemes, de hiányzik belőle valami plusz, amitől karakteressé válna, a csomagolása nagyon szép, a tartóssága meg nagyon rossz... legyen olyan 3 csillag.
Örömmel használom el (valószínűleg még az idén, mert locsolom magamra), de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Aquariusgirl

2016. április 24.

Egyetértek Vaslady-vel, próba nélkül tilos megvenni!!!! Miután a Sea and Sun in Cadaques nagy kedvenc, rendeltem ebből is mintát. Jajj, nekem ez csupa rózsa rajtam. Őt biztos nem veszem meg. Titkon abban reménykedtem, hátha rajtam az ibolya-gyöngyvirág duó érvényesül, de nem, a rózsa és talán a pézsma :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 24.

Vaslady

2016. április 5.

A Dali háztól szivesen rendelek parfümöket.
Valahogy,kedvemre valóak,mondjuk ugy,a többség.
Bizony vállaltam már be,vak rendelést is,2szer is,és sikerrel jártam :) (Little Kiss,és Sea sun in cadaques)
Na hát,miota összeismerkedtem a fragranticával :) azóta természetesen megnézem,hogy kb mik az összetevők.
Na de ez még nem utal semmire,volt pár mellényulásom,még szerencse hogy csak mintára dobtam ki a pénzem.
A Sun Roses,egy kedves nyári illat.
Virágos-gyümölcsös koktél,hiszen nem mindig van kedvünk a hőségben sem a citrusos parfümökhöz.
Az összetevők között szépen kiérződik a rózsa,zöld alma,a fanyarságot a bergamott biztositja.
Tartóssága pár óra,de aki ismeri a Dali illatokat,az tudja,nem a tartósságukról hiresek.
Viszont kárpótolnak ezért,a baráti árak.
Igy érdemes beszerezni egy 100ml adagot,és lehet is fújkálni.:)
Ajánlom a próbát,én vakon őt nem rendelném meg.
Mellesleg nagyon szép az üvege,nekem a Sea sun Cadaques,ugyanilyen üvegben van meg,csak kék a szine.
A fésülködő asztalom egyik disze,a nyári időszakban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

A Dali háztól szivesen rendelek parfümöket.
Valahogy,kedvemre valóak,mondjuk ugy,a többség.
A Sun Roses,egy kedves nyári illat.
Viszont kárpótolnak ezért,a baráti árak.
Igy érdemes beszerezni egy 100ml adagot,és lehet is fújkálni.:)
Ajánlom a próbát,én vakon őt nem rendelném meg.
A fésülködő asztalom egyik disze,a nyári időszakban.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Methyl 2-Octynoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.