Salvatore Ferragamo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatösszetétel: pézsma, frézia, rózsa esszencia, magnólia

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cilandi

2017. március 16.

Pár napja a szülinapomra kaptam a páromtól. Rettegtem, amikor megláttam a csomagolást, mert itt nagyon rossz kritikákat olvastam róla. Aztán félve bár, de kibontottam, és engem nem a borzadvány fogadott, mint amiket itt írtak róla páran...
Tömény pézsma... Benne a jó szirupos rózsavíz és a többi szirom... Rajtam nem hétköznapi, nagyon elegáns! Határozottan passzol a fehér szövet kabátomhoz, amit szinte csak alkalmakra veszek fel. Lehet, hogy kell egy bizonyos bőrtípus és egy határozottabb karakter ahhoz, hogy ez az illat viselhető legyen, de nálam valahogy minden feltétel teljesül hozzá! És nem az elfogultság beszél belőlem, tényleg nagyon megszerettem első hordásra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

kendahajadra

2015. december 26.

Kedves, friss, de felejthető illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Kedves, friss, de felejthető illat!

baranyeszter

2015. május 8.

Megszagolva isteni, de a bőrömön lesz egy olyan fura szaga, mint anno a Treselle parfümnek volt mindenkin.
Aranyos illat, de nem mondanám egyedinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

Aranyos illat, de nem mondanám egyedinek.

Mila1102

2015. március 11.

A 2014 változata jobban sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 11.

A 2014 változata jobban sikerült.

szorsi0627

2014. december 27.

Finom kis illat, de felejthető. Nem egy nagy szám. Tipikusan olyan illat nekem, hogy megszagolod és 2 perc után el is felejted. Amikor a parfümériában megszagoltam nem annyira tetszett, ennek ellenére megvettem. Hazaértem és újra megszagoltam, akkor már jobban. Tartós legalább. Tavasszal el fogom fújkálni, de nem látom magam ebben a parfümben. Összességében nem rossz parfüm egy 13-14 éves lányon nagyon jól áll, rajtam nem. 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

Dorcsek

2014. szeptember 20.

Először egy kis illatmintát kaptam ajándékba belőle egy rendelés mellé. Azonnal megtetszett. Aztán úgy gondoltam, megrendelem rendes kiszerelésben. Először én is éreztem valami furcsa illatot a virágos jegyek mellett, de miután egy kicsit pihentettem, most újra használva már nem érzek semmi ilyesmit. Nagyon jól tartja az illatát. Kevés kell belőle, elég intenzív illat ha sokat fújok belőle. Összességében nem bántam meg, hogy megvettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

csikosmatyas

2014. február 11.

Az első Ferragamo illatom volt, amit szégyen vagy sem kizárólag az üvege miatt vettem meg. A nevetségesen ötlettelen incanto sorozat talán egyetlen értelmezhető tagjaként, nekem összességében tetszett, végülis elfogyott, amit nem minden parfümömről lehet elmondani! Engem a korai 90-es évek Fa dezodoraira emlékeztetett, inkább fiataloknak való. Én nem éreztem benne semmi idegborzoló, vagy oda nem illő illatot.
A Signorina után (ami a legújabb szerzeményem) ma már kicsit esetlenkének, jellegtelennek tűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 11.

GlamourAndStyle

2013. március 15.

A hervadt virágok illata. Tömören. Az indítása vicc nélkül SÖRÖS, amikor magamra fújtam, konkrétan olyan érzésem volt, mint amikor nyáron a 40 fokos hőségben illuminált állapotban lévő fiúkák véletlenül rám öntötték a sört a buli hevében. Akkor sem díjaztam, parümként meg még inkább nem fogom. A sörfürdő után jön a poshadt virág szakasz, mintha szegény virágokat beletuszkolták volna egy üvegbe és hagyták volna őket a napon fonnyadni. 15 perc után ez is tovaszáll (ebben az esetben szerencsére) aztán nem marad semmi, csak valami szintetikus alapillat, amiben pézsma biztos, hogy nincs. Ha nagyon mélyen belemennék a dolgok fejtegetésébe tudnám még fokozni nemtetszésemet, de nem fogok magamban puffogni, egy biztos, szerencse, hogy csak egy kis tesztert kaptam belőle egy vásárláshoz, magamtól nem is biztos, hogy rátaláltam volna. Amennyire élettelteli és bájosan nőies Salvatore Ferragamo Signorinája, ez annyira vérszegény és jellegtelen...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Nessy

2012. december 4.

Véletlenül illatoltam meg, nem tudtam róla semmit, csak feltűnt mennyire aranyos.:-) Engem a kedvenc régi illatomra emlékeztet, amit már nem lehet kapni(Azzaro - Blue Charm). Fiatal nők kellemes, friss, tavaszi illata, tartóssága sem rossz! A Bliss sokkal gyengédebb. Én mindenképpen maximumra értékelem, boldog vagyok, hogy találtam egy ilyen cuki helyettest! Az ára is viszonylag kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.